Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 5 серпня, 2014

Шелдон Нідл - 5 серпня, 2014

8 Eb, 10 Pop, 11 Ik

Dratzo! Ми прибуваємо! Ваш світ продовжує просуватися до його мети - масивного перетворення вашої реальності. Наші зв'язківці і дипломатичний корпус повідомляють, що були прийняті ряд ключових рішень, за якими швидко послідували деякі помітні дії. Ми вдячні нашим Земним союзникам за те, чого вони зараз досягають. Встановлюється основа нового світу, який буде процвітаючим і кінцем вашого довгого періоду поневолення вашими темними майстрами. Це велике відкриття до Світла - принесе вам велике зростання вашої свідомості, нове управління і остаточне, повне розголошування нашого існування. Ми вітаємо ці тривалі зміни і готуємося серйозно до нашого прибуття. Ми розуміємо повне значення того, що передуває нашому прибуттю до ваших найпрекрасніших берегів. Це покінчить з гордовитою байдужістю темної кабали. Вам потім потрібен час, щоб використати ваш новий фонд процвітання і вашу знову придбану свободу і особисті права. Потім ви будете готові поставитися прихильно до уроків ваших Вознесених Майстрів. Нарешті, ви дійсно готові до нашого спеціального глобального масового приземлення. Це надасть вам дуже необхідних індивідуальних наставників!

Наставники, яких ми навчили для вас - спеціальна група. Кожен пройшов довгий курс, який готував їх допомогти вам підготуватися до повної свідомості. Ваші Вознесені Майстри пройшли через багато тривалостей життя перед тим, як вони здійснили спеціальну церемонію. Ця церемонія освятила їх прекрасними здібностями, якими вони зараз володіють. Подивіться, що повинно відбутися з вами, як відновляться засоби, яких кожен з них досяг. Ви отримаєте шлях, яким ви можете також повернутися до спеціального стану милосердя. Наше завдання - розтлумачити, що Небеса доставляють і кують шлях, щоб досягти цієї чудової мети. Вважайте ваші кристалічні Світлові камери, як унікальний небесний подарунок. Цей подарунок перетворить вас і дозволить вам приєднатися до нас. Ми насолоджуємося цим! Повернення до вашого колишнього статусу галактичних людей відкриє царство, яке було у полі вашого кругозору минулі 13 тисячоліть. Наше прибуття завершує повернення додому, яке почалося, коли Ануннаки приєдналися до Світла і попросили їх земних фаворитів підкоритися цій вимозі. Але, ваша темна кабала відмовилася зробити це.

Теперішня реальність, в якій ви проживаєте, стає простим переміщенням між третім і п'ятим вимірами. Темна кабала усвідомлює, що Небеса роблять і що це по справжньому безповоротно. Час темних сил пройшов. Наближається момент для зміни. Декрети небес, якими ми користуємося в ці спеціальні моменти нагадують вам, що це перетворення досягає справді чарівного часу. Це момент, коли ми можемо легко дізнатися один про одного і зрозуміти перших Агартанців. Мудрість - частина цієї землі. Ви знаходитеся в місці, яке може більше не залишитися таким, яким було. Є занадто велика енергія, занадто багато молитов і благословень від Небес. Темрява більше не може тримати вас, як вона одного разу зробила. Ось чому ви випробовуєте начала ідей і принципів, які мають перетворити ваш світ і покінчити з бідністю і страхом цього віку. Ви, фактично, залишаєте довге дитинство і вступаєте в епоху зрілості, яка штовхає вас на шляхи цієї галактики і дійсно всієї фізичності. Осанна! Осанна! Осанна до усіх!

Тому цей період стане часом, коли ви завершите свою метаморфозу і залишите ваші дитячі шляхи. Обмежена свідомість навчила вас багатьом речам. Зараз, від вас залежить використання цієї мудрості і формування галактичного миру. Цей галактичний мир - дозволить континууму Анчара змінити себе і бути судном, і з Небесами розгорнути Світло по всій галактиці. Це Світло впливає не лише на цю галактику, але і на весь цей сектор Створення. Уявіть собі, як уявні творці безлічі реальностей вмонтовані навколо вас. Це - те, якими ви фактично є. Кожен з вас був особливо вибраний, щоб інкарнуватися в цю реальність. Ви – переміщувачі реальності і галактичні переміщувачі. Ви приносите вашу палітру веселок і поширюєте навкруги Радість Світла. Тут ви запускаєте нову епоху для зовнішнього людства. Ви маєте об'єднати це людство і повернути його назад до давно забутих здивувань. Тут ми приєднаємося до вас і маніфестуємо декрети Небес. Разом, ми створимо нову реальність і розгорнемо прибуття грандіозного часу повної свідомості.

Благословення, ми - ваші Вознесені Майстри! Цього разу ми прийшли із сприятливими вістями. Програми, яких чекали багато років, - завершуються, щоб почати унікальний процес розподілу. Темрява і її земні фаворити запобігли цьому простим фактом, що вони зберегли всевладдя над головними урядами світу. Наші земні і космічні союзники благословенно прийшли разом виправити цю ситуацію. Перша частина заснована на великій хоробрості наших земних партнерів. Незважаючи на безупинні загрози від темряви, ці благословенні жінки і чоловіки присвятили свої життя успіху цієї останньої частини їх місії. Ця частина мала встановити нову банківську справу і грошову систему, в той же час також створюючи глобальну мережу загального права. Ця священна місія - зараз принесла плоди, приносячи вам процвітання і істинне правосуддя для темряви. Нова банківська система буде заснована на дорогоцінних металах і підтримає ваше зростаюче процвітання. Ми благословляємо Небеса для того, що зараз має бути зробленим!

Ми з радістю готуємося до різних уроків, які ми надамо вам. Ці уроки охоплюють ваші начала в цьому світі 900000 років тому; радість повної свідомості і помилковість темного царства, в якому ви жили минулі 13 тисячоліть. Ми особливо хочемо зосередитися на подіях минулих двох з половиною тисячоліть. Вам треба зрозуміти, що темрява так довго говорила вам і яка правдива історія Європи, Азії і Америки. Ви повинні знати детально, чому ви тут і чого чекати. Гайя має велику Духовну Ієрархію і ми - частина цього священного оточення. Вам треба виявити, як контактувати і розмовляти з вашими різними духовними і фізичними опікунами. У цих бесідах, ви маєте дізнатися багато чого про себе і бути здатними розширити те, що ми вже пояснили вам в наших декількох уроках.

Майбутні часи збуджують нас! Багато подій урочисто відкриють велике процвітання і ваші величезні свободи. Нове управління - також урочисто відкриє багато прихованих винаходів. Вони дадуть вам можливість очистити повітря, воду і землю Рідної Землі. Виконуючи це, ви маєте почати виконувати ваше божественне управління Гайя. Це живий всесвіт. Життя і енергія для його підтримки є скрізь. Ви приєднаєтеся до нас в богослужінні Творцю і фізичності. Після цього служіння приходить внутрішнє задоволення, яке сприймає сутність, ким ви дійсно є! Допомога роботі Небес в фізичності знаходиться в самому нашому серці. Скоро, ми повинні обслуговувати всю сонячну систему і істот, які проживають тут. Коли ви уперше вступаєте в повну свідомість, ви проходите через короткий період навчання. Ми навчилися багато чому від цього початкового часу. Разом, ми зробимо великі речі!

Сьогодні, ми продовжили свої серії повідомлень для вас. Проявляються великі події. Знайдіть час, щоб насолодитися ними і підготувати себе до нашого прибуття. Погані часи, які ви випробували починаючи з дитинства, - дійсно закінчуються. Любов і Світло - справді звитяжні. Радуйтеся! І будьте готовими святкувати ці грандіозні перемоги! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge