Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 13 вересня, 2016


Шелдон Нідл - 13 вересня, 2016

10 Cimi, 9 Zip, 13 Caban

Selamat Jalwa! Ваша реальність – випробувати масивну зміну в тому, як виглядає цей постійно змінюющийся світ. Давно, коли Ануннаки прийняли цю планету, вони побачили купку спеціальних людей, яких змінили Атланти для їх власних егоїстичних цілей. За минулі приблизно 13 тисячоліть, ці люди були сформовані, щоб задовольнити багато темних бажань Ануннаків. Цей процес майже досяг точки не повернення, коли Небеса формально втрутилися приблизно чотири десятиліття тому. Небеса видали декрет, щоб ми прибули в цю сонячну систему і негайно розпочали місію, яка мала кінець кінцем повернути вам статус Галактичної Людини. Спочатку, ми контактували з Агартанцями із Внутрішньої Землі і їх партнерами, Вознесеними Майстрами. Ці початкові контакти давали тільки дуже стислий ескіз того, як були організовані події в цій реальності. Потім ми говорили з головними партнерами, Вознесеними Майстрами, спеціальними духовними Старійшинами і королівськими родинами, які підкреслювали наші оригінальні контакти. Це зайняло десятиліття постійних консультацій, щоб укласти ряд договорів. Ці розмови надали нам можливість ініціювати серії планів, які тільки зараз стають життєздатними.

Ці плани передбачалися для вашої теперішньої реальності, яка значно змінена. Найбільші зміни відбулися завдяки росту вашої свідомості, який дозволяє вам прийняти два життєво важливих моментів. Перший – те, що ви не одні і другий – що ви родом не з цього світу. Ви прибули сюди як Галактичні Люди для божественного служіння Гайї, щоб благословенно допомогти небаченим різноманітнім екосистемам Гайї. Вас відхилили з цього благородного шляху спочатку Атланти, а потім їх блукаючі наступники, Ануннаки. Цей процес кинув вас в обмежену свідомість і дозволив Ануннакам з того часу "грати" з вами. Нашим початковим завданням було те, щоб подивитися, як Небеса і ваші духовні наставники працювали, щоб змінити цю огидну ситуацію. До цих пір, нам було представлено декілька планів, які мають передувати нашим приземленням. Ці необхідні зміни повинні швидко перетворити ті системи, які зараз тримають вас у свого роду потворній залежності. Ці перетворення незабаром будуть введені в дії. Потім, різні нові уряди зможуть підготувати цей світ для нашого дуже необхідного прибуття.

Ті, хто перетворює цю кулю, дуже бажають покінчити з царюванням тиранії, яка існувала впродовж двох десятиліть, починаючи з від’їзду Ануннаків в середині 1990-х. Фаворити Ануннаків залишилися при владі і урочисто відмовилися дозволити зміни. Замість цього, вони готували схеми, щоб продовжувати їх привілейоване становище в цьому зовнішньому світі. Цій зарозумілості завдано поразки в кінці 2015 року. В поточний момент ми заклопотані здійсненням плану, який був погоджений тільки на початку цього року. Оскільки цей план просувається вперед, то ми спостерігаємо, як ті, хто представляє Світло діють в цьому царстві. Ступінь зарозумілості фаворитів темряви не можна перебільшувати. Незважаючи на їх поразку, вони змушують Світло підтримувати цю реальність неначе вона ніколи не змінювалася. Проте, фактично, влада темряви в цьому царстві закінчується законним чином. Договори, підписані з багатьма їх режимами, підкреслюють, що серії нових правил нової банківської справи і грошові реформи роблять Світло відповідальним за це зовнішнє царство.

Цей дивовижний набір обставин вражає нас. Це означає, що початкові перетворення дають неправильне уявлення про те, як швидко рухаються події, які значно змінять цей світ. Нова система знаходиться на своєму місці і готова змінити функціонування цього царства. У нашому царстві, це було б зроблено кілька років тому. Ті, хто відступив повинні піти у відставку і бути готовими прийняти належну відповідальність за те, що вони зробили. З поточною глобальною ганьбою треба покінчити і новому управлінню повністю поручена ця турбота. Темні фаворити грали важко і хтиво, щоб залишитися при владі і вони очевидно втратили все. Цю велетенську гру чекає неминучий кінець, який з’явиться несподівано, збираючи занадто багато нашої симпатії. Незважаючи на це, відомо, що ви присягалися тому, що ця поточна шарада доречна, оскільки ряд ключових рішень довелося зробити в межах певних потрібних доступних вимог. Тому ми погодилися з цими вимогами. Ми чекаємо, що ті події і фінансування зараз знаходяться в стадії реалізації, щоб проявитися в обраний час. Крім того ми чекаємо, що ці графіки мають дозволити усім вам повністю насолодитися цим довгожданим тріумфом!

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри! За минулі декілька десятиліть, ви спостерігали, що ваші життя тримали в латентному стані, оскільки ті, хто працює для Світла шукали, як краще усього відновити природний порядок цього царства. Багато років тому, темрява відкрила, як використати пошук нафти і інших природних ресурсів в якості засобів, щоб спотворити шлях її підопічних, які піклується про цю півкулю. Ця раптова необхідність в шахтах, виробництві і дистиляції дуже змінила шлях, як усе функціонує. Гайя несподівано побачила, як починає з'являтися великий безлад, оскільки погода і течії були переорієнтовані на новий ритм. Ми, Майстри, спостерігали з страхом, оскільки погода Гайї і водні системи почали спочатку повільно слідувати новим курсом. Це було просто початком спроби на протязі століть захопити це царство і зробити кожен аспект його руху, як того бажали Ануннаки і їх фаворити. Благословенно, що ці божевільні переупорядковування зараз терплять невдачу і старий порядок буде незабаром відновлений. Це було ще одним знаком поразки темряви.

Поточний час, дорогі, збирається застосувати ваше дивовижне бачення до ваших істинних захоплень. Щоб дозволити це, в майбутні місяці буде розподілена велика кількість фондів. Подивіться і визначте, який проект дуже стимулюється вашим внутрішнім Духом, а потім займайтеся ним. Коли ви отримаєте гроші, задумайтеся і, з хорошим гумором, починайте маніфестувати цю священну мрію. Об’єднайтеся з іншими і зробіть це істинним громадським зусиллям. Із цим повинно прийти нове сприйняття цього світу. Воно буде сприйняттям, в якому усі об’єднаються у більшому суспільстві Любові, Світла і взаємної турботи! Потім ви наблизитеся до розуміння славного царства вашого бажання, щоб допомогти іншим і радіти внутрішнім досягненням. З цією метою зростає ваша свідомість і милосердя.

Цей новий світ розпочинає процедуру, щоб повернути людство Небесам і зіркам. Найбільша радість прийде від допомоги один одному в Любові і показу кожному див милосердя. Ця радість – це щось, що усім вам треба випробувати. Ми, Майстри, матимемо найбільше задоволення від того, коли навіть ті, хто не подобається один одному, навчаться краще любити і прощати один одного. Отже, завжди будьте готовими до дива, яким є пробачення. Кожне життя тут – це просто засіб для досягнення мети, щоб поліпшити розуміння сили божественної благодаті і чудес, які виходять із застосування божественного милосердя. Часто говорять, що благодать і милосердя – подвійні стовпи мудрості. Використайте свої почуття, щоб виявити це в собі і, особливо, в інших. Те, що відкривається тут – маніфестує, як дії благодаті, так милосердя і радості істинного пробачення. Осанна! Осанна! Осанна!

Сьогодні, ми продовжили свої повідомлення. Скрізь, Гайя готує це зовнішнє царство до справді радісної несподіванки. Майте на увазі, що Небеса старанно просувають вас до славного повернення до повної свідомості! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge