Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 30 вересня, 2014

Шелдон Нідл - 30 вересня, 2014

12 Lamat, 6 Tzotz, 11 Ik

Dratzo! Ми прийшли з радісними новинами! Все більше й більше маніфестуються свідоцтва підйому нової реальності. Підписані ряд спеціальних договорів, які формалізують нову фінансову систему. Ці договори встановлюють нові банківські і торгівельні правила, що діють всупереч бажанням темної кабали. Закладається шлях до справедливішого і процвітаючого царства. Різні обміни старих грошей дозволяють численним націям переоцінити їх валюти. Крім того, встановлюється процес для функціонування нового глобального скидання валюти. Це усе - підготовка до наступних головних кроків, які включають гроші, підтримувані дорогоцінними металами і прихід нового управління. Усі ці події - предтеча до розголошування. Розголошування - фактично головний вододіл. Пам'ять про ці древні справи все ще залишається неясною у ваших здебільшого забутих глобальних історіях. Ануннаки зробили все можливе, щоб змусити вас забути ваш світ і походження Лемурійців. Розголошування поверне вам цю пам'ять і дозволить вам зустрітися з вашими кузенами з Внутрішньої Землі.

Як ви знаєте, ми знаходимося тут, щоб здійснювати божественний дозвіл Небес, який поверне вас до колишнього стану повної свідомості. Цей процес включає наші масові приземлення і представлення вам наставника. Наставники призначаються, щоб зайнятися божественним діалогом. Цей діалог розпочинається з довіри і закінчується вашою здатністю ввійти в вашу кристалічну Світлову Камеру. Ця триденна поїздка - змінить епігенетичні проблеми, які заважали вам швидко повернутися до повної свідомості і тримали вас у болоті недоречного страху і ілюзій, які є суттю обмеженої свідомості. Отже, вам спочатку треба знищити ті жахи, які додалися до тих, що спочатку дали вам темні Атланти. Потім ви будете готові прийняти наповнене милістю перетворення у Світловій Камері. Ваш наставник і ваші різні ангельські хазяї охоронятимуть вас впродовж цього процесу. Коли ви вийдете з камери, ви будете готові для спеціального навчання життєвим інструментам, які ми називаємо нашим спеціальним етикетом. Це під руками, ви можете розпочати своє нове життя з нами.

Як ми заявляли раніше, ви маєте ряд важливих завдань, призначених вам Небесами. Колишні члени альянсу Анчара палко бажають, щоб ви допомогли їм в придбанні Світлових тіл. Ви, разом з подібними видами, які тепер повністю свідомі, маєте порадити їм, колишнім Анчаринцям, набратися хоробрості, щоб виконати процес, дуже подібний до того з яким ви стикаєтеся. Цей самовідданий акт богослужіння забезпечить галактичний мир і дозволить цій галактиці дійсно стати вітриною для цього сектора фізичності. Ми давно говорили Небесам, щоб дозволили Сиріусцям і їх духовним союзникам охороняти вас. Так чи інакше, Ануннаки бажали зберегти ваш теперішній обмежений стан свідомості і зробити вас постійними служителями їх власних фаворитів. Сиріусці давно підозрювали, що Ануннаки задумали щось лихе. Завдяки дбайливості їх і різних Вознесених Майстрів, які благали Небеса, ми прийняли цю першу контактну місію.

Темна кабала - останній живий залишок тих фаворитів, які управляли вашим царством впродовж тисячоліть. На відміну від Ануннаків, вони формально відмовилися відступитися і зробити програми, які могли б привести до вашого процвітання і до управління, яке змогло звільнити вас від найогиднішого боргового рабства. Для цієї темної кабали ми з союзниками на цьому глобусі були людьми, що втручаються в чужі справи, яким треба завдати поразки. Звичайні війни і терор мали бути тими засобами, щоб зробити так. Ця тактика потерпіла невдачу. Темрява досягла точки, де капітуляція, якої боялися - становиться реальністю. Чекайте свого процвітання, а також приходу до влади управління, яке дійсно бажає вашого вкладу і вашої підтримки. У цьому новому царстві, ми можемо з'явитися і допомогти вашим Вознесеним Майстрам в їх обов'язках звільнити вас і інформувати вас про правду, дану вам давно Небесами. Ви маєте нарешті втішатися цією правдою і відкрити знову міру вашої пишності!

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибули з сприятливими вістями і благословеннями. Наші священні партнери продовжують робити чудові успіхи! Прибуття пакетів процвітання дуже близьке. Ці пакети зв'язуються з появою NESARA і приходом до влади нового управління. Сучасна темна кабала відчайдушно користується своїми старими методами війни і залякування, щоб так чи інакше зберегти себе від деструкції. Але це не спрацює! Свідомість цього світу набагато піднялася, щоб поступитися дорогою такій нісенітниці. Нещодавно був узгоджений графік для передачі влади до нового управління і приходу нової економічної системи. Ці документи наші партнери бачать, як акт про капітуляцію і будуть відповідно виконувати. Ось чому такі близькі постачання процвітання. Як тільки усе з цього стане повністю очевидним, то уряд зможе звільнити вас від тисячоліть примусового боргового рабства. Через короткий час цей графік може бути наданий нам для уроків.

Ми схвильовані цими подіями. Процвітання і свобода - дійсно стрімкі пункти. Вам потрібен час, щоб переглянути ваш внутрішній план для досягнення успіху. Порадьтеся з вашим коханим по цим питанням, і найголовніше, візьміть до уваги один одного в цьому великому світі, який все ще називають "глобальне село". Усе це багатство і благополуччя - звільнить вас від найсерйознішої щоденної важкої роботи для виживання. Вам треба прийняти новий вираз обличчя. Вам треба навчитися любити один одного, і особливо, Гайю. Думайте про те, що вона забезпечує вас щодня. Думайте про те, як її спеціальні друзі дарують вам час для медитації і знання про цей світ. Ми благословляємо вас усіх і радіємо з того факту, що це глобальне суспільство буде звільнене від жахливих побажань темряви!

У цьому новому царстві, ви зустрінете нас і дізнаєтеся численну правду про себе і Гайю. Ви зустрінете ваших кузенів з Внутрішньої Землі і разом будете насолоджуватися справами дня. Для кожного із нас це забрало багато тривалостей життів, щоб досягти наших священних цілей. Подивіться, яка велика милість Творця. Ви маєте отримати те, що давно втратили ваші предки в Атлантиді. Ця реставрація є способом, щоб повернути вас зіркам, і важливіше всього, щоб спостерігати за Гайя і її численними і різноманітними життєвими формами. Кожна Істота тут, чи це дерево або просто троянда, може розмовляти з вами і ви з ними. Навіть скелі мають здатність передавати вам по справжньому дивовижні історії. Це царство наповнене дивами, які мають відкритися вам у вашому новому стані свідомості. Будьте в радості і благословляйте це щиро, бо це дійсно божественно. Осанна! Осанна!

Ми зараз прибуваємо в місце, де ми дякуємо вам за усе і заявляємо, що ви на грані великої зміни. Озирніться навкруги і ви дійсно побачите, що відбувається. Подивіться в себе і там ви зможете виявити прекрасні речі. Ми залишаємо вас зараз з нашим великим благословенням. Радійте і будьте готовими до здивувань Творця! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge