Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 14 січня, 2014

Sheldan Nidle - 14 січня, 2014

13 Muluc, 12 Chen, 10 Caban

Dratzo! Ми повернулися із сприятливими вістями! Наші партнери Землі – зайняті тим, щоб переконатися, що надані вам бажані декларації. Головне, щоб ви були багатими, вільними і щоб зникли умови для накладання боргу на вас. Це процвітання – дійсно не подарунок; швидше це – те, як ми бажаємо висловити нашу вдячність вам за готовність залишитися і бажання ввести нову реальність для людства. Кожен з вас мав хоробрість допомогти нам, показуючи ваш намір, коли купували або ревальвували валюту , або брали участь в різних програмах процвітання. Що ви зараз отримуєте – визнання нами вашої божественної співпраці у ряді життєвих проектів. Більше – прийде. Ці швидкі стадії нададуть можливість піднятися новому управлінню. Крім того, ваш намір дозволяє нам законним чином заарештовувати, а потім судити всю безліч «лиходіїв» темної кабали. Ця операція знову залежна від вашої найпоблажливішої співпраці. Ці події незабаром приведуть до розкриття. Потім, ми зможемо більше безпосередньо звертатися до вас і встановити період для наших масових приземлень. Треба буде багато чого повідомити вам в дуже короткий період часу.

Ваші поточні уряди, які спонсоруються темною кабалою, безперервно показали свого роду байдужість і серйозну войовничість до вас. Ми спостерігали десятиліттями, як вони користувалися їх секретними операціями, щоб послати флоти кораблів на орбіту, заперечуючи нашу присутність у вашій сонячній системі і дуже очевидно бажали, щоб ми залишили її. Ми відповідали на це заперечення на багатьох зустрічах про наше глибоке зобов'язання перед священними декретами Небес. Нещодавно, ми навіть відбили напади їх кораблів і були вимушені знищити певні підземні бази, з яких організовувався план початку загальної війни проти нас. Ми тут не для боротьби. Ми знаходимося тут з веління Небес для того, щоб провести вас назад до повної свідомості. Ви ніколи не були чиїмось рухомим майном. Будь-яке виправдання, дане для цього – більше не прийнятно. Ми тут, щоб захистити законне не насильне переміщення у вашій свідомості. Зараз існує великий рух поверхні цієї планети, присвячений повній свідомості, свободі і вашому особистому суверенітету.

Завдання, дане нам – захистити цей рух і допомогти йому розквітнути. Це ми робимо. Ми тут не для того, щоб витіснити темряву через використання нашої технологічної переваги. Ваша хоробрість, хитрість і визначення забезпечать грандіозну перемогу над тими, хто так серйозно недооцінив вас. Наша місія – спостерігати і допомагати вам, що вирішено Небесами десятиліття назад. Ці серії умисних дій матимуть успіх, тому що всі так старанно працювали, щоб принизити цих самовпевнених шахраїв. Скоро з'явиться нове управління, щоб відновити усе, що було втрачено за останні декілька десятиліть. Нове процвітання стане нормою, яка буквально перетворить ваше глобальне суспільство. Індивідууми, які ще широко не відомі, використають їх проникливі здібності, щоб привести ваше зовнішнє царство в грандіозне возз'єднання з Агартою і з нами. Масові зустрічі будуть вступом до нової мудрості, яка створить атмосферу для вашого повернення до повної свідомості.

Це грандіозний час для всіх нас. Те що відбувається – є дійсно тільки початком в громадському розширенні цієї прекрасної «тихої революції». Там були підйоми і спуски, які ймовірно створили деяке розчарування для вас. Цей розлад – зараз закінчується. Велика кількість людей в позиціях тихої влади привела до красивої розв'язки. Ми хочемо, щоб ви раділи тому, що приведе і підготує вас до інформації, яка може деяким чином шокувати вас, але дуже позитивно. Настав час для вас з'явитися із тіньової землі, сконструйованої для вас темною кабалою. Ви маєте жити у Світлі і насолоджуватися божественною правдою, даною вам вільно Небесами. У цій новій реальності, ми маємо повернути вас назад до повністю свідомого себе. Разом, ми принесемо Світло до цієї галактики, разом з самим славним повідомленням. Наші зв'язки поширюватимуться до кожного кута цієї галактики!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми прибули з сприятливими вістями! Наші партнери почали процес підготовки фондів процвітання для постачання. Ці фонди підтримуватимуться дорогоцінними металами і представлятимуть великий щедрий дар Небес. Вони мають йти за перезапуском глобальної валюти, яке встановить стадію для вашого постійного процвітання. Окрім цього звільнення фондів, буде велике переупорядковування всесвітньої банківської справи і промисловості фінансових послуг. Старі шляхи минулих декількох десятиліть закінчуються. Банківські статути будуть перероблені і введені нові строгі правили. Багатьох, хто схвалював надзвичайно корупційні і нелегальні практики буде заарештовано. Ці події будуть швидко завершені новим управлінням, яке присвятило себе встановленню божественних відношень з людьми цього царства. Більше будуть не терпимі способи темної кабали по створенню боргів. Настав час для Світла узяти відповідальність за цю реальність!

Нове управління відмінить державний борг і звільнить вас від боргу, створеного незаконно банками і їх різними філіями. У цьому вільному від боргу довкіллі ви отримаєте свій священний національний суверенітет. Крім того, у божественний час, ми збираємося запустити серії всесвітніх уроків. Вони торкатимуться численних релігійний філософій, якими усіяна ця зовнішня реальність. Так чи інакше, ми випробуємо ці практики. Ми маємо намір виявити в цьому світі , як вони усі подібні і надати вам прямі підстави того, чиї слова цитувались у багатьох текстах, які становлять фундаментальні навчання цих релігійних філософій. Життєво важливо, що вам будуть надані ці і інші істини. Роз'єднанню і голослівним твердженням, зробленим багатьма, треба належним чином покласти край.

Ми також маємо намір розказати вам про «вознесіння» і як ви були усі кинуті в обмежену свідомість. Ці божественні навчання – тільки прості начала з того, що нам треба сказати вам. Є священна історія того, чому ви тут і як ви будете відроджені Небесами. Цей майбутній підйом станеться з великого ряду причин. Вам треба їх знати, а також і детальну історію цієї місії і чому Небеса дозволили тимчасово збитися з пуття. Ми встановимо тут божественні директиви і пояснимо, чому вони зараз ефективні. Ми повинні заспокоїти і допомогти вам. Ми будемо контролювати грандіозне переміщення, яке перетворить це царство і встановить період для вашого возз'єднання з вашими братами від Духу, Внутрішньої Землі і від цієї галактики. Пізніше, ви зустрінете багато тих, хто знаходиться у Світлі, але відрізняється формою, розміром і образом!

Сьогодні, через наше повідомлення, ми виразили радість з того, що зараз відбувається навколо цього глобуса. Настають часи, щоб ми рухалися вперед і починали настійно перетворювати це назавжди змінене царство. Це час для процвітання, нового управління і розкриття! Тож дозвольте розпочатись проявленню цих див! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge