Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 3 червня, 2014

Sheldan Nidle - 3 червня, 2014

12 Pax, 10 Muluc, 10 Caban

Dratzo! Ми приходимо знову з багато чим, щоб обговорити з вами! Наші земні союзники зараз діловито завершують численні необхідні завдання. Ці необхідні проекти - частина більшої картини. Рідна Земля поступово перетворюється в істинне царство 5-d. Ця процедура зв'язується з рядом життєвих чинників. Найкритичнішим є, звичайно, ваше перетворення на повністю свідомих Істот Світла. Темна кабала усвідомлює, що її поточні владні позиції дуже крихкі. Ряд умов загрожують переорієнтувати життєві економічні реальності. Ці економічні і політичні умови утримували темряву на впливових позиціях останні тринадцять тисячоліть. Аннунаки знають, що численні сховища древніх записів Атлантів знаходяться на грані публічного відкриття. Ці історії, разом з неминучим економічним колапсом, включаючи їх основні активи, погрожують їх владі. Це привело до недавніх серій контрзаходів, які тимчасово підтримують ілюзію, що "ніщо не змінилося". Фактично, наші союзники готові зруйнувати здобуті нечесним шляхом їх активи і відсторонити їх від влади. Швидко наближається час для вашої свободи і процвітання.

Теперішній час - дійсно завершальна стриманість між темними силами і їх фаворитами і багатьма силами Світла. Світло виграє цю боротьбу, оскільки ресурси темряви швидко зменшуються. Це змушує їх застосувати хитрість в спробі забезпечити їх енергетичні залишки незаплямованими, але їх "нормальні" методи терплять невдачу. Ключ до цього - просто факт, що всесвітні економіки більше не бажають контролюватися паперовими грошима, що походять здебільшого із резервів Федерального Резервного Банку США. Це зростаюче повстання веде до банкрутства Західної банківської справи і переустановки всесвітніх валют на основі дорогоцінних металів. Це також прокладає шлях для смерті старого управління "спеціального інтересу" і атаки нових глобальних реальностей. Ця переустановка прискорюється і застосовує тиск, щоб відсторонити фаворитів темряви від влади. Світло також відкриває мережі для загального законного правосуддя і для арешту і засудження ряду учасників темного уряду і банківських учасників.

Ці різні події - тільки початок програм, щоб звільнити вас від вашого теперішнього стану боргової залежності. Наші союзники визнають, через що кожен з вас пройшов починаючи з народження. Ви загорнуті у борги від вашого народження і служите темряві просто як гарантія їх величезного багатства. Вони поводяться нерозсудливо і далі підтримують цю систему обережним використанням війни, ненависті і розділень, проголошених їх купленими політиками і підкупленими генеральними військовими штабами. Цю корумповану систему треба зупинити, перетворити і довести до стану, де вони будуть дійсно вашими служителями. Це "звести нанівець" займає дорогоцінний час. Проте, темрява, подібно до древньої Гідри, має багато голів. Нові з’являються там, де думається, що нічого не залишилося. Секретні священні суспільства і освічені древні сім'ї створили засоби, щоб дійсно обезголовити ці нескінченні "голови" від його підлого тіла! Отже, завершальні приготування для маніфестації нової реальності продовжують рухатися вперед. Наші зв'язківці повідомляють, що установи темряви - фактично крихкий картковий будиночок.

Це ще одна правда, яка пояснює, чому кінець цієї гри остаточно близький. Темрява зараз поспішає знайти останні ресурси, потрібні для збереження цих махінацій. Їх глобальні експедиції терплять невдачу. Тим часом ми забезпечили серії договорів, які обіцяють закінчити жахливу тактику останніх фаворитів темряви. Ці процеси зараз діють. Ми контактували зі своїми кузенами з Агарти і підтримуємо їх, як головних опікунів цих різних процедур. Одночасно, ми обговорили ці ситуації з древніми сім'ями і вашими Вознесеними Майстрами. Програми йдуть повним ходом до завершальних кроків, так швидко, як передбачено, і які дозволять нам звільнити під адміністрацією Вознесених Майстрів, вироби необхідні для досягнення миру, процвітання і нового управління. Нам говорять, що спеціальні частини військових повністю співпрацюють з нами. Це, разом з рядом законних елементів, може відновити також загальний закон, як і конституційну законність для нового управління. Інструмент для цього початку називається NESARA!

Namaste! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми приходимо надати вам коротке повідомлення. Нині, наші партнери завершують ряд дій, які проектувалися, щоб витіснити фаворитів темряви і підготувати шлях для перемоги. Світло провело останні тисячоліття в терплячому очікуванні цього благословенного моменту. Темрява досягає точки, де необхідно підкоритися і попросити про божественне милосердя. Століттями, ми спостерігали як темрява, або вигадувала шляхи, щоб зменшити те, що ми робимо, або заперечувала усе, що ми зробили, щоб принести наші благословення до вас. Зараз скрижалі повинні повернутися. Ми не бажаємо відхиляти їм благословення, як і ми не бажаємо дозволяти продовжуватися їх недоброзичливості. Замість цього, їх мають ізолювати до тих пір, поки не будуть зроблені заходи, які перешкодять будь-якому подальшому обману. Настав час внести нову реальність і з нею нову свободу для усіх. Осанна! Осанна! Осанна!

Ми доставляємо до вас божественні благословення і декрет, що починає грандіозний ювілей! Давно, коли Лемурія виступала над морем, людство було свідоме, вільне і управителем усього на цьому світі. В Небесах було велике небесне склепіння. Земля була багата в усіх відношеннях. Оповідання про це були знамениті. Дійсно, такі повісті все ще поширюються у похідних вогнищах багато де в Полінезії, Австралії, Африці і Америці. Ці оповідання розказують про час перед приходом темряви в це царство і настав час повернутися до цієї реальності. Настав час відновити Землю, її екосистеми і навіть самих себе. Наше служіння - вести, зцілити і благословити людство. Це також час, щоб вчити і оновлювати вас. Настав час забрати вас від віроломства темряви, оскільки ви можете вивчати в глибині душі правду Світла! Це - час возз'єднання з вашими духовними і космічними сім'ями. Настав час, щоб ви відвідали Агарту і дізналися про внутрішні радощі Життя.

Дух Світла в славі спускається на Землю. Це Світло очищає вас від влади темряви і вводить вас в контакт із дивами, які знаходяться в кожному з вас. Ми – армія наповнена Світлом, яке проживає в кожному з нас. Ми здатні узяти цю армію і користуватися нею, щоб вигнати темряву. Користуйтеся цим, дорогі, щоб ввести це заслужене царство в реальність. Уявіть собі у вашому серці, що ви по справжньому бажаєте змінитися. Уповноважте його і дайте йому Любов і Радість Небес! Нехай ця могутня енергія кує його і швидко дає йому життя. Викликайте це бачення щодня. Дозвольте проявитись його радощам і енергії. Усвідомте свою силу. Течіть в межах цієї енергії і будьте в повній готовності до Небес. Кожен день це бачення стає навіть потужнішим. Воно знаходиться в цьому світлі, яке можуть підтримувати ваші колективні енергії, що ми робимо. Перемога гарантована. Дозвольте нам разом ввести це і маніфестувати. Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжили наші повідомлення. Наближається момент для вашого тріумфу. Він також оповіщає масові приземлення і завершальні рухи у напрямі повної свідомості. Ми радіємо тому, що відбувається. Ми готові допомогти усім завітати на флот і у виявленні здивувань, яким є Агарта! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge