Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 14 червня, 2016


Шелдон Нідл - 14 червня, 2016

10 Oc, 3 Kayab, 12 Manik

Dratzo! Ряд подій змінює те, як діє світ. Нині, серії нових подій роблять можливим імплементацію нової фінансової і валютної системи Світла. Ці серії змін змушують фаворитів темряви виходити із темряви і показувати себе Світлу. Отже останні залишки затримок були загнані в кут. Темрява зараз втратила свої здібності приховати і створити затримки. Нова система змушує темряву дати звіт про їх дії і, фактично, збиває їх з їх п'єдесталу. Різні фінансування зараз точно заплановані, щоб розпочати їх формальне виконання. Тим часом, ті, хто відповідальний за багато масових арештів і прихід американської республіки NESARA можуть побачити вікно, яке відкривається для початку їх синхронних дій. Це привело до ряду "випадкових" операцій для того, щоб в кінці кінців відчути, що їх успіх остаточний. Уявна всемогутність темряви приходить до катастрофічного фіналу. Ми горді за наших земних союзників і поточний прогрес їх дивовижних програм. Давно потрібні результати дуже близькі до маніфестації

Оскільки усе рухається вперед, то темна кабала може побачити, як починає з'являтися їх доля. Їх незліченні фаворити не в змозі зупинити те, що робить Світло. Отже, багато програм близькі до їх перших виплат і ті з вас, хто буде одержувачами, можуть відчувати у ваших серцях, як близько усе це до правди. Кабала знає, теж, що багато куплених урядів близькі для руйнування. Ці обставини привели цю реальність до порогу великого переміщення від темряви до Світла. Отже, починають з'являтися ряд цікавих подій. Теперішній де-факто режим США помічає, що його головний асистент, Федеральний Резерв, почав зникати, оскільки нове Казначейство абсорбує багато його функцій. Прибутки, які були формально отримані силою на міжнародному рівні, більше не доступні. Прореспубліканські військові також починають знову об'єднуватися з силами формально відданими старому де-факто режиму. Ці випадки – початок процесу, який принесе вам дуже бажану нову реальність! Ми чекаємо, коли ці нові уряди прийдуть до влади. Потім відбудеться ряд подій!

Наш намір – попросити Агартанців з'явитися перед вами після того, як більшість нових урядів будуть формально при владі. Їх введення може підказати Вознесеним Майстрам місце для самого життєвого набору правди. Ця правда має забезпечити вас необхідним фоном, що ми перші надаємо вам мільйони наставників, які знаходяться на цій кулі. Кожному з вас спочатку треба зрозуміти підлий намір Ануннаків. Як тільки ви зрозумієте це, то потім ми зможемо піти далі до того, як був заснований цей світ Ануннаками. Потім нам треба розглянути ваші історії і показати вам, як ваша основна віра прищеплювалася вам тисячоліття. Потім ви зможете виявити, як фаворити користувалися цими брехливими віруваннями, щоб утвердити свій контроль над вами. Ці інструменти будуть знищені і ви маєте дізнатися про чудотворне диво і потенціал вашої істинної свобідної волі. Користуючись цим в з'єднанні з вашим наставником, ви маєте досягти часткового повернення вашої влади. Проте, це – просто вступ до того, на що ви здатні.

Наш намір – привести вас до краю вашого залишеного потенціалу. Ця нова влада підготує вас для фактичного процесу, який відбудеться впродовж трьох днів в Кристалічній Світловій Камері. Вам допоможуть Агартанці. Це нове об'єднання зробить цю зоряну націю такою унікальною і допоможе вам в цій життєвій процедурі. Ця подія змінить усіх людей з обмеженою свідомістю, які зараз займають цю реальність. Ануннаки жорстоко розділили це царство на заможних і незаможних. Ми маємо повернути кожного з вас до колишнього себе. Це створить групу поінформованих Істот, які з вашими Вознесеними Майстрами мають стати сухопутними опікунами чотирьох водних світів. Ця нова зоряна нація возз'єднає як вас, так і Китову націю. Разом, ви допоможете колишнім світам Альянсу Анчара в грандіозному завданні виявлення і проявлення їх Світлових Тіл. Ви маєте допомогти тим в Галактичній Федерації, ким є кузени різних колишніх темних сил. Ця подія буде предтечею дивовижного віку миру для усіх Істот в цій галактиці!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ваше царство знаходиться тепер посеред великого зсуву. Давно, Ануннаки заснували світ, призначений перетворити кожного з вас на людський автомат. Поява багатьох Вознесених Майстрів, тимчасово зупинила цей процес. Через тисячоліття, темрява придумала нову схему, щоб рішуче змінити цю реальність. Цю підлу схему знову зупинили раптові прокламації в 1995 від континууму Анчара. Ці повідомлення передбачали мир і були крім того доповнені Прокламаціями ВІЧНОСТІ і Архангела Михаїла. Цей раптовий кінець галактичним війнам зробив неможливим здійснення планів Ануннаків. Послідував період мовчання. Впродовж цього часу ми змогли розробити план, який швидко схвалили Небеса. В результаті, це зайняло у нас десятиліття, і зараз приходить Світло і нове царство для усіх. Алілуя! Алілуя!

Оскільки ми знаходимося на початку царства Світла для зовнішнього людства, то ми насолоджуємося шляхами, за допомогою яких Небеса гарантували цю важливу перемогу! Ми спостерігаємо, як ви користуєтеся новим зростанням свідомості, щоб підготувати цю прекрасну кулю до часу, коли людство зможе дійсно відігравати найбільшу роль, як сухопутний опікун Гайї. Як частина цього, ви сполучаєте проекти, щоб очистити океани, континенти і повітря Гайї. Темна кабала працювала старанно, щоб отруїти їх і зробити їх шкідливими для більшості людства. Ви об’єдналися і зробили можливим цей великий тріумф. Ми вдячні за ваші дії і користувалися нашими колективними здібностями, щоб збільшити те, чого ми разом так бажаємо. Це – ваші найглибші бажання, які показують цій реальності, чого ви дійсно бажаєте, не лише для цієї кулі, але і також для всієї галактики. Залишайтеся на цьому найпозитивнішому шляху, дорогі! Краще – зараз проявляється навколо вас.

Небеса щодня благають нас говорити вам, що грандіозне переміщення йде повним ходом і його не можна зупинити. Темна кабала усвідомлює це, і знає, як близько ми підійшли до перемоги, яка відновить усіх до повної свідомості. Енергії Творця ллються в цей сектор фізичного Створення. Ті енергії встановлюють нове царство дивовижного процвітання, дивовижної свободи і духовної влади. Ця реальність переміщається, оскільки ними охоплюються всі, залучені у вивчення світового простору. Їм тільки залишився останній час обмеженої влади, яку ви звели нанівець. Нехай ці розчарування зникнуть. Будьте єдиними у Світлі і спостерігайте, як серії грандіозних переміщень з'являються перед вами. Подивіться, ці дивовижні передвісники – вони дійсно є. Будьте готові пояснити це усім, кого ви знаєте. Діти, не давайте чогось більше для маніпуляцій і галасливої нечесності. Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжили свої щотижневі повідомлення. Ми зараз близькі до фінішної лінії по ряду дуже важливих проектів. Будьте терплячі. Зосередьтеся. Багато великих подарунків знаходяться близько, щоб справдитися. У цей чудовий час не відмовляйтеся якраз перед анонсованою перемогою. Тільки знайте, що ми щиро любимо вас! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 9 2020 | Contact | Add to Favorites