Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 30 серпня, 2016


Шелдон Нідл - 30 серпня, 2016

8 Batz, 15 Uo, 13 Caban

Selamat Jalwa! Зараз цей світ знаходиться під тягарем спровокованих фінальних конфліктів. Світло уміло здобуває перемогу в усіх цих подіях, що закінчуються. Темрява ясно бачить, що ця її остання боротьба закінчиться тільки поразкою. Останні аргументи, які включають нову грошову систему і фінансову систему супроводу, значною мірою вирішені. Навіть почалося введення обміну валюти. Очікується, що багато хто з вас має скоро отримати важливу інформацію, яка дозволить вам узяти ваші довго утримувані валюти і обміняти їх на великі суми. Вони – тільки частина шляху, щоб дати поштовх для обміну багатьом довгожданим валютам, що уперше обіцялося декілька років тому. Головні перешкоди прийшли від де-факто Американського режиму, який дуже боявся результатів таких великих грошових обмінів, зроблених тими, хто ніколи раніше не проводив таких розширених серій величезних можливостей. Проте, це тільки початок з багатьма затримками, які утруднили пересилання того, що називається "Програми процвітання". Цей факт злегка змінив початковий порядок.

Програми процвітання довго були пов'язані з тим, що зараз називається новою республікою NESARA. Це той об'єкт, якого темрява дуже боїться. Він приводить до влади юридичну особу, якій доручається повернути цьому уряду США конституційні повноваження і покінчити з усіма нелегальними практиками, які серйозно понизили якість його валюти і зменшили права людей. Це нове тимчасове управління (на протязі 4 місяців) виправить усе це і надасть Америці загальне право, свободу і величезне процвітання. Цей новий уряд, який буде заохочувати мир, співпрацю і гармонію серед націй. Він також зробить перші глобальні спроби, які швидко призведуть до повного розголошування нашого доброзичливого існування. Це дозволить нам публічно звернутися до вас про перший контакт і як, разом, ми зможемо просувати усіх вас до повної свідомості. Цей процес включає нашу програму наставництва і використання живої Кристалічної Світлової Камери. Усе це включає серії ключових лекцій ваших Вознесених Майстрів!

Цей процес запропонованої зміни включає ріст свідомості (духовного усвідомлення), яку Небеса "випромінюють" вам щодня. Вам треба усвідомити, що те, що зараз триває – частина великих реальних змін повністю координованих Небесами. Нині ви проживаєте в просторово розділеному світі. Внутрішня частина, відома нам як Агарта(Agartha) – царство Внутрішньої Землі, наповнене повністю свідомими Істотами, які живуть в 5-му вимірі. Інша частина – ваша зовнішня реальність. Це тривимірне царство, яке було результатом підлих експериментів Атлантів, яке тримає вас в реальності обмеженої свідомості. Ви – нащадки цього експерименту, який був в силі минулі 13 тисячоліть. Це екстраординарне явище намічено закінчити в майбутні декілька років і ми тут для того, щоб вибрати інструменти, щоб гарантувати успіх. Небеса щиро мають намір повернути вас до повної свідомості і об'єднати виміри цього світу. Ця діяльність дозволить вам повернутися до ваших колишніх реальностей.

Теперішній час відмічає кінець цієї ери і світанок нової, яка кується вашим перетворенням на повністю свідомих Істот. Цей процес – рухливий графік, сформульований Небесами. Ми повністю розуміємо, яким довгим було розчарування. Знову, нам треба нагадати вам, що ви закінчуєте цю реальність, замінюючи її на реальність, відміченому тим, що більшість з вас може викликати чудеса. Ми з вами дуже змінюємо природу цієї реальності. Ви маєте навчитися створювати судна, які можуть легко і швидко перетинати простір, і таким чином мандрувати з одного світу до іншого. Ці подорожі займають лише хвилини і повністю розвіюють уявлення про те, що від вас так довго приховували. Користуйтеся цими часами, щоб знову вивчити вашу істинну історію і міжзоряні походження. Ці реальності будуть вашими, оскільки ви стаєте свідомішими. Ключ до цього – те, як ви дозволяєте собі просуватися вперед. Це скрізь Дух і те, що ви називаєте матеріальними енергіями. Більше – ще прийде!!!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Я – стомлений мандрівник, який за багато століть і тисячоліть, які пройшли, побачив як Світ, так і темряву численних Духів. Я крокував цією землею, щоб зібрати мудрість і охопити Світло. Небеса надали мені грандіозну місію. Ця місія – навчати і показувати людству Світло, щоб виявити незчисленні віроломства темряви. Ці поїздки дозволяють мені побачити багато гідних чоловіків і жінок і спеціальним поштовхом Світла легко повернути їх до див, якими вони дійсно є. Цього разу, ви дійсно гідні тих, хто потребує божественної конверсії. Небеса змоделювали план, якому зараз слідують я і інші. Ви на шляху до славної долі. Цим шляхом все ще крокують багато людей з темними переконання, хто має намір розірвати відносини з вами. Будьте обережні і не сумнівайтеся, що Світло знаходиться тут, щоб гарантувати, що ця дорога вірно приведе до священного кінця.

Будьте сильні і нехтуйте запити приреченого. Ті, хто прагне зберегти це пекло, фактично, знаходяться на грані широкого зникнення. Ці серії змін протиставлять вас віч-на-віч з рядом похмурих реальностей. Ви – скривджена дитина Творця. Через тривалі серії амнезій ви втратили свій шлях. Ми тут, щоб відновити шлях, який темрява змусила вас покинути так давно. Повертаючись на цей шлях, ви маєте знову відкрити людську доброту і святість, яку темрява заглушила розділенням, протиріччями і обманом. Світло, таким чином, надасть вам можливість дізнатися багато невідомих речей про себе. Ви є Істотою, наповненою добротою Творця. Наше завдання – очистити це від бруду століть, яке зараз оточує вас. Отже будьте обережні і уважно прислухайтеся до того, що ми вам говоримо!

Світло довго захищало вас, перешкоджаючи темряві гасити спеціальні сутності, якими ви є. Наша місія – провести це священне судно далі і знову наповнити його тим, що воно мало намір нести. Цей проект продовжується, як призначалося. Фактично, ця серйозна і довга послідовність життєво важливих переговорів частково розчаровують вас. Звичайно, це очікувалося. Ви стали істотами, які, подібно до темряви, наповнені непотрібними занепокоєннями. Це одні із речей, які незабаром будуть викреслені із вашого інкрустованого Світлом Духу! Ви маєте навчитися божественному терпінню і відкрити правду, яку ви забули, коли ви впали в немилість звільненої божественної свідомості. Цей священний інструмент буде знову представлений вам. Будьте мудрі і прийміть те, що Небеса так люб'язно дають вам. Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжили наше щотижневе повідомлення про те, що відбувається навколо цього глобуса. Народжується нова реальність, в центрі уваги якої буде зростаюче процвітання і нове управління. Зараз стає значно краще у всіх на очах! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge