Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 7 липня, 2015

Шелдон Нідл - 7 липня, 2015

6 Lamat, 6 Kumku, 11 Ik

Selamat Jarin! Ваш світ продовжує рухатися вперед з проявом нової фінансової системи. Ця система - скоротить або виключить крадіжку, яка була звичайна зі старою системою. Крім того, треба зробити декілька коригувань, щоб стало практично неможливим відмивання грошей. Прозорість в усіх видах операцій - буде правилом дня. На майбутніх тижнях ми очікуємо велику кількість постачань. Отже, швидко наближається час, щоб ви отримали ваші благословення. Ця грандіозна передача багатства - швидко призведе до краху кабали і її прихованих партнерів. Отже, нове управління під егідою NESARA вже не далеко. Ці факти дозволяють нам узнати, що швидко наближається наш період анонсів. Це також означає, що вимальовуються потрібні уроки Вознесених Майстрів. Багато хто з вас терпляче дочекався часу, в якому ви зараз знаходитеся. Інші випадково не витримали заціпеніння цього тривалого очікування. У будь-якому випадку, залишайтеся позитивними і радійте від того, що відбувається навколо вас. Час наближається до кінця, який дозволить розпочати багато проектів, щоб допомогти людству!

Давно, перед тим, як почалися останні два великі цикли, панувала Лемурія, як доброзичливий керівник Гайї і її численних екосистем. Лемурія уперше поширилася по планеті Гайя, щоб заспокоїти і повернути позитивні енергії, які управляли зовнішнім царством. Потім, ці віддані духи пішли всередину і встановили внутрішню глобальну землю, що на їх мові стало царством Агарта. Наші поселенці зробили рай у внутрішньому і зовнішньому царствах Гайї і наповнили їх нескінченними тваринними і рослинними формами життя. Близько 300000 років тому, група спеціальних поселенців мігрувала сюди із Плеяд. Ця група була залишком цілої секції бунтівників, які вважали, що, будучи посередником між темним континуумом Анчара і рядом груп, які опонували їм, вони були корисними засобами для поширення Світла в цій галактиці. Ця віра стала частково перекрученою з часом, відколи вони прибули уперше. Як і попередні поселенці, вони спочатку вибрали зовнішню територію, на якій стали акліматизуватися до життя на Гайї. Ця перша стадія тривала впродовж незвичайно довгого періоду, приблизно 250000 років.

До цього часу пройшов перший з останніх двох великих галактичних років. Лемуріани знали, що Небеса видали декрет і мають намір встановити останній указ Небес. Атланти відчували, що ця дія створить два царства, внутрішнє і зовнішнє. Доля Атлантів - управляти поверхнею. Континуум Анчара зробив це чеснотою для контакту з Атлантами і поступово дозволив їм повірити в справедливість того, що вони створили. Гайя була повільно введена в стан, який змусив її знизити енергії. Впродовж останньої імперії Атлантів, понад 15000 років тому, лихо почало розноситися по всій поверхні Гайї. Анчаріанцям був встановлений сценарій для підйому людства із обмеженої свідомості, а також, як і несвоєчасного кінця Атлантиди і її союзників. Це мало привести до звільнення цих спеціальних людей із їх захищених резиденцій і створення нової групи повелителів, Ануннаків. Ця нова група мала охороняти їх і в потрібний час покинути їх. Потім Світло мало повернутися і відновити цих людей до їх природного стану повної свідомості!

Ми надали вам цю коротку історію, оскільки ви зможете оцінити ці теперішні часи в правильній перспективі. Земні союзники завершують процес, який почався з того, що фаворити відмовилися бачити від'їзд Ануннаків, як ознаку майбутнього. Світло підтримало тих, хто бажав опонувати темряві, починаючи з закінчення Другої Світової Війни. Разом, з Вознесеними Майстрами і Агартанцями, ми допомогли цій групі просвітити себе. Праця за ці довгі десятиліття боротьби зараз готова принести плоди. Майбутнє - побачити прихід нової фінансової системи, належним чином підтримуваної валюти і ряд нових урядів. Це дійсно тільки початок. Попереду у вас є наше приземлення, зустрічі з вашими наставниками і отримання мудрих уроків ваших Вознесених Майстрів. Усе з цього кінець кінцем досягне апогею в перетворенні, яке відбудеться впродовж трьох днів у вашій Кристалічній Світловій Камері. Як в старому прислів'ї, "це було найгіршим часом і найкращим часом". Чекайте в сміливому передбаченні найдивовижнішого майбутнього для цього світу, і для вас!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми принесли вам багато благословень! Ви дуже допомагаєте нам дивовижною колективною позитивною думкою, яку ви надаєте нам щодня. Ми дуже вдячні за цю, найщедрішу прихильність. Оскільки ваша свідомість зростає, ви вивчаєте, як діє всесвіт. Позитивна прихильність допомагає, коли фокусується належним чином, щоб розсіяти темряву. Ми користувалися вашими благословеннями, щоб зосередитися на зміні того, що не потрібно цьому царству. Разом, ми можемо продовжувати розсіювати темряву, яка все ще проникає в це царство. Одна із тем, на якій ми спільно зосередилися, - зміна фінансової системи. Ваші енергії зараз допомагають, оскільки система темної кабали глобального боргу терпить невдачу. Наші партнери майже закінчують її маніфестацію. Це незабаром прийде в он-лайні. Ця одна подія дозволить ввести нове управління і перегляне надання пільг ряду міжнародних банківських картелів, установлених в шахрайський спосіб. Це може, само собою, змінити світ!

Ми просимо, щоб ви продовжували дивитися в душу і були готовими прийняти деякі нові парадигми. Коли ми уперше стали безсмертними, ми вивчили те, до чого кожен з нас був позитивно здатний. В межах кожного духу є велике турботливе "серце". Це той потенціал, про який ми згадуємо. Відколи ви народилися, ваша реальність утримувала вас від питання, як скористатися цим прихованим набором потенціалів. Ми дуже просимо, щоб кожен з вас шукав ці приховані здібності і колективно застосовували їх, щоб допомогти людству. Оскільки ступінь свідомості зростає, то ви шукаєте ваш нововідкритий потенціал і вчитеся, як краще застосувати його, щоб збільшити позитивні сторони людства. Ви - група дуже турботливих індивідуумів. Взаємно дослідіть, як ви можете краще усього використати свій внутрішній потенціал, щоб знайти швидший шлях подолати цей довгий і в'юнкий шлях у напрямі повної свідомості. Разом, давайте демонструвати Небесам, як серйозно ми бажаємо перейняти на себе цю милостиву мантію.

Ви - найунікальніша, милостивіша група людства. Все ж, є все ще багато тих серед вас, хто бажає шукати насильства і продовжувати старі, темні шляхи. Тут знову, використайте вашу зростаючу свідомість, щоб помістити їх в серце вашого розуму і запустити процес, щоб перетворити їх. Дозвольте нам спільно представити їм нові серії ненасильницької і люблячої поведінки. Чудеса подібні до цих працювали в минулому і ми зможемо серйозно трансформувати всю безліч темних сил до Світла. Будьте обізнані про ваші здібності і збагніть цю силу, щоб виразити вашу любов до Гайї і усього людства. Цей великий резервуар Любові і пробачення може буквально зрушити гори! Отже, дуже турботливе людство може змінити його теперішню реальність і встановити стадію для прибуття наших духовних і космічних сімей. Ми знаходимося на краю цього поточного "поганого" часу і вводимо реальність, наповнену Любов'ю, Світлом і процвітання. Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжили наші повідомленням відносно того, що дійсно відбувається навколо нас. Час для нової реальності - настав. Використайте цей час, щоб вдихати це диво і готувати себе до прибуття тих, кого ви не відчували дуже тривалий час. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge