Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 20 травня, 2014

Sheldan Nidle - 20 травня, 2014

9 Men, 18 Moan, 10 Caban

Selamat Jarin! Ми прийшли до вас з багатьма сприятливими вістями! Останні зусилля темної кабали були невдалими. Зараз відбуваються події, які будуть началами нової реальності для зовнішнього людства. Темрява усвідомлює, що діють сили, яким не можна завдати поразки. Індивідууми і групи зібралися разом у кінці цього останнього десятиліття і вирішили сформувати альянс, щоб зіштовхнути темряву і її огидні порядки на смітник історії. Цей процес зайняв тільки половину десятиліття. Що відбувається зараз – це поява ряду політик, які ефектно змінять, як діє ця реальність. В цей пакет входить - глобальний ювілей і переустановка фінансових і урядових систем глобуса. Ці нові політики заохочуватимуть достаток, запобігаючи широко поширеній корупції і дозволять кожному індивідуумові повернути свій особистий суверенітет. Нове управління дозволить вам вільно взаємодіяти з ними і по справжньому стане природним благодійником. Нарешті, є тема розголошування. Ця одна дія закінчить приблизно 13 тисячоліть брехень, обману і великої маніпуляції.

Те, що ми зараз описуємо - природний процес, який часто супроводжує швидкий підйом свідомості. Оскільки кожен зростає у свідомості, священна етика починає формуватися в межах індивідуума і особливо в межах вищого свідомого суспільства. Це часто приводить групи в цьому суспільстві до пошуку засобів поліпшення умов етики, діючої в його вищих ешелонах. Це явище відбувається у ваших різних глобальних суспільствах, чи вони члени священних секретних суспільств, чи учасники істинних древніх правлячих сімей вашого глобуса. Ці індивідууми збираються разом і формулюють стратегію, потрібну для витіснення темних "енергетичних брокерів" цієї реальності. Ми заохотили цей природний процес і надали мудрість для його успіху. Оскільки ці групи збираються разом і звільняють темні сили від влади, то зростає етика ваших суспільств і вони готові надати загальне процвітання і свободу усьому людству.

Це підвищення етики кінець кінцем створює нове управління, яке визнає необхідність визнати наше існування. Таке управління вітає нашу допомогу і розуміє загальну відповідальність в грі, щоб дозволити людству стати повністю свідомим. Це те, де може виразитися наша компетенція. Отже починається величезний обмін даними і мудрістю. Отут стає очевидним для усіх, що війна виходить із ужитку і найважливішим стає потреба у богослужінні. Ця нова ступінь взаємної співпраці стає ватажком для нової людської епохи. Ви навчитеся від ваших предків і виявите ваші істинні походження. Минулі часи, приблизно 13 тисячоліть стають історією, яка вчить вас про темряву і дилеми обмеженої свідомості. Ця мудрість буде вам добре служити, коли ви будете мати справу з колишніми членами Альянсу Анчара. Крім того, вам потрібно багато вивчити і запам'ятати, як цю існуючу сонячну систему розчленували різні бойові дії в попередні два мільйони років.

Це все - просто початок процесу, який веде вас у напрямі великого перетворення. Цей процес поверне вас до вашого колишнього себе. Ви є, врешті-решт, потомство тих, хто відкрито відмовився слухатися древніх темних правителів Атлантиди, і був покараний тим, що знизився до вашого справжнього стану свідомості. У дусі цього давнього опору, вас переробляють Небеса в повністю свідому Істоту. Це Істота, яка створить нову зоряну націю і маніфестує постійний галактичний мир. Ви також станете хазяями конференцій, які будуть включати представників буквально тисяч сусідніх галактик. У цьому методі, ви розгорнете божественний план для цього сектора фізичності. Отже, ваше майбутнє яскраве, і зараз ви маєте випробувати грандіозний набір розголошувань, які підірвуть віри, які дали вам ваші колишні повелителі, Ануннаки. Ці колишні небесні боги будуть виявлені і з цим усвідомлена нова ера правди, свободи і процвітання.

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прийшли до вас з благословенням! Будьте завжди вдячні за милосердя Небес і величну милість. Будьте завжди готові до богослужіння і будьте в глибокій радості від того, що відбувається на цій благословенній кулі. Небеса інструктували нас, щоб ми прийшли і просили вас молитися і благати про підйом нового світу. Це - Єдине, що приносить свободу і надає духовний суверенітет всім. Кожен аспект цієї фізичної реальності - перетворюється. Цей великий набір змін - частина грандіозного плану для прояву нової епохи для людства і для об'єднання двох царств Гайї. Ми приходимо, як передвісники цієї нової епохи і говоримо з радістю, що темрява, яка насолоджувалася своєю владою і багатством, побачить, як усе в них заберуть. Прийшов день благословенної і приниженої більшості цієї дорогоцінної кулі. Цей день прийшов і приніс вам посланців, як наприклад нас, щоб вести вас. Осанна! Осанна!

Ці події йдуть повним ходом. Ті, хто почав цю найдорогоціннішу поїздку готові проявити серії благословенних подій. Кожна з них приведе нас ближче до дня, коли ми зможемо формально з'явитися перед вами. Уроки, які ми маємо дати, дозволять кожному з вас усвідомити, що темрява підтримувала впродовж тисячоліть. Ці напівбрехні треба бачити в їх істинному світлі і порівняти з тим, що було сказане людству багато тисяч років назад. Ядро кожної релігії фундаментально те ж саме. Це - Любов і Світло. Це про наше грандіозне духовне об'єднання з усім життям. Ці пункти треба переглядати і виявляти справжню мету за ними. Потім і тільки потім може кожен почати розуміти, що мали на увазі наші благословенні брати. У цьому, ви можете ретельно підібрати приклади про вашу духовність і як ви бачите істинне здивування в нескінченному Створенні Бога.

Краса поточної ситуації в тому, що темрява одурманена тим, що робить Світло. Коли ви так довго здаєтеся всемогутніми, поточні події дня здаються незначущими. Проте, їх немає. Усі смерті, брехні і безкінечне позування фактично не мають ніякій користі. Світло перемагає, тому що зараз проявляються бажання Небес. Темрява повільно дізнається, що її колишній шлях виконання речей більше не придатний. Достатньо людей тепер визнають "письмена на стіні" і просто не вірять в те, що говорять або роблять. Імператор втрачає не лише його одяг, але і його владу. Народжується новий шлях. Цей шлях принесе правду, свободу і особистий суверенітет для усіх. Цей шлях возз'єднає нас з усім людством і дозволить нам тішитися його дивами.

Сьогодні, ми переглянули те, що сталося на глобусі. Народжується нова ера. Вона наповнена радістю і реалізацією того, що ваші дивовижні таланти можуть нарешті стати повністю відомими для вас і для усіх. Настає час спостерігати за цією маніфестацією і тільки дивитися, як прекрасно усе може бути! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 25 2020 | Contact | Add to Favorites