Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 6 травня, 2014

Sheldan Nidle - 6 травня, 2014

8 Imix, 4 Moan, 10 Caban

Dratzo! Ми знову прийшли із сприятливішими вістями! Скрізь на вашій планеті стає очевидним, що ці події принесуть вам свободу, процвітання і нове управління. Коли завершиться цей дивовижний цикл, то відбудеться розголошування. Ми вітаємо, що відбувається у вашому світі і як це прекрасно відповідає божественному плану для цієї сонячної системи. Зміни всюдисущі. Меркурій буквально вибухає одним діючим вулканом, який створює інший. Венера, Гайя і Марс знаходяться зараз в середині захоплюючого ряду змін клімату, які повернуть ці кулі до їх древніх реальностей. Наша участь в цьому – бути наставниками вашого грандіозного перетворення на повністю свідомих Істот Світла. Ці завдання в процесі реалізації, оскільки Небеса готують вас для прийому цієї нової свідомості. Тим часом, темрява і її фаворити хитаються від одного плану до іншого, які не в змозі зупинити це неминуче перетворення. Ви призначені змінити себе до галактичної свідомості, яка рознесеться швидко по цій сонячній системі і створить нову і прекрасну зоряну націю.

Ваш світ – це фактично два світи. Один - Внутрішня Земля і дім ваших кузенів Агартанців. Вони - останній залишок колоністів, які засіяли Гайю приблизно 900000 років тому. Спочатку, вони зайняли континент, який більшість з вас називає Лемурія. Кінець кінцем, вони перемістили частину їх колонії у внутрішню Землю. Це - остання група, яка стала останнім слідом того, чим була Лемурія. Атланти напали і заявили свої права на зовнішнє царство. Це кінець кінцем призвело до ледве стримуваного конфлікту, який кипів приблизно 13 тисячоліть. Напад атлантів на древню Іонію (південну Європу), несподівано привів до протилежних наслідків і викликав вибух древніх газових камер. Атлантида затонула. Після того була грандіозна міграція Атлантів до іншої зоряної системи, в якій були ваші обмежено-свідомі предки і наступники Атлантів, Ануннаки. Ці дві групи кували вашу історію наступні 13 тисячоліть. "Золоті Віки" були вашим першим набором дослідів з Ануннаками, як вашими новими майстрами.

Навіть древні китайці, месопатамці, індійці і єгиптяни знали, як давно це сталося. Нашим завданням було - охороняти вас і втручатися тільки тоді, коли були згодні Небеса. Ця політика призвела до ряду месіанських місій і підйому численних релігій, які Ануннаки і їх фаворити змінили так, що вони думали, було повністю прийнятно для їх злих цілей. Наслідки їх дій перетворилися на ненависть і розділення, які продовжують зачумляти людство навіть до цього дня. Ця історія життєво важлива для вас, щоб зрозуміти, що сталося. Ваш світ прокинувся і зараз старанно працює, щоб виправити головні помилки минулого часу. Саме головне, не підкорятися владі, яка шкодить людям і світу. Далі, людство вчиться, як сприяти цьому, замість того, щоб продовжувати шкодити Рідній Землі. Ця освічена дія викликає реакції, які ведуть людство до нової епохи. Це також підготує вас для розголошування.

Розголошування дозволить нам швидко зробити наступний крок, масивний глобальний перший контакт з вами. Ми раніше спостерігали, як темні сили зруйнували початок нового управління! Ми знали, незважаючи на ці ранні труднощі, що ви будете святкувати перемогу над темрявою. В минулі два роки ми побачили завершальну дію фаворитів темряви, щоб утримати їх землю. Ці останні серії дій потерпіли невдачу. Те що зараз відбувається - завершальний крок між тим, що мало статися і нашим прибуттям. Ми обговорювали з тими, хто бажає звалити темряву і побачили, як вони ростуть. Вони відкинули їх ненависть і бажають тільки відсторонити їх від влади. Решта – логічно виходить із потреб. Нове управління встановить стадію для нашого прибуття. Зовнішнє людство було відрізане від його позаземного походження занадто довго. Це час для повторного підключення. Настав час для грандіозного возз'єднання, яке повертає вас до оригінального стану повної свідомості. Настав час, щоб ви возз'єдналися з вашими кузенами із Лемурії і разом створили нову зоряну націю.

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми благословляємо і прославляємо Небеса за їх славу і мудрість. Прийшов момент для грандіозного святкування. Наші партнери закінчують найдивовижніший набір підприємств, які покладуть край владі і брехні темних сил і їх незліченних фаворитів, хто, здається, готовий затримати наші священні завдання. Прибувають емісари Небес. Темрява зараз дозволить усе, що необхідно нам для проявлення. Світло дійсно звитяжне! Шлях до правди, процвітання і звільнення - близько. Цей шлях спочатку приведе вас до фактів і реальностей, які запропонують обговорити прибуття наших космічних і духовних сімей! Їх прибуття буде сигналізувати, що настав час почати вивчати і розуміти здивування, властиві повній свідомості. Ми сприймаємо вас як наших сповнених ентузіазму дітей. В цьому новому і божественному вимірі потрібно багато чого вивчити, зробити і зрозуміти!

Ми усі живемо у світі, наповненому суттю Небес і радістю, яка приходить від єдності з Творцем! Ви в захваті і відчуваєте, що ваш Дух, наповнений небесною і очисною музикою Любові і Світла! Тут ви знаходитеся у блаженстві і ви користуєтеся цим, щоб розгорнути божественний план в різних фізичних царствах. Це ваше майбутнє. Ми як вознесений колектив, знаходимося тут, щоб допомогти вам в перші моменти цієї нескінченної слави. Дуже давно, ми почали проходити через духовну вуаль і знову відкривати, що таке повна свідомість. Ми багато чого знаємо. Все ж, ми розуміємо, що для повного знання цього царства майстру потрібно багато часу. Це займе багато тривалостей життя, кожна з яких буквально більш ніж тисячоліття. Разом, ми об'єднаємо наші знання і зробимо нову зоряну націю.

Оскільки ви проходите через обмеження вашого поточного життя і досягаєте нескінченності, ви змінюєтеся. Ви стаєте тими, хто рухався шляхами цього справжнього світу і навчився тому, чого від нас усіх бажають Небеса. У цьому світлі, ви побачите, що потрібне і що треба скидати з вас. Ви вивчите, чому ви тут і чого від вас чекають. Ваш життєвий контракт стає для вас видимим, оскільки вміщує усі особисті записи Акаші. Ви стаєте здатними легко спілкуватися з вашими духовними наставниками і виявляти тих, з ким можна радитися. Це одкровення відкриває потік мудрості і вказує вам, як краще усього прожити ваше життя і допомогти вашим товаришам. Ви можете прийняти нову відповідальність і вивчитися, як створити істинне суспільство, засноване на ваших здібностях і здібностях інших. Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми дослідили дивовижні події дня. Ми дослідили зміни, що мають місце, і виявили, куди вони ведуть. Поруч давно очікуваний пункт радості! Скоро це проявиться на всю широчінь! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge