Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 12 серпня, 2014

Шелдон Нідл - 12 серпня, 2014

2 Cauac, 17 Pop, 11 Ik

Selamat Balik! Ми повертаємося! Ваш світ знаходиться зараз в середині процесу, який звільнить фонди для так званої повторної оцінки валюти. Цей процес торкається ряду валют, яким треба регенерувати різні гроші, які залучені в грошовому обміні країни. Разом з цими потрібними обмінами починається фактичне постачання багатьох "програм процвітання". Ці фонди будуть предтечею дії, яка призведе до оголошення NESARA в Сполучених Штатах. Причина цього раптового переміщення фондів - завдяки спеціальним діям наших земних союзників. Вони змогли загнати в кут достатню кількість "генералів" кабали, щоб привести цю дію до фінального старту. Зростання впливу нового управління співпадає з серіями дій, які завдають поразки різним грошовим стратегіям темної кабали. За минулі декілька місяців, ці хоробрі побратими завдали поразки темряві і дозволили новій грошово-кредитній політиці створити її магію. Паперові гроші, на яких темрява побудувала свою силу, починають блякнути і швидко перевершуватися новими грошима, заснованими на зростаючому золотому стандарті.

Як відзначалося у більш ранніх повідомленнях, велике море золота приготоване для його мирського розкриття. Всесвітні древні сім'ї приховали це золото в таємних місцях. Ці сім'ї присвятили себе Світлу і бажають тільки допомогти Гуань Інь і Сен-Жермену в забезпеченні глобального процвітання зв'язаного з новим віком Світла і свободи. Те, що відбувається зараз - завершальні кроки у великій, складній стратегії, щоб привести мир, процвітання і природний суверенітет до усіх. Вічність назад, Небеса дали темряві часовий графік, щоб управляти поверхнею Гайї. Ця гидота - зараз закінчується. Необхідні переміщення вже в стадії реалізації. Темна кабала відповість за її злочини, завдяки відстороненню від влади, яку ці гроші можуть легко забезпечити. Замість цього, вони будуть страждати, спостерігаючи, як зникають їх багатство і влада. Вік уявних, легко маніпульованих паперових грошей закінчується. Приходить час повернення до нескінченного постачання реальних грошей, заснованих на справжній цінності золота і срібла.

Ці зміни приведуть до віку розголошування. Ви не лише побачите великі серії прихованих винаходів, що марширують перед вами, але і повне розголошування про нас, закінчуючи довгі десятиліття приховування НЛО. Це початкове приховування почало діяти, тому що ми представляли загрозу не лише до безперервної влади різних темних урядів, але і до їх повелителів, різних племен Ануннаків. Споконвіку Ануннаки ізолювали велику кількість земних технологій. Вони вважали це засобами, які підірвуть принципи, надані вам для ретельного регулювання релігії і науки. Ануннаки і їх фаворити не мають наміру створювати уламок дійсної опозиції до привілеїв, даних вам за тисячоліття. Вони були спеціальним набором приписів для управління, і коли необхідно, маніпулювали подіями, як вони бажали. Це суспільство взаємного захоплення почало розколюватися, коли континуум Анчара проголосив мир. Ця дія змусила Ануннаків покинути їх темні шляхи і дати команду їх фаворитам зробити теж саме.

Відколи це сталося в 1995, темні фаворити зайнялися безмовною війною за глобальну владу. Ця війна зараз терпить невдачу. Світло перемагає. Процвітання і нове управління готові до маніфестації. Коли це почне відбуватися, знайте в душі, що відбувається ряд паралельних дій. Система паперових грошей - впаде і буде замінена грошима, заснованими на золоті. Поточна перевага долара США - закінчиться. Вперед вийдуть ряд регіональних валют. Це буде початком переміщення до нової істинної валюти. Наше початкове завдання - анонсувати свою присутність тут і доброзичливість. Ми надамо вам технологію, яка відучить вас від вашої необхідності займатися сільським господарством і виробництвом. Істинно чутливий розум шукає божественної освіти, заснованої на правді існування і шляху ВІЧНОСТІ. Він прагне стати повністю свідомим і бути істинним служителем до усього Створення! Ми входимо в це світло і запрошуємо вас, як наказав Творець, щоб приєднатися до нас і узяти ваші божественні подарунки! Ми знаходимося тому тут, щоб уважно стежити за вашими побажаннями і привести вас до повної свідомості! Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми приходимо цього дня з багатьма сприятливими вістями! Наші різні партнери закінчують засоби, щоб пустити в обіг RV і встановити нові шляхи доставки програм процвітання. Ці дії мають почати переміщати багатство цього світу. Ви отримаєте вигоду з того, що потрібно буде зробити, щоб перемістити велике багатство від жителів темряви до прибічників Світла. Ми благословляємо вас і просимо, щоб ви узяли ці гроші і використали їх, щоб зробити це царство кращим для усіх. Дозвольте своїм внутрішнім побажанням зцілити центри, сховища Світла, і вступити в користування благами. Навчіть громадськість тому, що ви знаєте. Розширте їх усвідомлення грандіозних фізичних і духовних змін, які відбуваються по всьому глобусу! Нехай Світло стане відомим в його пишноті. Момент прибуває! Темрява довго проголошувала свою так звану правду! Дозвольте вам зараз послати благословення і внутрішню правду. Будьте в грандіозній Єдності і перехоплюйте те, що для вас бажають проголосити Небеса!

Оскільки ви отримуєте різні гроші, то майте на увазі, що цей ваш раптовий подарунок багатства несе божественну мету. Кожен день, коли ви прокидаєтеся з цим багатством, ретельно плануйте, як ви бажаєте застосувати його. Кожна організація, яку ви знайшли, або фонд - сприяє шляху Світла. Перед вами лежить широка стратегія. Грандіозне благословення надане вам для ваших намагань. Дерево Світла маніфестує кожного з вас, як гілку. Будьте готові користуватися вашими щоденними медитаціями і молитвами, щоб надати вам потрібну ясність для цієї роботи. Ми маємо намір надати вам наші благословення і допомогти вам по-нашому, щоб направити ці фонди для хорошого використання. Ті, хто має створити нове управління будуть обізнані про те, що треба спочатку зробити. Ці початкові накази встановлять основу для того, що послідує. Ця нова структура – поступово введе нову економічну систему, яка майже готова проявитися.

Давно, темрява занурила нас всіх в жах обмеженої свідомості. Ми зараз можемо регулювати його межі і усвідомлюємо, що темні часи закінчуються. Небеса дозволили нам поступово повернутися до нашого природного стану після тривалого життя випробування і помилок. Тому наше завдання - допомогти і провести вас через залишки цього теперішнього стану людства. Небеса посилають вам своїх священних дітей, щоб допомогти нам всім створити безпечно і швидко це славне переміщення. Нашу систему планет і сонце треба відновити таким чином, щоб ми знову змогли зайняти чотири грандіозні водні планети, одного разу знайдені тут. Багато з вас все ще пам'ятають, коли ці інші світи існували, як придатні для житла землі. Ми маємо повернутися до них, як нашої бази для переміщення в фізичність. Небеса чекають, що ми зробимо набагато більше! Ця галактика - тільки наш перший крок в здійсненні священних указів Небес! Благословення вам і Вищому Творцю Всього!

Сьогодні, ми продовжили свої повідомлення. Зараз формуються багато великих подій. Ці події дозволять вам трансформувати і об'єднати царства Внутрішньої і зовнішньої Землі. Наш флот чекає, що це станеться незабаром. Агартанці також готові виявити себе, коли ми розпочнемо свій набір уроків. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge