Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 3 грудня, 2013

Sheldan Nidle - 3 грудня, 2013

10 Manik, 10 Yaxk'in, 10 Caban

Selamat Jalwa! Ми прийшли до вас, щоб обговорити ряд тем. Нині, темрява спостерігає, як проявляються серії подій, що змінять ваш світ. Вони трансформують вашу глобальну банківську систему і почнуть знову встановлювати вашу всесвітню систему валюти. Ці зміни будуть просто першими головними кроками в змінах, які ми раніше обговорювали з вами стосовно нового управління і звільнення вас від тисячоліть залежності. Чи це було єдиним, що зв'язувало вас з феодальним володінням деякого типу, або боргового рабства минулих декількох віків, коли різні структури тримали вас легально в кайданах вищого класу, який регулярно зловжив вами і вашими дітьми. Ці інструменти рабства мають бути заборонені, тож ви можете стати по справжньому вільними. В цей момент, влада багатства - остаточно закінчується, таким чином, ви можете стати індивідуумом, який знову суверенний і процвітаючий в тілі і Дусі. Ці події підготують вас до святкування, яке відвідають ваші духовні і космічні сім'ї!

З появою свободи і особистого суверенітету, можемо вільно з’явитися і ми. Починаючи з падіння Атлантиди, ми спостерігали за вами і навіть іноді безпосередньо направляли вас. Ми розуміли, що робили Небеса, але проте бажали вести вас. Отже, ми послали ряд Аваторів, «Ангелів» і навіть пророків, щоб допомогти вам продовжити шлях, на який Небеса видали декрет для вас. Земні фаворити темряви знехтували нас і зробили все, що вони змогли, щоб відрадити нас. Ці строгі цензори досягли часткового успіху, оскільки ми заохочували багатьох великих чоловіків і жінок виходити і роз'яснювати наші повідомлення. Ці відважні люди сформували багато священних секретних суспільств, щоб допомогти нам в наших різних божественних місіях, щоб освітити пригнічене людство. Ці місії існували впродовж тисячоліть і зараз ведуть до нової епохи, до якої ви близько. Цього разу в ній станеться багато божественних чудес!

Хоча ви бачите тільки проблиски того, що з’явиться, але залишайтеся сильними у вашій вірі. Обставини з’єднуються, щоб створити божественну симфонію, яка перетворить цю реальність. Будьте готові прийняти те, що спочатку може показатися для вас дивним. Темрява вважає, що ви ще не готові змінити їх шляхи. Це щось, що ці темні фаворити не можуть осягнути. Світло створило спеціальний сценарій, який тепер відкривається, і цей процес спантеличує темну кабалу. Навіть багато їх спроб розв’язати війну терплять невдачу. Їх старі методи більше не працюють. Військові вашого світу бажають миру, що прийде в це царство. Це не повинно бути часом безладдя, а швидше моментом, коли грандіозна ясність мчить через весь глобус. Це час, коли договори, які звільняють вас від темних сил, дозволять вам насолодитися владою Світла. Це також буде час, коли ви повторно поєднаєтеся відкрито з вашими братами з зірок і вашою сім'єю з внутрішньої Землі - момент наповнений надією і чудесами!

Цього грандіозного моменту возз'єднання ми чекали багато тривалостей нашого життя. Ви спочатку прийшли приблизно мільйон років тому, щоб сформувати прекрасне управління з Гайя. Це опікунство випробувало глибоке розкаяння із-за того, що сталося, коли темрява серйозно розорила планети вашої сонячної системи. Земля була залишена, оскільки тільки цей світ все ще дозволяв людям успішно жити на його поверхні. Великі океани Венери, Марса і навіть колишнього світу Пакс (Малдек) зникли. Вони були вигнані на якийсь час до внутрішніх царств. Скоро прийде знову час, коли ці інші водні світи повернуться до їх колишнього первісного стану. Потім ви розділитеся і відновите ваше управління над цими світами. Ви будете радуватися великим чудесам Небес і повною красою цих відновлених світів. Ви створите дивовижну нову зоряну націю, сформуєте її і уздовж шляху, відновите безліч нової флори і фауни.

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли цього дня з новинами і деякою благословенною інформацією. Події швидко рухаються вперед. Більшість подій стосується грошової і фінансової системи цього царства. Ми благословляємо тих, хто створює нову валютну біржу. Ця робота являється відправною точкою для першого доміно, яке впаде. Воно сигналізує, що наші секретні священні суспільства готові до наступних грандіозних перетворень. У підсумку, зміни цього світу - ознака того, що станеться незабаром. У 1776, граф Сен-Жермен започаткував проект того, що зараз сталося. Джефферсон, натхненний їм, написав: «Ми дотримуємося цих істин, які самоочевидні, що усі люди створені рівними, як заповідав їх Творець з певними невід'ємними Правами, серед яких - Життя, Свобода і прагнення Щастя. Щоб забезпечити ці права, серед людей призначаються Уряди, які отримують владу тільки із згоди тих, ким управляють…»

Ці славні слова готують ґрунт для змін, які приведуть кінець кінцем до нового концепту в управлінні. Лінкольн пізніше блискуче обкреслив цю ідею. «Що це влада народу, волею народу, для народу, не повинна псувати землю». Ця священна віра, яку верховна влада отримує від людей і що ця верховна влада розділяється однаково усіма, являється основою того, чого зараз Бог досягає для вас. Будь-яка форма рабства являється фундаментально нелегальною і темрява вчинила над нами притаманне їй богохульство. Впродовж багатьох наших тривалостей життя, ми кінець кінцем прийшли до нашої взаємної просвіти, що ми стикалися з численними формами цього святотатства. Ми спільно присвячені видалити це зло з цього царства. Наші ентузіасти налагоджені забезпечити вам реальність, яка справді вільна від цих жахливих відраз до Світла!

Присвячення Світлу дозволить народитися новій реальності. Для виконання цього, ви поміщаєтеся в край перетворення в повну свідомість. Ми довго намагалися породити це на цій прекрасній кулі. Царювання витонченого терору темряви наближається до кінця. Це принесе вам можливість повністю зрозуміти, хто і ким є ви. Отже, ми маємо намір в правильний божественний час вийти вперед і навчити детально тому, що зараз нехтують багато священних текстів. Ці уроки мають підготувати вас для нового стану свідомості і ви буквально зможете проявити свої Ангельські «крила». Наше завдання - божественно вести і любовно контролювати це перетворення. Багато священних Чудес відповідальні за це. На наші численні молитви відгукнулися. Ми зараз маємо духовних і галактичних союзників, які приведуть вас до найдивовижнішого тріумфу! Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми крім того прояснили, що сталося навколо цього світу. Великі зміни знаходяться в роботі. Це перетворення принесе вам одкровення грандіозного возз'єднання з вашими духовними і космічними сім'ями. Це дивовижне возз'єднання швидко призведе до вашого повернення до повної свідомості. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites