Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 31 грудня, 2013

Sheldan Nidle - 31 грудня, 2013

12 Men, 18 Mol, 10 Caban

Selamat Balik! Ми повернулися з більшою інформацією відносно тривалого перетворення вашого світу. Ця теперішня ситуація закінчується, оскільки цей григоріанський 2013 рік нашої ери завершується. Темна кабала схвильована, оскільки вимушена поступитися областю за областю із своїх колишніх звільнених областей влади. Цей динамічний процес триває і незабаром закінчиться. Різні елементи Світла завершили ряд життєвих договорів, це справді «знакові угоди». Темна кабала усвідомлює це і розуміє, що її довгому царюванню в цьому царстві приходить кінець. Вони не лише відчувають озноб від широкого законного обмеження, але вони також будуть поміщені в положення, щоб спостерігати, як згасає їх багатство і колишні спеціальні привілеї. Це тільки початок того, що повинно статися. Нове управління, як ми заявляли раніше, перетворить ваше поточне нерозголошування нашої присутності у формальну заяву офіційного визнання. Нова заснована на золоті валюта і нові глобальні банківські закони призведуть до розпаду найбільших супер-великих банківських установ. Близьке майбутнє для цієї реальності дійсно яскраве!

Усі важливі гарантії, необхідні для арешту і/або ув’язнення головних членів темної кабали в порядку; залишилось тільки виконати їх в належній послідовності. Крім того, різні операції по введенню ряду глобальних валют закінчуються, як і численні рішення потрібні для повернення вашого світу до нового золотого стандарту. Вони будуть тимчасовими кроками, оскільки приходить всесвітнє процвітання. Гроші - інструмент у напрямі специфічного кінця. Час процвітання переупорядкує це і перетворить намір в потужну позицію, яка зараз підтримується грошима. Коротше кажучи, ваші цінності мають трансформуватись у вашу віру в кінці кінців і змінитися так, як дійсно бажає ваше Вище Я. Ці речі віддзеркалять ваші істинні вищі цінності і заохочуватимуть єдність з іншими і особистий суверенітет. Цей наступний період буде швидким переміщенням, щоб перенести вас від поточної трясовини, в якій ви живете до періоду, в якому готуватимуть вас до контакту і підвищення нової свідомості.

Цей рух у напрямі повної свідомості дозволить вам поліпшити розуміння складної природи божественного плану і люб'язно прийняти священні декрети Творця. Оскільки ви живете в новому священному царстві, ви починаєте приймати відповідальність, яка містить в собі ваше богослужіння. Ми глибоко зв’язані із спеціальними указами, які управляють цією галактикою і фізичністю. Наші моделі галактичного суспільства грунтуються на реальностях, які краще усього відображають кожну з наших багатьох зоряних націй. Ми бачимо себе як барви великої численної веселки. Кожен з нас має взаємозв'язані елементи, що в цілому робить це найбільш милостивим. Наша галактика, у свою чергу, також взаємозв'язана з іншими, щоб кувати грандіозне ціле, яке дозволяє проявити священне серед нас. Воно - це маніфестація Духу, який як управляє, так і спонукає нас. Ця Галактична Федерація існує, щоб обслуговувати Небеса і розгортати грандіозний божественний план по всій фізичності. Ця операція одна із тих, які ви охопите, коли візьмете нові обов'язки, як повністю свідома Істота Світла!

Кількість інтеграції і перетворення, які Гайя і її сестринські світи мають зробити, - дійсно вражає. Сонце також має численні обов'язки, які йому треба виконати, щоб довести цю реальність до повного потенціалу. Щодня, ми контролюємо цю сонячну систему і допомагаємо їй у великому подвигу перетворення. Думайте про це! Ви свідчите не лише важливий набір змін у цьому світі, але і серії унікальних змін, що трапляються з кожною планетою. Коли ці численні зміни закінчаться, ви станете частиною системи, яка містить п'ять придатних для життя водних світів, багатих різноманітними екосистемами, які простягаються як до зовнішніх областей, так і внутрішні царства. Ваша відповідальність, як керівників цих багатьох світів дійсно величезна. Ці зусилля мають координуватися вашими керівними радами з порадою ваших Вознесених Майстрів. Кожен з вас має таланти, які дозволять усьому цьому статися легко і природно. Цей божественний потік приходить від божественного плану і якості божественного у вас!

Осанна! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми прибули сюди з деякими сприятливими вістями, щоб передати вам. Нині, наші партнери старанно працюють, щоб підготувати завершальні елементи для розгортання вашої нової реальності. Перший з них включає глобальний перезапуск валюти з новими суворими банківськими регулятивними правилами і началами всесвітньої «золото-підтримуваної» фінансової системи. Цей перезапуск кінець кінцем викличе повторне фрахтування головних банків цього глобуса. Воно також обмежить обмін валюти для різних крупних маркетингових програм, які існують між банками на багатьох Європейських і Американських «ринках грошей». Справа просто в тому, що нова система замінить сучасну і дозволить прийти процвітанню до усіх. Це покладе кінець багатьом фінансовим махінаціям темряви, які тримали більшість з вас в бідності і отже легко маніпулювали. Гроші швидко вийдуть з обігу, оскільки скрізь підніметься нова свідомість.

Ці благословенні зміни перетворять ваше щоденне життя. Крім того, ви побачите зростання впливу нового управління і появу великої кількості зараз прихованих технологій. Це, разом з наступним першим контактом, дозволить нам запустити серії божественних уроків свідомості. Ці уроки дозволять вам подивитися ретельно на те, що утворює цю реальність і що по справжньому має на увазі повна свідомість. Вам треба багато чого пояснити і треба багато вивчити. Кожен урок в цій спеціальній програмі складатиметься з прикладів, історій і простих вправ. Ми крім того маємо намір продемонструвати ряд речей, з якими ви будете стикатися, коли повернетеся до повної свідомості. Кожен з вас має багато минулих життів, які вам треба буде дослідити і обробити. Ви також потребуватимете усного керівництва в тому, що траплятиметься з вами.

Небеса систематично інструментували засоби, якими має здійснюватися це перетворення. Наша частина в цьому священному графіку - викладати і контролювати. Ми тисячоліттями охороняли і радили вам. Тепер вимагатиметься більш усебічний метод. Це ми робимо з Радістю! Ви маєте змінити природу цієї реальності і допомогти Гайї при її переході до повної свідомості. Окрім того, ми усі отримали завдання Небес для плідного переміщення цієї сонячної системи до її колишньої слави. Вислідну нову зоряну націю багато хто шукав в цій галактиці. Отже, кожен з вас прибув сюди тільки після прийняття спеціальних духовних випробувань, даних вам Небесами. Це робить наші священні обов'язки надзвичайно важливими для розгортання божественного плану. Ми приймаємо свою відповідальність люб'язно і готуємося до нашого взаємного успіху! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні ми продовжили наші повідомлення. Ми коротко пояснили, що зараз сталося навколо цього глобуса. Ці дивовижні події встановлять стадію для вашого нового процвітання і вашого нового управління. Вони принесуть нові пристрої і нову відповідальність. Ми знаходимося дійсно в часі «Чудес і Здивувань»! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріаньске Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge