Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 7 січня, 2014

Sheldan Nidle - 7 січня, 2014

6 Ik, 5 Chen, 9 Caban

Dratzo! Ми повернулися, щоб розказати вам більше. Багато дій, які потрібні для глобального перезапуску валюти, завершені. Наступні пункти включають маніфестацію початку нової всесвітньої системи валюти. Разом з цими змінами прийдуть ті, хто буде мати справу з новою банківською системою. Теперішні зміни являються тільки самим простим початком нової реальності для людства. Ці серії змін приведуть до нового управління, яке покінчить з приховуванням НЛО. Це приховування почалося під час Другої Світової Війни, і продовжилося з ганебного інциденту в Розуеллі (Roswell) влітку 1947. Як тільки ця ширма підніметься, ми нарешті зможемо безпосередньо зв'язатися з вами. В цей час, ми зможемо пояснити ті речі, які вам треба знати перед тим, як станеться наш перший контакт. Кожному з вас треба зрозуміти ряд речей про приготування, зробленими нашими наставниками, щоб допомогти вам стати повністю свідомими. Після цього будуть наступні навчання, які підготують вас, щоб бути повним учасником у вашому новому галактичному суспільстві.

Цей рух від ваших теперішніх обтяжених боргами суспільств - частина більшого руху, щоб встановити енергії для вашої нової реальності. Перед тим, як ви зможете стати повністю свідомими, вам будуть потрібні інструкції і, найголовніше, робочий досвід, що означає справжнє процвітання. У цьому новому наборі можливостей, ви можете дослідити, яке дійсно це царство і що очікується від вас. Це виходить за межі вашого теперішнього щоденного досвіду. Настав час читати, взаємодіяти і дізнаватися про Дух і про цей світ. Безглузді заняття, які оточують вас, будуть перетворені в щоденні навчання, читання і розуміння численних змін, які зараз відбуваються скрізь. Щоб допомогти вам, прийдуть Вознесені Майстри і розпочнуть спеціальну викладацьку програму, щоб відкрити і пояснити так звані «таємниці життя». Ці навчання будуть збагачені знаннями, які ми передаватимемо вам. До часу приземлень, вам буде надано багато інформації.

Як тільки відбудуться масові приземлення, ви зустрінете ваших наставників і дізнаєтеся про те, що станеться потім. Свідомість – це Життя. Вона має здатність виразити велику єдність усього життя і одночасно пояснити вашу дивовижну унікальність. Цей складний набір знань треба буде зменшити до оповідань, які ви зможете зрозуміти і використати у вашому щоденному існуванні. Кожен день приводитиме вас ближче до реалізації того, як ви змінюєте і об'єднуєте усі знання, які вам розкриваються. Ваш наставник допоможе вам і отримає повне досьє на вас. Кожен наставник навчений користуватися цими даними, щоб висловити ваші прекрасніші пункти і очистити ваші негативні сприйняття. Цей процес являється підготовчим заходом для вашої міграції до Внутрішньої Землі. Там, усередині вашої Світлової Камери, ви фактично перетворитеся на повністю свідому Істоту Світла.

Отже цей наступний рік - спеціальний час. Ви остаточно побачите плоди усього, чого досягли наші земні партнери. Це час, коли ми будемо мати можливість звернутися до вас безпосередньо. Це означає майбутнє грандіозне возз'єднання і буде часом, коли Небеса можуть виконати пророцтво, повернути вас до стану, в якому ви повністю згадаєте своє минуле і де ви розпочнете розуміти відповідальність, яка лежить на вас у близькому майбутньому. Нашим обов'язком являється забезпечити технологію і свідомість, перед тим як ви зможете прийняти здивування повної свідомості. Решта сценарію грунтується на кожному з вас, розуміючи безмірність того, що лежить попереду вас. Отже, це має бути покроковий процес. Кожний момент часу ви можете використовувати, щоб поліпшити вашу мудрість і розширити ваші зростаючі здібності. Прийде момент, коли усе це матиме сенс і це царство може легко змінити саму природу його рівня свідомості.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ваш світ і його благословенне зовнішнє людство - в переході! Ваше божественне перетворення йде повним ходом. Ви щодня відчуваєте болі і страждання цієї зміни. Гайя також зайнята її численними змінами. Морське дно піднімається. Клімат глобуса коливається. Континенти переміщаються і гуркотять. Нова Земля готується до народження. Ви сидите в цьому місці безперервної зміни і бажаєте знати, яку долю Бог призначив для вас. Це перетворення кінець кінцем позитивне і його результат - возз'єднати вас з вашими побратимами з Космосу і Внутрішньої Землі. Цей щирий прийом поверне вам повну свідомість і завершить тисячоліття накладеної амнезії. Перший плід цього процесу - швидкий марш до процвітання. Спочатку ви засвідчите масивний перезапуск валюти, а потім приймете щедрий дар зайняти за походженням місце, надане нами багато років тому.

Ця дія у свідомості підготує вас, щоб прийняти непочатий край нових відповідальностей. Час для цього - зараз. Ось чому ряд подій управляються найбільш спеціальним способом. Ті речі, які відбуваються зараз, принесуть багатьом з вас грандіозне процвітання. Використайте ці подарунки, щоб покращити стан людства і себе. Спостерігайте у благоговінні, як реальність, яка довго здавалася непереможною, швидко блякне, а потім зникає. Оскільки нове управління набуває впливу, то ми можемо з'явитися і запустити серії уроків, ким ви по справжньому є, і відкрити вашу історію, яка заперечувалась темрявою. Користуйтеся цією правдою і вашим новим процвітанням, щоб управляти новою реальністю. Вітайте своїх побратимів і дозвольте сприятливим вістям від Небес нести вас до повноти вашого благословенного потенціалу. У цьому, ми маємо намір бути наставниками, викладачами і приносити вам мудрість. Вас чекає прекрасне майбутнє!

Нас об'єднує відповідальність за Гайю і цю дивовижну сонячну систему. Ми приходимо від Духу і користуємося тими священними подарунками, даними нам, щоб розгорнути Створення в фізичності. Будьте завжди обізнані, ким ви є і чому ви тут. У цьому лежить божественна правда, яка управляє нашими життями і дозволяє нам допомагати Небесам в приведенні Світла до цієї і всіх інших реальностей. Більшість з вас випустила з поля зору ці речі на якийсь час і почала сумніватися. Ми прийшли дозволити вам зараз пропустити ці думки і повернутись у велику радість до Світла і тієї відповідальності, так люб'язно даної нам Творцем. Ми йдемо разом і розгортаємо божественний план. Ми несемо Світло, де тільки сяяла темрява, щоб розповісти велику правду по всій галактиці, і дійсно, усій фізичності. Отже, зараз вас багато хто відвідує. Скоро велике формальне прибуття – дасть волю вашій могутній пишності!

Сьогодні, ми продовжили наші повідомлення. Як відзначалося, велика зміна спускається на це зовнішнє царство. Наша об'єднана відповідальність - бути обізнаними про це і взяти до уваги те, що Бог розгортає своє чаклунство точно, як ми говоримо! Прибуває час, щоб ми відкинули наш скептицизм і впустили це дивовижне Світло! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge