Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 16 січня 2018


Шелдон Нідл - 16 січня 2018

Selamat Balik! Ми повертаємося.  Сьогодні події заохочують і продовжують провіщати поразку темній кабалі. Важливий пункт – зрозуміти, що  ця поразка справді містить в собі. Темрява спотикається, оскільки вона руйнується в фарватері  її неминучої поразки. Тому, ми у трансі і усвідомлюємо, що це тільки початок багатьох корисних наступних подій. Ми визнаємо, що цей процес справді значить для усіх вас, хто працює у Світлі. Ми чекаємо, що після введення нашого наступного цілеспрямованого маневру, ми представимо  вам вашу перемогу процвітання і свободи. Ми зараз придумали спеціальну стратегію, щоб побачити, як це фактично здійснюється. Темрява може більше не покладатися на владу, як на її  головну основу. Доки ще, темрява ще повністю не розуміє наш намір. Ми налагоджені досягти перемоги, до якої веде їх поразка. Не так-то просто переробляти реальність, якій понад 13  тисячоліть. Ми просимо, щоб працівники Світла наполегливо продовжували показувати свою толерантність, як ви робили це досі. Очікується, що важлива подія відбудеться в наступні тижні, тож будьте готові. Темрява усвідомлює, наскільки справді близька її кончина.

Темрява продовжує розгортати будь-яку воєнну хитрість, яка зможе затримати неминуче. Пакети сповільненої дії вже приготовані для реалізації. Маневри Галактичної Федерації  і наших земних союзників  надали нам можливість здолати певні перешкоди. Як тільки усе буде на місці, то будьте  готовими до раптового прибуття ревальвації (RV), глобального скидання валюти (GCR),  NESARA/GESARA, які включають решту  обіцяного вам процвітання. Ряд невідповідностей у банківській системі на цей час сприяли нашій перевазі. Ми користуємося їх власною системою, щоб перехитрити їх. Ці "банківські правила"  дозволили фактично здійснитися давно обіцяній роботі Світла. Ми ясно передбачаємо стрімкий потік звільнення діяльності, коли  вирішиться ця розбіжність. Секретна війна у банківській системі коригується. Ця зміна приведе  зрештою до закінчення корпорації США  і справедливому  і безперечному приходу Республіки в Сполучені Штати. Ми усі чекаємо  цього, що відкриється  в наступні тижні. Будьте готові  стати свідками цих  екстраординарних подій.

Ця перспектива  змінить всю вашу всесвітню реальність. Ми нетерпляче чекаємо розгортання наших планів і деяких хвилюючих анонсів. Ці розголошування, дійсно, змінять усе. Вони дозволять реалізувати NESARA у світову велику GESARA. Наближається час вашого звільнення. Коли усе буде на місці, ми чекаємо серії передач, щоб пояснити його значення для кожного чоловіка, жінки і дитини. Впродовж місяця Анонсів, розпочнеться м'яке розголошування. Ми просимо вашої допомоги в навчанні тих, хто буде боятися, оскільки вони вивчали інше про наше існування. Розголошування змінить усе – від  релігії до науки,  до історії,  до технологій.

Ми живемо в час, коли ядерна загроза може бути дезактивована і підвищення нової свідомості дослідило її найповніший потенціал. Не бійтеся ядерних загроз, бо Небеса вивели їх з ужитку десятиліття тому. Ми дуже раді бачити, що ви і ваш світ будете звільнені і вас вітатимуть знову  в Галактичному суспільстві.

Вітання! Ми – ваші Вознесені   Майстри. Ми прийшли, знаючи, що  ваш світ знаходиться зараз на переході. Хаос, очевидцем якого ви є, – просто  кончина цитаделі темряви. Давайте дослідимо бачення того, що лежить попереду для вас у вашій новій реальності. Ми  тут, щоб підтримати це переміщення і показувати вам, що це означає  і як ви маєте проводити зміни. Ваша реальність зараз випробовує величезний зсув, який для багатьох залишається непоміченим. Відчуйте, як ці зміни впливають на вас щодня. Скористайтеся своєю інтуїцією, щоб швидко це відкрити і продовжувати робити так. Енергії діють так, щоб змінити ваші сприйняття цієї реальності. Дух відчуває, що ваша  любов до природи зростає і успішно спостерігає за цими добрими змінами перетворення кожної вашої частинки.

Створення працює на багатьох рівнях. Це витончено, і ніжно змінює реальність, якою Ви є. Саме на цих не більш як хвилинних рівнях, дух найбільш ефективний. Користуючись інструментами духу, ми змінюємо вашу поточну реальність,  зробивши вас свідомішими для світу і тих, хто прагне знайти кращий шлях до нескінченності. Робота між цими шарами виводить шлях Духу, дозволяючи йому ніжно перемістити  вас вперед  в нову свідомість. Ця нова форма свідомості підкреслює, як тонко ці зміни впливають на усе.

Дизайн духу – створити  красу і дива з простих речей в житті. Пам'ятайте, як духовна робота викликає  радість і любов, бо саме  з ними  ми можемо працювати найбільш ефективно. Ми  тут, щоб  допомогти у  вашій подорожі додому. Зверніться до нас: ми любовно чекаємо ваших запитів. Це зусилля команди. Коли ми працюємо разом, ми переможці!

Сьогодні, ми обговорювали події, які мають скоро перетворити ваш світ. Благословіть нас всіх і дозвольте проявитися цим божественно зумовленим  подіям! Час здивування поряд! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте  Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge