Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 26 червня 2018


Шелдон Нідл - 26 червня 2018

Dratzo! Приступимо. Багато чого приготоване для істотної майбутньої події. Ця постійно змінювана куля, в яку ми вдивляємося, є світом, в якому темрява переслідує свої диявольські схеми з невеликим успіхом. Ми не можемо зробити наголос на тому, що кончина кабали ближча, ніж більшість з вас може повірити. Нещодавно сформований Альянс, в компанії з нашими земними союзниками, готовий відкрити ретельно установлену пастку, яка призведе до арештів частини високопоставлених осіб кабали. План арешту розроблявся так, щоб інформувати громадськість і обмежити хаос. Як ми згадували раніше, їх "випробувані і правильні" методи зберігання громадян Землі в залежності, більше не працюють. Виявляється, що темрява не в змозі змінити свій спосіб дій, то їх хитрощі, щоб перешкодити Божественному Плану, продовжують виставляти їх як негідників. Тим часом, маси пробуджуються. Глобально, громадяни починають підніматися, вимагаючи прозорості і правди.

Нині, темрява вимушена відмовитися від великих сум їх земного багатства. Тому, усі головні уряди у вашому світі стають або банкротами, або наближаються до банкротства. Цей факт приховується, щоб підтримувати поточну хитрість і уникнути пробудження паніки і насильства, яке було б в результаті оприлюднення цього факту. Істинне багатство ваших глобальних суспільств з'явиться тільки тоді, коли маніфестується глобальне скидання, засноване на валютах, підтримуваних золотом. Ця реальність наближається до моменту, коли вона буде представлена громадськості. Як тільки будуть зроблені ці анонси, то вони також виявлять новий ряд тимчасових урядів. Прямо зараз, закінчуються сприйнятливі переговори, які дозволять статися усім цим подіям. Альянс має зараз посади у владі і робить все, що вимагається, щоб це важке переміщення відбувалося якомога гладко. Для всіх нас скоро настане епохальний момент, щоб подарувати цій планеті і її зовнішньому населенню найчудотворніший подарунок.

Оскільки ми чекаємо цього магічного моменту, то наш флотський персонал здійснює наступні кроки в нашому сценарії розголошування, кроки, які стосуються наших перших передач построзголошування. Наша команда комунікацій переглядає, що необхідно перевезти до вас. Це необхідно вашим кузенам, агартанцям, щоб належним чином бути представленими вам. Вони пропонують давати вам уроки про ваше істинне походження і вашу істинну історію. Ці знання дуже відрізняється від тих, які ви вивчали. Ми також маємо намір показати різні технології, якими ми бажаємо поділитися з вами. Цей порядок денний – просто перша частина нашої початкової взаємодії з вами.

Ви насолоджуєтеся енергіями недавнього потужного літнього сонцестояння, яке тримає багато ключів для відкриття. Буквально, галактика втуплює погляд у вас! Небеса запевняють нас, що численні необхідні зміни готові до маніфестації, які дозволять Світлу стати переможцем! Це призначить початкові умови для руху, щоб встановити нові енергії, які мають рухати вас до берега повної свідомості. Багато істот з надзвичайно духовною природою об'єдналися з вашим світом, щоб створити умови для першого контакту і того, що за ним слідуватиме. Ми користуємося нашими технологічними досягненнями, щоб прискорити план і гарантувати, що цей центральний початковий рух досягне успіху згідно з побажаннями Небес.

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри. На останньому тижні, ми вітали нові частоти від Великого Центрального Сонця, які планувалися для літнього Сонцестояння в Північній півкулі і зимового Сонцестояння в Південній півкулі планети. Енергії, які супроводжують червневе Сонцестояння, принесуть оновлення ваших людських і світлових систем. Сім'я, насаджене у Весняному Рівноденні, зараз цвістиме. Ці нові частоти – могутній каталізатор змін. Висловіть свою вдячність, оскільки ви свідчите зміни в собі і людях навколо вас, в уряді і фінансовій індустрії, і на самій планеті.

Енергії, що оточують Гайя, також містять в собі нашу всю галактику Молочного Шляху. Атмосфера Венери вихолоджується. Марс також випробовує зміну клімату і починає формувати маленькі водойми води, які виникають на його поверхні. Червона пляма на Юпітері – зникає. Кільця Сатурну випробовують все більш старанно сплетену мережу свідомості. Змінюється також наша галактика, як наприклад, вони викликають підвищення свідомості. Колективно, ми возносимося у частотну спіраль до 5-го виміру.

Очевидно, що багато чого розгортається для вас при народженні повністю нового світу. Ми заохочуємо вас, дорогі, взяти участь в цьому процесі. Недавні кроки у напрямі перетворення, досягли пункту, де ви зобов'язані об’єднатися, щоб допомогти один одному. Кожен з вас має знання того, як ви маєте трансформуватися в галактичних людей. Поділіться ним один з одним. Створіть безпечне довкілля, в якому ви можете обговорювати ці теми вільно і відкрито. Одна річ, чути цю інформацію у телевізійних випусках , а інша, чути це з Любов'ю і піклуванням, яке виходить від когось, кого ви знаєте. Це не можна замінити персональним спілкуванням. Наш намір, щоб це благословенне переміщення до повної свідомості було наповнено магією Богослова! Це священне завдання, яке почалося приблизно 13 тисячоліть тому. Зараз ми робимо все, що вимагається, щоб повернути Небеса до кожного з вас.

Сьогодні, ми продовжували інформувати вас про те, що відбувається навколо вашого глобуса. Формується вік процвітання і гармонії. Тому, це час переміщення. Будьте терплячі і завжди готові працювати для тріумфу цієї нової серії реальностей і готуйтеся до нового духовного віку. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge