Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 13 лютого 2018


Шелдон Нідл - 13 лютого 2018

Selamat Balik. Ми повертаємося, щоб повідомити про те, що продовжує відкриватися за кулісами. Темна кабала, скрізь, втрачає свою владу над людством. Формується нове і променисте Світло, яке дозволяє проявитися багатьом новим подіям. Випадкові стратегії, які ми використовували, проектуються, щоб систематично завдати поразки темній кабалі. В результаті, ревальвація валюти наближається до реалізації щодня і призводитиме у свою чергу до глобального скидання валюти. Наші земні союзники і їх друзі систематично готуються, щоб безпечно перетворити цей світ, яким ви його знаєте.

Ми стоїмо сьогодні на порозі Перемоги. Терпіння і хитрість (внутрішня мудрість) ведуть нас у напрямі маніфестації галактичного суспільства, для якого ми усі довго працювали. Воно готове статися справді дивовижною реальністю, заснованою на принципі єдності свідомості. Повна зарозумілість темряви доводить до її краху. Вони думали, що ми граємо в шахи: фактично, ми граємо в китайські шашки, в яких грають багато гравців і стратегій. Ви переважаєте. Знайте про це у вашій душі. Кінець кінцем, кабала не має ніякої можливості вижити. Ми спостерігаємо її поразку.

Ми бажаємо звернутися до пари поточних симптомів підйому, які багато хто з вас випробовує. Вони включають чакру горла і нещодавно активовану чакру "колодязь мрій", яка розташована в області потиличної долі (у основі і зворотній стороні голови). Спершу, про чакру горла. Дехто з вас випробовує тривалі припадки сухого кашлю. Вони не походять від ваших легенів, а від роздратування в горлі і гортані. Ця чакра допомагає збирати енергію прани, яка зміцнює і очищає тіло. Вона також служить комунікатором для вашої свідомості, активізуючи вашу силу, щоб говорити Правду з впевненістю і безумовною Любов'ю. Чакра горла також координує енергії вашого тіла з регулюючими енергіями свідомості голови в символічний танець.

Нові вібрації підвищуються і впливають на головні чакри, особливо ваш "колодязь мрій". З цією активацією багато хто випробовує яскраві мрії, головні болі і/або безсоння. Дехто, особливо з психічними здібностями, зазвичай отримують головні болі від інформації у цьому «звуженні», це створює дискомфорт в цій зоні. Важливо визнати, що ці симптоми і їх центр оточує великий духовний захист. Оскільки ви асимілюєте ці оновлення, то краще бути добрим до себе і вашої сім'ї, пити чисту воду, відпочивати і бути на природі. Ми заохочуємо людей розділили їх життєвий досвід один з одним, оскільки об’єднання в групи обов'язкове. Головна чакра допомагає новим енергіям текти в нашій свідомості. Зараз світ змінюється швидко. Звертайтеся за нашою допомогою. Ми з вами.

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Настав час подякувати Небесам за те, що збирається відкриватися. Старий корумпований політичний процес приречений на зникнення і буде благословенно замінений новим, під назвою NESARA і GESARA. Ви маєте насолодитися божественним світлом свободи і маєте здатність радіти. Ця внутрішня пристрасть управляє вами і буде найвеликодушнішим подарунком Небес. Це тільки знак того, як Небеса люблять вас і дуже бажають вам великого особистого успіху! Це буде нагородою за усе, що ви робите, подякою Небес за цю дивовижну роботу у виконанні ваших мрій!

Ваша підвищена допитливість здивувала нас і змінює ваші вікові сприйняття цього царства. В результаті нових енергій, які ви придбали, світ не здається збалансованим, а тільки непрошені війни більше не хвилюють вас. Ті, хто довго управляв цим світом більше не сприймають вас як слухняних маріонеток, а як людей, яких треба поважати. Це ще одна серія знаків, які проголошують, що те, що було нормальним, більше не застосовується. Зараз, отже, ви також маєте більше інтуїтивне розуміння шляхів милосердя.

Будьте терплячі. Знайте, що важливий священний план здійснюється і це означає, що будуть відсторонені усі, хто енергійно опонує тому, що представляється. Відкривається реформація цієї нової і успішної реальності. Кожен день, багато священних декретів стають явними і відомими. Маніфестується незаплямований новий світ і усі існуючі перешкоди будуть трансформовані. Насолодіться тим, що з’являється і дозвольте з’явитися цій милосердній новій реальності. Давайте досягати цього завдання в ім’я усього священного і мудрого. Алілуя!

Сьогодні, ми повідомили знову про те, що відбувається навколо вашого світу. Події, які давно обіцяні Світлом, мають нарешті почати проявлятися навколо вас. Подивіться на їх тільки, як на початкове підтвердження дивного, вільного і успішного нового царства. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge