Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 19 березня, 2013

Sheldan Nidle - 19 березня, 2013

11 Lamat, 16 Ceh, 9 Eb

Dratzo! Ми приходимо знову! Ваш світ продовжує гойдатися на краю нового царства. Фаворити темних дуже обізнані, як закрити вашу реальність, що підходить до найістотнішого перетворення. Ми моніторили декілька шляхів розвитку, які організовують темні сили з метою так чи інакше змінити їх долю. «Діти» Ануннаків управляли вашими життями незаперечно впродовж майже 13 тисячоліть, але ця тривала неприємність зараз добігає кінця. Досі вони завжди знаходили шлях виходу із серйозних скрутних становищ і все ще покладають надії на деякий засіб, який дозволить змінити поточну ситуацію. Ми маємо новини для самовпевнених темних сил:

«Цього разу, те що ви спланували - вас не врятує. Ми моніторили ваші недавні незграбні спроби організувати заплановані інциденти, щоб запалити усебічні серії конфліктів. Цього разу, темні сили, вам не дозволять розворушити світ. Наші священні союзники зараз займають позиції, які можуть фактично обмежити те, що ви плануєте. Ми також створили мережу, яка може втрутитися, коли буде потрібно. Зумовлений час, коли ви втратите владу, дійсно швидко наближається!»

Небеса видали декрет вашого майбутнього і наше завдання - здійснювати ці священні рішення, коли поступить сигнал від наших небесних радників. Коли Атлантида провалилася в вогняну і водяну могилу, Ануннакі отримали спеціальний дозвіл Небес і, як ми часто нагадували вам, цей дозвіл має зумовлену межу часу. Цей наповнений милістю момент для вашого відходу настав. Незабаром, матиме місце славна подія! Це Світло дозволить нам прийти і захистити велику перемогу не лише для Світла, але і для довготерпеливих людей, які живуть на поверхні цього священного глобуса. Ваші темні і жахливі технології не зможуть більше запобігти неминучому. Це живе царство, і дійсно вся сонячна система потребує термінових радикальних змін, які продовжать найбільш придатну прелюдію до вознесіння в нову реальність 5-D. Наше специфічне завдання - полегшити ці перетворення і відсторонити вашу владу. Ми маємо намір зробити це. Ми чекаємо глашатаїв цієї нової реальності, а потім досконалої оцінки зробленого в старій спрацьованій парадигмі, і тих, хто вчинив це.

«Цей період очікування швидко закінчується. Ви знаєте це, і все ж ви продовжуєте плутати і примушувати ваші дезінформовані альянси продовжувати опір неминучого. Наближається час для переміщення вашого персоналу. Наші союзники - додають імена до вже довгих списків затриманих. Спеціальні суди, скликані для проведення ваших судових процесів, знаходяться на своїх місцях і їх список судових справ чекає оголошення. Священні події, повідомлені Небесами, відбудуться і створять найбільш дивовижне крещендо! Закінчення вашого божевільного царювання близьке, коли цей священний «годинник» відцокає неминуче у напрямі зміни. Вище вас, темні сили , знаходиться великий флот, який гарантує ваш кінець, то не сумнівайтесь навіть впродовж хвилини, що навіть незначна активність вашої команди, може будь-яким шляхом запобігти цьому божественному повороту подій! Тим часом, ви нападаєте на атмосферу і рішуче змінююте природу екосистем Гайї. Ваші дії тільки підтверджують необхідність піти і піти зараз.»

Головна Рада Галактичної Федерації закликала нас понад два десятиліття тому, щоб здійснити те, що Небеса зараз наказують нам, а саме, масове приземлення нашого персоналу на священні береги Гайї. Темні раболіпствують перед простою думкою цієї можливості; проте, цей момент приблизно на нас. Після численних тренувань і незліченних коригувань і адаптацій, ми готові до масового візиту. Ця місія переносить багато інкарнацій, і ми готові принести нашим любимим братам і сестрам цього світу великий подарунок: завершальний проміжок часу зараз повністю відкрив шлях до повної свідомості для всіх живущих на зовнішній сфері Гайї. Кожному з вас призначено випробувати ще раз радощі повної свідомості. Навіть більшість твердолобих фаворитів темних кінець кінцем повторно підключаться до цього самого славного стану Істоти! Це справді всепланетне переміщення! Ваша сонячна система і усі без виключення становляться членами цієї нової зоряної нації. Потім ви можете возз’єднатися із свою сім'єю Агарти і повернути ваш прекрасний світ, об'єднаний у Світлі!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибуваємо з Радістю в наших Серцях і найбільш блискучому Світлі, щоб вести нас! Наші грандіозні Адміністратори в Небесах інформують нас, що найсприятливіший час близько! Небеса починають рухатися шляхом, який відображає священні наміри Верховного Творця. Це означає, що цього разу зміни на порозі. Якщо ви консультуєтеся зі своїм сердечним знанням, то ви відчуєте, що станеться щось по справжньому величезне. Небеса - велике міжпросторове царство. У нижчих вібраційних царствах, Небеса починають формувати фізичний аспект, який опускаючись, стає фізичністю. Ми зараз переміщаємо аспект фізичності вгору, і в ретроспективі наново формуємо, як розгортається фізичність. Коли відбудеться ця операція, ми зможемо обстоювати нашу благословенну милість і цей вчинок, як божественне доручення сотворчості фізичності взагалі.

Ми згадуємо це зараз з метою: що вам треба бачити, що те, що відбувається тут, не лише деякі «спалахи вночі». Цей розвиток має високу духовну і фізичну мету. Ви повертаєтесь до вашого природного стану повної свідомості таким чином, що ви можете належним чином допомогти нам в самому спеціальному і священному служінні. Це час, коли ваша важко зароблена мудрість може бути використана для наново формованої фізичності і допомоги в її розгортанні. Ця майбутня місія була передбачена Небесами, коли вони дозволили темним виконати серії сильнодіючих фальсифікацій до вашої свідомості. Це пояснює, чому ці часи такі життєві. Ще тоді, коли ви не лише компенсували ваші оригінальні здібності, але і дуже збільшили їх в результаті мудрості накопиченої впродовж вашого довгого перебування в затінених царствах темних. Це болісне, так хоробро терпиме, обмеження - зараз забезпечує великі дивіденди в тому, що заздалегідь перетворюється фізичність.

Цей процес внутрішньої і зовнішньої зміни - причина, чому цій великій сукупності духів, якою ви є, наданий спеціальний дозвіл. Ви - найбільш багатообіцяюча строката група духовної енергії. Ви - фактично вершки урожаю людства! Час, який ви витратили на Гайї, мав підготувати вас, спочатку, турбуватись за кожну священну Істоту в фізичності. Із цієї групи вийшли ми, ваші Вознесені Майстри, і незабаром кожен з вас. Крім того, є священне царство Агарта. Як тільки ми усі об’єднаємося, ми, з милості наших священних Небесних Адміністраторів, здійснимо дивовижне призначення для усієї фізичності. Вам належить думати грандіозно і притягувати до себе божественні якості терпіння і мужності. Тримайтесь стійко, і усвідомте, що вже з'являється навколо вас, і допоможіть створити цей найвишуканіший подарунок Творця: повну свідомість. Ми будемо вести вас до вашої долі. Алілуя! Алілуя!

Сьогодні ми говорили про те, як буде перетворено ваше царство. Багато чого станеться, що зовсім незабаром змінить світ, яким ви його знаєте. Час панування темних майже закінчується і зараз проявляється навколо вас час Світла! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge