Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 12 березня, 2013

Sheldan Nidle - 12 березня, 2013

4 Imix, 9 Ceh, 9 Eb

Selamat Jarin! Ми приходимо з більшими новинами! Нині, певні події в небесах знаходяться в процесі. Коли вони завершаться, то всім зацікавленим стане ясно, що настав момент для грандіозного перетворення вашої реальності! У цей момент, Галактична Федерація спостерігатиме за законним перенесенням вашого управління до наших священних секретних союзників. Ми радіємо с того, що це буде спеціальним моментом для вас усіх. Темна кліка і її на вигляд нескінченні і всюдисущі прибічники потім підуть. У їх кільватері прийдуть серії анонсів і глобальна доставка великого процвітання. Це процвітання змінить ваш світ назавжди, коли скомбінується з новою і справедливою грошовою і фінансовою системою! Ці зміни введуть в дію більш відкриту політику, яка дозволить формальне розкриття нашої присутності, і воно - встановлює стадію для завершального кроку вашої подорожі назад до повної свідомості. У цей момент Агартанці і наші інші союзники працюватимуть з Рідною Землею, щоб возз'єднати її зовнішні і внутрішні царства, отже створюючи об'єднаний світ, який буде вашою істиною, майбутньою реальністю.

У цьому новому світі ви будете вільні, щоб вивчати велику Правду, яка була або сфальсифікована, або повністю заперечувана для вас на протязі еонів часу. Ці факти стануть основою вашого нового перехідного суспільства. Ви почнете дізнаватися про ваші істинні джерела походження і починати повторно підключатися до ваших космічних і духовних сімей. Майте на увазі, що ви представляєте як зоряну світову спільноту, а також і священне небесне походження. Кожна частина Небес охоплює Адміністрації, які включають ці походження. Усі ви маєте спадкові зв'язки з цими походженнями, і Небесами і ми допоможемо вам згадати, ким ви дійсно є. Точне значення терміну, «ким ви дійсно є» проявиться, як тільки ви повернетеся знову в повну свідомість. Наставники, які вже призначені кожному з вас, розглядають ретельно, як краще привести вас до розуміння цієї причетності. В цей час ви все ще не підозрюєте до якої міри кожен з вас навчиться любові у ваших небесних опікунів. Усі ці речі чекають вашої уваги, як тільки ви повернетеся до повної свідомості.

Правда в тому, ким ви є набирає силу, і ви становитеся здатними осягнути, як вирішити деякі труднощі Рідної Землі. Ви прозріваєте, як життєво можна перетворити природу суспільств, в яких ви живете, і отже стає набагато терміновішою необхідність рішуче викорінити грабіж довкілля. Це кидає вас у боротьбу на підтримку Земних екосистем, а також значного перегляду основних принципів ваших наук і передбачуваних часових шкал вашої відомої історії. Це вимагає проникливого уважного огляду того, як виникли ваші принципи науки і загальноприйнятого походження вашої історії. Результати ваших «ревізіоністських» пошуків встановлять дійсно зовсім іншу основу для ваших нових суспільств! Перспектива цього величезного майбутнього перетворення лякала темних впродовж десятиліть, і все ж різке підняття свідомості ніколи не відхилялося! Рух свідомості кував альянси, які занадто потужні, щоб бути легко знищеними найвищими енергетичними структурами темних. І це не через відсутність спроби!

Одна з цілей цих різних змін - допомогти вам відновити ваше відношення з вашою сім'єю з Внутрішньої Землі, і дати вам засоби, щоб вітати ваші духовні і космічні сім'ї. Кожна традиція, яка існує в цій галактиці, вимагає, щоб вас вітала спеціальна церемонія вітання «повернення до пастви». Деякі з них можуть бути дуже складними, і це - наше завдання, щоб допомогти вам з цими протоколами. Кожен з вас, так чи інакше, візьме участь в цій складній церемонії. Ось чому наш оригінальний заголовок для першого контакту з вами був місією «З поверненням», і ми чекаємо з нетерпінням момент, коли ми по справжньому привітаємо вас, як повноправного члена цієї Галактичної Федерації. Він - божественний момент, який ми радісно передбачаємо! І оскільки ми наближаємося до часу розкриття, ми наповнені тріумфом, бо ми знаємо, що незабаром приземлимося і запустити завершальний проміжок часу вашої священної подорожі до повної свідомості, з нами на вашій стороні, як ваші люблячі наставники.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми приходимо знову із Добрими Новинами! Ваш світ переміщається швидко до точки нового управління і проявлення супровідного процвітання. Події в небесах незабаром прибудуть до пункту, в якому буде установлений час указу трансформації вашого глобуса. Ми дивимося на це з великою радістю. Ви отримаєте найбільше бажаної щедрості і отримаєте вашу свободу від боргового рабства, яке управляло вашими життями впродовж поколінь. Кожен з нас користувався нашим посередництвом, щоб обмежити глобальні ефекти злісних указів темних, і нарешті ці страхітливі проголошення ослабнуть і втратять силу. Ми потім використаємо нашу зростаючу мудрість, щоб привести вас до кращого розуміння шляхів Небес і його благословенних нагород для кожного з вас. Прийшов момент для нас навчити і пояснити вам багато речей , які довго заперечувались вашими колишніми злими майстрами.

Одним із перших пунктів, до яких ми бажаємо звернутися, є тінь прихованої смерті, котра може зараз почати стиратися з пам'яті вашої реальності. Смерть - не більше ніж побічний продукт обмеженої свідомості. Вона тримала вас в страху із самого початку і призводить до серйозної емоційної і психічної засмученості. Вона була виключно потужним інструментом для темних сил і вони «доїли» цю ситуацію з усіх сил! Вознесіння призводить до вигнання її із фізичного тіла, освітлює фізичну щільність, і возз'єднує тіло з його духовними сутностями. Процес завершального підйому - один з найважчих і складніших процесів, які ви можете прийняти, і зазвичай забирає покоління глибокої зосередженості і дивовижних осяянь. І все ж ми проживаємо доказ, що він може бути зроблений! Проте, те що Небеса зараз пропонують вам – це жива технологія, щоб обійти цю боротьбу і трансформувати вас назад у ваш природний стан тільки за три дні!

Техніка включає спеціальну живу машину, відкалібровану для кожної особи і яка контролюється вашими духовними і космічними сімейними наставниками. Щоб заперечити вашу легку конверсію до повної свідомості, у РНК/ДНК вашого тіла влаштували «маркери», і щоб виправити це проектується жива машина, яка знищить пошкодження вашої оригінальної генної основи, яка занурила вас в обмежену свідомість. Ми забезпечимо вас специфічними духовними навчаннями, які дадуть вам прозорливість, щоб підняти базові вібраційні шаблони вашого тіла і, які перетворять ваші глибоко сидячі страхи в стан радості, щоб перебудовувати ваші розумові, емоційні, і духовні тіла. Жива машина буквально «перезапускає» вашу РНК/ДНК, дозволяючи вам досягти невимовного моменту Обізнаності, коли ви «очманієте» від Реальності! Ви змінитеся назавжди, оскільки радість і розуміння заповнять вашу Істоту! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні ми продовжили інформувати вас з того, що радісно чекає вас. Велика зміна ясно показана вище і навколо вас, зіштовхує темних і їх незліченних фаворитів від здобутих нечесним шляхом високих посад. Ви щиро засвідчите дивовижну подію: підйом нової реальності заснованої на Правді, Свободі, і Процвітанні! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge