Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - February 12, 2013

February 12, 2013

2 Ben, 1 Zac, 9 Eb

Selamat Balik! Ми повертаємося, щоб сказати вам значно більше! Спеціальний крайній термін, встановлений Небесами, практично знаходиться в нас. Темні продовжують марно боротися, щоб знайти засоби для підтримки вашої світової реальності, що стискається, але старі сприйняття блякнуть, тоді як нові прискорюють більшу довіру до вашої царини. Це - тільки старий священний договір, який утримує разом темний, холодний світ, яким ви його знали починаючи з народження. Він зараз перетворюється в дещо, що може принести вам довге життя, радість, і процвітання. Оскільки ви чекаєте усе це, ми можемо повідомити, що Небеса просять, щоб ми продовжили наш проект персонального заміщення, згадуваний на останньому тижні, а також, ми запевняємо кожного, що нова реальність дійсно готова розквітнуть, як тільки формально закінчиться старий договір. Додатковим поштовхом для потрібних змін являється Гайя, яка ніжно бажає переконфігурувати свій зовнішній світ і прийняти пишність, якою вона одного разу володіла дуже давно. Ця зовнішня реконфігурація - частина процесу об'єднання просторово її внутрішніх і зовнішніх світів. Агарті також бажають бути формально представленими таким чином, щоб проявився широкий діапазон знання, що досі «забороняється».

Усі ці речі знаходяться на горизонті, і оскільки втручання темних відступає, ваша реальність, подібно до голки компаса, повертає у напрямі його істинного магнітного курсу і усіх радощів і знайдених там див. Ми чекаємо з нетерпінням цей момент і зайняті захистом наших священних інспекторів, щоб ці події стали очевидними, як ясно декретовано ВІЧНІСТЮ. Наші команди зв'язку і наш дипломатичний корпус спостерігають за усіма націями планети, оскільки ваша доля включає, як зміну вашого глобального управління, так і повернення вас до повної свідомості. Усе це - преамбула до воскресіння вашого галактичного суспільства, і ми приходимо провести вас, як можна швидко, уздовж завершальної прямої вашої подорожі. Персонал, який вибраний бути вашими індивідуальними наставниками, відвідує вас щоночі з вашими Медичними Командами для того, щоб дізнатися, що вам краще. Ваші індивідуальні досьє збільшуються в розмірах і ви були б вражені тому, які вони складні і ґрунтовні. Ваші Медичні Команди співпрацюють дуже тісно з тими, хто щоденно програмує усі ці складні дані у ваші особисті камери Світла.

Процес підготовки вашого світу для цього масивного перетворення зосереджений для нас на даті 24/7 . Гайя турбується, щоб відновити процес повернення її пошкодженої поверхні до первісного стану, але ступінь цього реконструювання робить необхідним спочатку ваше переміщення в безпечну гавань. Ось чому Агарті негайно запропонували їх батьківщину для будівлі мережі жител, що містять ваші індивідуальні камери Світла. Це також надасть їм можливість і засоби показати вам, як і чому ми уперше колонізували Рідну Землю, і чому темні так непохитно приховували все це! Відкриття знову вашої істинної древньої історії – це ключ до згадування того, ким ви дійсно є. Це знання може забезпечити контекст, який дозволить вам подивитися через деякі з фундаментальних брехень темних і прийняти правду про ваше істинне походження. Агарті також чекають з нетерпінням показати вам безпосередньо, що планети цієї сонячної системи порожнисті. Це, можливо, звучить приголомшливо для деяких з вас, але щоб ви знали, це тільки утворює перше коло інформації продуманих основ.

Процвітання, яким ви незабаром оволодієте – це інший крок в цій короткій подорожі. В цьому відношенні, пам'ятайте, що ви готові до нової реальності, яка вимагає, щоб ви осягнули, як темні використали гроші в якості інструмента для контролю за вашими думками і поведінкою. Зараз ви можете користуватися цим пристроєм, щоб планувати ваше майбутнє і робити, що потрібне, щоб допомогти сім'ї і друзям, щоб змінити їх сприйняття і успішно пристосуватися до проживання у вашій зовсім новій реальності. Наше завдання наставників – організувати ваше прискорення таким чином, щоб ви могли краще прийняти і об'єднати усе, що вам потрібно знати для охоплення вашої божественної долі. Нові фінансові ресурси мають надати вам можливість зробити те, що ви відчуваєте потрібним, маючи на увазі, що ви створюєте перехідне суспільство, яке кінець кінцем трансформується в галактичне суспільство. Як тільки ви досягаєте повної свідомості, наше керівництво має намір бути тільки наставником, а не особою яка приймає рішення. Ця роль - ваше божественне право, яким ви маєте користуватися колективно, щоб побудувати ваше власне галактичне суспільство.

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ваша благословенна Рідна Земля продовжує її поступовий процес підготовки її життєдайного зовнішнього світу для з'єднання з її пишною цариною Внутрішньої Землі. Агарті люб'язно ідуть в ногу з цими перетвореннями і зробили багато, щоб приготуватися для майбутнього переселення людства. Ми самі вдячні цим дивовижним Істотам, хто не лише забезпечив нас дуже необхідною основою впродовж багатьох тисячоліть, але і також надав нам безпеку і мир їх внутрішньої сфери, щоб полегшити ваше перетворення в повністю свідомих Істот. Гайя знаходиться зараз на грані її завершальних приготувань перед тим, як вона почне серйозно свої зовнішні зміни. Це те, що досягне успіху імперативно і почне негайно відкриті драми на поверхні світу. Небеса інформують нас, що благословенні милосердні події вимагали, щоб перед їх настанням попередити наших священних партнерів. Несподівано настає час для дивовижних серій подій, які урочисто відкриваються через цей благословенний глобус.

Наші священні партнери зараз знають, що в Небесах з'являться чудотворні речі. Вони сигналізують їм, що настав час, щоб породити нове управління і безперервне процвітання для усіх. Ці серії подій представлять спеціальні офіційні заяви, які здійснюватимуть імплементацію того, що називається NESARA, і почнуть зворотній відлік часу до розкриття і возз'єднання з вашою сім'єю у Внутрішній Землі. Це возз'єднання запустить серії спеціальних передач від вашої космічної сім'ї, яка формально представить вам нас, Вознесених Майстрів. Ми маємо стільки інформації, щоб передати вам, яка істотна для підготовки вас до вашої швидкої, завершальної подорожі до повної свідомості. Темні брехали і маніпулювали вами впродовж тисячоліть, щоб тримати ваші суспільства у болоті ненависті, війни, і відсутності єдності. Наші навчання перетворять усе це в Любов, мир, і нову глобальну єдність.

У найближчий час Небеса принесуть вам грандіозний момент, який приведе до великих удосконалень у вашому здоров'ї і особливо вашої розсудливості! Технології, давно ізольовані вашими справжніми урядами, будуть повністю виявлені і стануть доступними для всіх у лікуванні нудоти, непрацездатності, згубних звичок і загальної психологічної нестійкості або виснаження. Вашу свободу будуть супроводжувати згідно засобів перетворення вашого світу, спорожняючи ваші лікарні і в'язниці, і позбавляючи від усіх непотрібних страхів, викликаних хворобою, бідністю, і неуцтвом. Ми довго молилися для цього божественного моменту. Людство нарешті візьме участь у блаженних результатах Небес, і Небеса будуть радуватись і відправлятимуть навіть більші благословення цій перетворюючій царині. Це буде час чудес і подяки! Час, коли ваше переселення через дику місцевість приходить до найрадіснішого завершення!

Сьогодні ми принесли вам іншу частину інформації про сучасні і майбутні події у вашому світі. Ці повідомлення триватимуть до тих пір, поки Небеса не встановлять новий шлях інформування вас про те, що відбувається навколо вас. Будьте в радості і готові прийняти багато подарунків, які повернуть вас до повної свідомості. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge