Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 21 січня, 2014

Sheldan Nidle - 21 січня, 2014

7 Cib, 19 Chen, 10 Caban

Selamat Jalwa! (Будьте у вічній радості!) Ми повертаємося з дивовижними новинами! Багато наших земних партнерів зараз арештовані тими, хто довго стояв на перешкоді вашого глобального процвітання. Ці події - просто початок інших подій, які принесуть вам найпотрібніше нове управління. Це нове управління незабаром буде анонсовано. Спершу потрібно звільнити фонди, знову встановити глобальну валюту і проголосити формальну декларацію нових правил для всесвітньої банківської індустрії. Ці речі пов'язані з доставкою ваших фондів процвітання і будуть сигналізувати початок безпечної нової системи для обробки ваших грошей. Грандіозним наглядачем, звичайно, - буде нове управління. Ми встановили спеціальної серії подій, які скоро приведуть до передачі майна існуючої фінансової системи, яка управляє декількома великими банками. Ці великі банки у свою чергу - фактично інструменти влади для декількох дуже потужних сімей. Наші зв'язківці контактують з різними індивідуумами, які мають доступ до фінансових ресурсів і законних засобів, які зараз звалюють цю темну кабалу.

Якщо щось і має значення для вас, то це глобальна боротьба дуже потужних чоловіків і жінок, які змінюють природу того, як ваші численні суспільства управлялися буквально тисячі років. Ми володіємо в цих альянсах засобами, щоб передати владу. Остання трибуна для цієї темної кабали, з’явитись в закриті зали засідань і секретні зустрічі, які тривають по всьому глобусу. Останній слід цієї боротьби – підтримання дії темної кабали. Вони прагнуть так чи інакше запобігти перезапуску істинної глобальної валюти, зв'язаної з поверненням до нового золотого стандарту. Ця нова фінансова система покінчить з мертвою хваткою, яка була встановлена, коли Об'єднані Нації спонсорували договір Думбартон-Окс, який був обнародуваний в кінці Другої Світової Війни. Потрібна нова фінансова система, яка візьме до уваги нові фінансові і грошові потреби вашого світу. Це - те, що зараз маніфестує грандіозна коаліція Світла.

Ця нова система встановлює період для нового управління, яке зробить анонси, які включатимуть повне розголошування нашого існування і галактичного суспільства Агарти. Ми маємо намір скористатися тими анонсами, щоб встановити перший контакт і відкрити комунікації з Агартою і вашими Вознесеними Майстрами. Це час для Духу; час для нових шляхів. Старим давно прихованим таємницям, спотвореним симпатією до темряви, треба побачити повне Світло дня! Ваші Вознесені Майстри охоче прийняли завдання публічно відкрити ці секрети. Будуть дані уроки, які дозволять вам зрозуміти, про що розмова. Прямо зараз, нескінченні комп'ютерні сторінки готові для масового уважного читання. Ці вебсайти будуть пов'язані з серверами, за якими ми спостерігатимемо, і вам буде передано багато інформації. Візьміть це і абсорбуйте. Разом з цим є величезна програма процвітання, яка покінчить з бідністю, бездомністю і голодуванням.

Вам треба знайти підхід, щоб дізнатися про усі ці істинні засоби. Ми збираємося стати вашими наставниками, щоб дозволити вам розпочати діалоги, які зможуть трансформувати ваші сприйняття цієї реальності і куди ви рухаєтеся. Більшість з вас не витрачала часу, щоб дізнатися деталі про ваші істинні походження і чому скрізь відбувається підйом у свідомості. Ми маємо намір надати вам дуже необхідний екран. Кожен з наших наставників має початкове завдання надати вам багато інформації і потім допомогти вам її обробити. Ми маємо технологію, яка дозволить вам побачити і випробувати ваше минуле і це підготує вас для повернення до повної свідомості. Ми дамо вам можливість відвідати наш флот і виявити для себе, що очікується від вас. Ваше царство знаходиться в переході і ви маєте здібності, які вам потрібно швидко розвивати. Як наші партнери, так і ваші Вознесені Майстри, бажають допомогти вам в отриманні цього великого здивування, яке - остаточно відбудеться.

Осанна! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли з радісними благословенними новинами! Зараз події набувають форми, щоб примусити тих, хто довго управляв вами «випустити дух». Їх влада була зухвалим правлінням і здобутим нечесним шляхом багатством вони насолоджувалися впродовж тисячоліть. Впродовж цього часу ми усі страждали від їх огидного і темного панування. Цей період закінчується. Вони продовжують годуватись в годівниці, яка була встановлена, щоб захопити їх, оскільки їх жадність не знає ніяких меж. Наші божественні партнери помістили більшість з них в дуже безкомпромісну позицію. Решта знаходиться в конспіративних товариствах. Багато нечестивих перетнули межі і зробили себе відповідальними за арешт, конфіскацію їх багатства і громадське розголошування їх найогидніших злочинів проти людства. У цьому стані, темні сили поступливі і ми можемо легко неелегантно відправити їх на смітник історії! Майбутні випробування, - просто наслідки ряду дуже потворних деталей.

Первинні причини для довгих затримок були такими, як ми тільки описали. Ці перешкоди швидко блякнуть. Глобальний перезапуск валюти, яка забезпечена дорогоцінними металами і нові банківські регулятивні правила зараз проявляються. Вони будуть тільки предтечами для нового управління і доставки великої програми процвітання. Ці пункти дозволять нам почати викладання численних священних тем, які довго перекручувались або приховувались від вас. Правда буде повністю виявлена. Ми маємо намір показати вам набір священної правди, яка змінить вашу теперішню віру про ваш минулий час, ваше походження і ваші священні філософії. Ті думки, яких ви сьогодні дотримуєтеся, потребують перегляду. Ці зміни - тільки перші кроки на вашій дорозі до істинної галактичної свідомості. Ця правда дозволить вашим галактичним товаришам долучитись до цих одкровень.

Ви довго відчували себе тривожно із-за смерті, старіння, бідності і страждання. Це причина для ваших внутрішніх сумнів. Галактичні люди живуть не так як ви. Вони піднімаються після справді радісного фізичного життя, яке триває від століть до тисячоліть. Ми зараз піднялися і роблячи так, ми відкриваємо чому це відбувається. Ми маємо намір скористатися цими уроками, щоб відповісти на питання, які довго спантеличували вас. Кожне суспільство утілило традиції, які описують темну картину людства. Духовне життя не має бути відокремленим від вас смертю. Воно швидко буде інтегровано у вас повною свідомістю. Ваша довга міжродова дорога через небезпечні реальності обмеженої свідомості буде трансформована. Ця справжня революція - духовна і поверне вас до того, ким ви вже були. Це возз'єднає вас з іншими фізичними Ангелами і продовжить розгортання Божественного Плану!

Сьогодні, ми продовжили головну мету цього інформаційного бюлетеня. Ми надаємо вам проблиск в тому, що відбувається з вами. Далі, ми маємо завдання підготовити вас для першого контакту і підвищення вас до повної свідомості. На усіх фронтах був досягнутий прогрес і зараз відбувається проявлення нашої місії! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites