Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 19 серпня, 2014

Шелдон Нідл - 19 серпня, 2014

9 Cimi, 4 Uo, 11 Ik

Selamat Jarin! Ми прибуваємо, щоб багато чого розказати вам! Ваша планета була місцем великого завершального змагання між темрявою і Світлом. Різні древні сім'ї об’єдналися в їх рішенні, щоб закінчити довге правління темної кабали. Сучасний сегмент цієї влади розпочався з вогню і льоду, який відмітив кінець останнього Золотого Століття і початок поки що записаної ери вашої історії. Зрештою Ануннаки були призначені повністю управляти людьми. Отже, ті, хто став їх фаворитами стикалися з необхідністю жорстоко управляти вами. Ця потреба приводила до дивних історій в останні шість тисяч років їх правління. Темрява була не в змозі повністю виконувати їх власні вимоги, які включали формальний кінець ваших свобод і незаконне приготування засобів, щоб запобігти вашому майбутньому поверненню до повної свідомості. Саме ця зневага до декретів Небес, які запалили сучасну тиху революцію, зараз готова упевнено визволити вас від темряви. Ті, хто так палко вірить в причину Світла може бути упевнений в неминучому успіху! Кінцеві стадії цієї революції зараз йдуть повним ходом.

Зараз темрява стискається, оскільки блякне їх непереборна влада. Ваші колишні правителі твердо вірили в їх всемогутність. Їх упевненість закінчується. Масивні арешти відсторонять їх від влади і дозволять Світлу встановити нове управління. Це нове управління асоціюється із зростаючим процвітанням, яке швидко стане постійним елементом цього перехідного царства. На рівні процвітання і нового управління ви щоденно будете стикатися з надлишком нових технологій. Як тільки відбувається розголошування, ці нові технології об’єднаються з нашими. Новий клімат Любові і Світла підготує шлях для введення вашого особистого наставника. Цей наставник був тим, хто вивчив ваші схильності і готовий підштовхнути вас вперед до точки, де ви готові до повної свідомості. Допомогу в цих питаннях нададуть прекрасні і істотні уроки ваших Вознесених Майстрів. Ці уроки мають встановити стадію для всіх, хто прийде. Ви дізнаєтеся про вашу істинну історію і що з вами зробили Атланти.

Занурення в обмежену свідомість ввело вас у жахи страху, обмеженості і навіть смерті. Ануннаки і їх фаворити користувалися цими речами, щоб перемістити вас в стан повного рабства. Цього вони майже досягли. Ви - колишні фізичні Ангели, хто багато чого навчився в цьому стані страху. Ви повинні використати цю мудрість, щоб сприяти указам Світла. Ви дійсно знаєте все про обмежену свідомість. Ви розумієте, як це працює і як всім населенням, незважаючи на кількість, можуть маніпулювати ті, хто піддався темряві. Ми дуже горді за вас за те, що ви зробили. Усі страждання, хвороби і навіть нестача переслідували вас, щоб шкодити вашим товаришам під виглядом релігії або навіть війни. Ви випробували найкращі і найгірші часи. Через це, ви усі маєте велику внутрішню "книгу", наповнену тими обставинами і головними подіями, які оточують їх.

Ця мудрість – це те, що дало вам приблизно 13 тисячоліть мінливостей долі і повторного зникнення ваших "богів". Ця частина вашої історії закінчується. З вашими наставниками, складається опис того, як це має впливати на вас. Готуйте себе до повної свідомості. Ви маєте в межах себе і ваших записів Акаші уроки, які ви можете використати, щоб навчити багатьох в цій галактиці, хто щиро бажає стати повністю свідомим. Нині, цей процес починається по всій галактиці. Ваші історії мають життєві уроки, які ви можете викладати. Ми маємо найбільше розуміння безмірності, яку вам доведеться передавати через тривалості життя за життям. Ці жахи - маркери для тих, кого ви незабаром зустрінете, а потім навчите. Потім кожен з вас стане наставником нації всієї зірки і таким чином вони зможуть переміститися на поріг повної свідомості. При виконанні цього, ви маєте гарантувати галактичний мир і дозволити цій галактиці переміститися у Світло! Потім Небеса дозволять розгорнути наступні події фізичного Створення в цьому секторі фізичності!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми з'являємося перед вами з багатьма сприятливими вістями! Марш у напрямі процвітання прискорює крок! Багато чого відбувається, що обіцяє вам яскраве майбутнє. Управління, яке управляє цим царством, готове відступити. Американці готуються до NESARA. Інша частина цього глобуса готується до того, що можна назвати GESARA. У будь-якому випадку, ми благословляємо ці події і знаємо, що це означає, що наші уроки дуже близькі до маніфестації. Оскільки ви готуєте себе для свободи, то будьте готові благословити і визнати тих неоспіваних героїв, хто зробив усе це можливим. Вони є в уряді, правовій системі і особливо у фінансах, хто старанно працював, щоб маніфестувати те, чому ви маєте радіти. Покажіть милосердя і будьте люб'язні щохвилини ваших майбутніх днів. Ці дивовижні події відбуваються тільки із-за священних дозволів Небес. Ми вдячні і наповнені благословеннями до кожного з вас без виключення!

Грандіозні благословення свободи і процвітання – це подарунки, щоб підготувати вас до повної свідомості. У зручний момент нам треба навчити вас багатьом речам про те, що у вас попереду. Відмовившись від смерті, ви маєте вознестись і об’єднатися з нами у богослужінні. Дуже давно, в однаково доречний момент, кожен з нас брав участь в спеціальній церемонії, яка надала нам можливість вознестися. Потім, кожному з нас довелося пройти через щось на зразок "навчального табору". Там викладали нам багато про людство і як краще усього вести і обслуговувати вас. Усе з цього незабаром буде завершено роботами нашої космічної сім'ї. У Внутрішній Землі, ви отримаєте особливо підготовлену триденну церемонію, яка завершиться 10-денним навчанням етикету повної свідомості. Потім ви будете готові приєднатися до вашої сім'ї Агартанців і нас для перетворення цієї сонячної системи. Ви зустрінете тих, хто не має фізичного тіла і хто населяє Венеру і Марс.

Думайте про ці часи, як кінець того, що для багатьох з вас було періодом довгих розчарувань і невиконаних мрій. Прибувають моменти, де ви можете нарешті насолодитися тим, що вам обіцяли. Ми просимо, щоб ви використали частину вашого часу, щоб благословити і дякувати вашій сім'ї на Землі і в Небесах. Почніть кожен день з цього. Ви фактично тут для того, щоб бути божественною частиною того, що декретували Небеса щодня для фізичності. Будьте єдині у вашій свободі і мудро користуйтеся вашим процвітанням для людства і усього життя на цій дивовижній кулі. Ми, Вознесені Майстри довго клопотали від вашого імені. Ми знали, як ця прекрасна пригода призначена проявитись. Ми готові допомогти вам в здійсненні грандіозних справ Небес, так люб'язно наданих нам. Разом, ми створимо нову зоряну націю, принесемо мир до цієї галактики і допоможемо в розширенні Світла навіть до більшої частини фізичності! Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми надали вам великі новини! Численні дивовижні речі прибувають для здійснення! Будьте в радості, будьте готовими і більше усього, будьте вдячними за події, які маніфестують свободу, процвітання і нове управління для усіх! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge