Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 6 вересня, 2016


Шелдон Нідл - 6 вересня, 2016

3 Cauac, 2 Zip, 12 Caban

Dratzo! Зараз відбувається багато цікавих подій. Сама головна подія, що ті, хто відповідальний за постачання великої кількості гуманітарних фондів готуються це зробити. Цей великий трансфер грошей обіцяє створити засоби для глобального перетворення цього світу. Багато частин цього глобуса були позбавлені необхідних засобів, щоб побудувати системи водопостачання, каналізації і сучасні транспортні системи. При наявності фінансування, ті нації, де стара фінансова система зловживала владою, можуть почати комплексний процес проектування і будівництва. Ці різні проекти можуть швидко забезпечити навіть найпримітивніші регіони необхідною водою, електрикою і поліпшити санітарні умови, тож вони можуть стати сучасними і самозабезпеченими частинами цього світу. Потім, вони також будуть забезпечені системами сучасної освіти. Ці проекти мають гарантувати, що кожна частина цього глобуса з'єднається зі всесвітньою мережею, надаючи можливість усім мати ті речі, які вважаються частиною особистого спорядження цього сучасного світу. Отже, ці фонди покінчать з недоліками попередніх фінансових реальностей!

Оскільки нові реальності модернізують цей світ, вони також розширюють і зберігають численні екологічні системи. За минулі два століття людство завдало шкоди великому масиву рідної флори і фауни. Ця масова деструкція раніше здійснювалася, щоб вивезти природні ресурси регіону "в ім’я прогресу". Основна мета зараз переміщається у напрямі забезпечення шляхів, щоб поліпшити життєві стандарти людства і зберегти ті екосистеми, які життєво важливі для підтримки живої природи, дерев і землі, необхідних для нашого процвітання. Ці по-новому уявлені реставрації дозволять знову процвітати природному порядку життя. Між іншим, ми заохочуємо вас відмовитися від старих вірувань, які засудили існування таких благородних реальностей. Старі економічні шляхи мають бути похованими у Світлі нового і піднімающогося процвітання. Інший чинник в усьому цьому – підйом вашої нової свідомості.

Ви починаєте розвивати нові сприйняття і наміри, які буквально змінять поверхню цієї дивовижної кулі. Гайя дивиться на те, що ви робите і усміхається. Ви приводите славне Світло до кожної частини цього глобуса. Ті, хто раніше користувалися своїми технологіями, щоб наповнити цю кулю сутностями смерті бачать, як новіші технології повертають життєдайну суть, яка дійсно вражає. Нещодавно, команди ваших біологів створили численні повідомлення, які широко натякали на тривале глобальне вимирання. Зараз є протилежна пропозиція, процвітання Життя у цьому світі. Це відбулося завдяки великою мірою вашому нещодавно придбаному сприйняттю того, як ви можете змінити погляди глобального суспільства, дивлячись на себе. Ви бачите, як легко ви можете відновити цей світ, коли ви змінюєте методи ведення бізнесу з місцями, де були знайдені ваші природні ресурси. Отже, ви відкриваєте живучість різноманітних екосистем усього вашого царства.

Оскільки ви продовжуєте оцінювати, що передусім потрібне для цього нового царства, то ви розглядаєте ті проекти, які ви повинні зробити спочатку. Отже ви об’єднуєте усе, що потрібно, щоб також внести свій вклад. Усі великі проекти мають відповідати вимогам кожного уряду і фондів, які розподілені для них королівськими родинами і старійшинами Сходу і Заходу. Ваші турботи – ті проекти, які мають побудувати вам багато лікувальних центрів і ті зусилля, які докладають ваші компанії. Ці події були схвалені заздалегідь і очікується, що багато хто з вас отримує ваші перші маленькі фонди допомоги в надзвичайних обставинах. Після цього, ви маєте отримувати щотижневі або щомісячні виплати, оскільки ви запланували так багато дивовижних ідей. Усі ці гроші мають також сигналізувати, що будуть видані довгождані фонди процвітання. Окрім того, ці дивовижні події дозволять проголосити нову Республіку NESARA з нещодавно-призначеним тимчасовим Президентом.

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! За минулі декілька тижнів були вирішені дистрибутивні проблеми програм фінансування, у напрямі яких ми благословенно працювали. Практично, усі ці затримки досягли обіцяного фінансування і стадій доставок. Це означає, що це наше взаємне уявлення – успішне. Темрява була нейтралізована. Світло остаточно перемогло. Були знайдені засоби для ліквідування цього довгого процесу затримки. Наша мета – використати наші здібності, щоб гарантувати, що в цьому царстві встановлене процвітання. Перший ключ до цього – широкі програми процвітання. Їх завершальне постачання надасть довіру для заміни США новим управлінням NESARA. Щоб провести це в життя, мають бути ряд дуже важливих громадських анонсів. Це нове управління відновить Конституцію і поверне США загальне право. Крім того, це зробить управління життєздатнішим завдяки відкритості Конгресу для людей.

Усе це зробили можливим ваше колективне уявлення і зростаюча свідомість. Америка має відновитися до тої, яку ми мали на увазі ще тоді, коли вона народилося. Ця процедура вимагає, щоб ви побачили уряд в іншому світлі. Вам треба брати участь щодня в деяких аспектах уряду. Темрява довго бажала створити реальність, де цей вибір був неможливий. NESARA забирає це від їх і повертає його вам. Використайте цей час, щоб зробити уряд істинною частиною вас. Благословляйте це управління щодня і переконуйтеся, що він передбачає для кожного шляхи, які ви схвалюєте. Це не означає ніякої форми переваги над ним. Мається на увазі, що уряд буде інструментом останньої надії, дії якого відповідають загальному схваленню! Суть цього – підтримувати свободу і корисність дій.

Цього разу ви маєте здобути процвітання, яке дозволить вам досягати ваших мрій і управління, яке відображає вашу нову реальність. Знайте, що відбувається навколо вас. Ключ до усього цього – зосередження і усвідомлення бачення, якого ви дотримувалися з давніх пір. Небеса завжди винагороджували тих, хто планує досягти доброчесностей і використати їх належним чином, щоб отримати благословення від Небес і від нас. Ми назавжди вдячні вам за зростання духовного потенціалу і допомогу усім досягти їх цілей. Ми люб'язно дякуємо усім, хто осягнув красу того, що Небеса поклали перед вами. Новий божественний час надасть вам процвітання, свободу і оновлений сенс відповідальності. З підйомом повної свідомості, людство радісно приєднається до своєї дуже поширеної сім'ї Світла! Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжили повідомлення, які випускаємо щотижня. Ми остаточно на березі того, про що говорилося вам впродовж десятиліть. Скористайтеся цим моментом, щоб радіти, святкувати і привітати цей новий вік свободи і незліченного процвітання! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge