Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - January 8, 2013

January 8, 2013

6 Etznab, 6 Chen, 9 Eb

Selamat Balik! Ми повернулися! Багато подій у вашому світі чекають правильного божественного часу, коли Небеса дадуть формальний сигнал до старту. Ми теж підлягаємо цьому обмеженню. Божественність досягла точки, де накази Творця вимагають, щоб ряд нових пунктів змін були виконані. До сих пір темрява утримається під контролем спеціальним Серафимом, призначеним для цього священного завдання. В результаті цього ми радимося з нашими священними партнерами на Землі і в Небесах для координації дій в майбутньому. Ми були інструктовані виконувати дії в певній послідовності, для запевнення кожного, що наступні кроки відбудуться невідкладно. Наш персонал підтримує зв'язок із всіма учасниками у вашому світі і гарантує, що існує надійна система зв'язку між усіма сторонами. Темні сили дуже роздратовані тим, як мало вони можуть зробити і ми маємо намір відсторонити їх повністю від справи у момент вибраної точки старту. Уже підготовлені численні арешти і процеси, які прискорять і згладять зовнішні ефекти фактичної дати старту. Запланований момент дуже близько. Ми готові діяти, коли цей момент настане, так будьте терплячими і знайте, що усе готово!

Ваша планета завершує підготовчі заходи для зсуву магнітних полюсів, що змінить ваш світ від двополюсної сфері до істинної монополярної. Ці зміни будуть синхронізуватись енергетичними полями Внутрішньої Землі з зовнішніми полями. Гайя найбільше допомагає перетворенням її електричних, магнітних, і гравітаційних полів, які скоро відбудуться, оскільки вони завершують приготування для возз'єднання її зовнішніх і внутрішніх сфер. До того ж, ці зміни дозволять 5-D сфері Агарті розширитись по всій сонячній системі. Нещодавно дивні розширення, помічені по всій сонячній системі є просто ознакою того, що незабаром стане очевидним, оскільки Земля повертається до її колишнього 5-D стану. Сонце також змінить свій колір і інтенсивність енергії. Ці зміни означають, що ваша сонячна система готується для її просторового зсуву, оскільки вона повертається на своє місце у багато-зоряній системі Сиріуса. Ці зміни передбачали майя, а також і ряд інших календарних систем, як наприклад в стародавньому Єгипті (земля Кіми).

Галактична Федерація помістила декілька голографічних Істот у фінансові і урядові круги, обов'язком яких буде гарантувати те, що усе рухається вперед. Наша мета - підтримувати нормальне становище у ваших суспільствах і змушувати подивитися так, нібито ніщо не змінюється. Це навмисно спланований тимчасовий фасад, який фактично набагато змінився і майже готовий стати очевидним. Це робиться заради стабільності, тому що в 1990-і роки, ми дізналися, що ваш світ не в змозі управляти величезними несподіваними подіями, або навіть великою зміною в масштабі із стабільним підйомом. Тому ми призначили ряд тимчасових заходів, які забезпечать нормальне становище і збережуть в тайні те, що відбудеться. Поки ми не досягнемо точки старту, знайте, що грандіозна зміна знаходиться на горизонті, яка розквітне природно і органічно, коли настане магічний момент. Важливий аспект усіх ваших фізичних, розумових, емоційних, і духовних змін, які Небеса зараз прискорюють, в тому, що їх треба глобально синхронізувати, щоб матеріалізувався наступний крок.

Головна Рада Агарті і Вознесені Майстри, координують набір оголошень, які йтимуть за початковими анонсами, зробленими новим управлінням. Ці декілька передач мають проголосити формально нашу доброзичливу присутність і природу нашої місії. Це станеться тоді, коли Вознесені Майстри почнуть навчати вас про ваше істинне духовне і позаземне походження. За еони часу темрява придумала набір свідомих брехливих тлумачень навчань Вознесених Майстрів, і прийшов час виправити ці священні поняття, і дозволити вам придбати суттєві, священні істини. Вони допоможуть вам краще збагнути природу фізичності і її стосунки з Небесами. Ви наближаєтеся до моменту завершення вашої метаморфози в повністю свідому Істоту Світла за допомогою ваших індивідуально налагоджених камер Світла, які чекають вас в Агарті. Це момент, коли ви трансформуєтеся в Істоту наших істинних духовних і фізичних Партнерів! Це буде момент грандіозного святкування і повної радості! І це - початок вашого божественно дарованого проекту принести вічний мир до нашої Галактики Чумацький Шлях !

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Численні дивовижні події відбулися починаючи з колапсу в грудні. Ці масивні зсуви у вашій реальності були результатом благословенних пророцтв Творця і ми зараз приступаємо до їх розширення. Інструкції для тих, хто формує глобальні секретні священні громади, включають дві великі частини: велика мережа сховищ дорогоцінних металів, які лежать в ядрі вашої нової фінансової системи; і розширення ряду націй, які формально підписали головний договір в Парижі і пізніші доповнення згодом в Монако. Ці документи засновані на договорах, законним чином перевірених міжнародними судами і різними глобальними стародавніми тубільними радами. Ці поради уповноважених Старійшин освятили появу нового де-юре управління, і вони готові замінити сучасні де-факто режими і отже починають справді нову епоху для усього людства.

В майбутньому нас чекає повернення наших духовних і космічних сімей. Агарті - наші предки із Лемурії. Різні великі материнські кораблі від зоряних націй, які колонізували Лемурію, готові повернути їх громадян їх самобутнім рідним світам. Багато хто з вас утілився в цьому світі, щоб підготувати людство для його повернення до повної свідомості. Зараз чи згодом ви повністю свідомий самі повернетесь і допоможете зрозуміти вашим друзям, що сталося на Землі! Більшість з нас залишиться і змішається з нашими колегами з Лемурії, а потім разом, поширяться по всій сонячній системі, любовно створюючи нову зоряну націю. Цей милостивий випадок - початок слави, що запланований для нас Творцем. Ми залишимося як ваші наставники і приведемо вас в Любові і Світлі до завершення наших священних місій.

Як ви бачите, ще багато чого чекає нас в майбутньому. Ми готові почати новий набір обов'язків, які створять постійний мир для цієї галактики і спеціальне місце в цій Галактичній Федерації для вашої нової зоряної нації. Ми в захопленні від того факту, що наша багато тисячолітня духовна робота буде предтечею найпрекраснішої місії. Возз’єднане Людство кує засоби для миру і, кінець кінцем, стане головним місцем зустрічі для багатьох галактик для обговорення проведення в життя божественного плану по всьому цьому сектору фізичності. Дуже давно, коли кожен з нас досяг нашої точки просвітлення, ми були упевнені, що ці наші спеціальні роботи приведуть до цього найзнаменитішого моменту в нашій історії. Найвищі Благословення Небесам і особливо людству для подолання усіх перешкод, встановлених темрявою!

Сьогодні ми продовжували наше обговорення того, що відбувається у вашому світі. Ті, хто живе і працює у вашому світі виявляють різні події, які ми згадували. Ви досягли точки, де ви остаточно бачите божественне втручання, яке призначається, щоб позитивно перетворити вашу реальність і вступить в нову епоху миру, процвітання, і першого контакту! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріанське Будьте Єдиним! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites