Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 29 липня, 2014

Sheldan Nidle - 29 липня, 2014

 1 Chicchan, 3 Pop, 11 Ik

Selamat Jalwa! (Будьте у вічній Радості!) Ми звертаємося до вас із запізнілим вітанням Щасливого Галактичного Нового Року! Багато переміщень відбувається навколо вашого глобуса. Ці дії встановлюють події, які назавжди змінять ваш світ. Ми чекаємо, що ці події незабаром проявляться. Темна кабала сама управляла вашою реальністю минулі два десятиліття. Ця взаємозв'язана група потужних чоловіків і жінок визначала долю націй і певні економічні умови, які можуть зруйнувати одну велику корпорацію або іншу. Їх щоденні політичні позиції приносять їм велике багатство і на вигляд велику повагу. Проте, ці рішення приносять їм також велику неповагу! Останні два десятиліття ми працювали старанно з групою винахідливих адвокатів, інвесторів і учених, щоб створити засоби, які знесуть цю велику стіну влади. Це почалося спочатку як об'єднання різних індивідуумів, які бажали використати їх багатство, прозорливість і віру, щоб створити мережу, щоб зробити глобальну організацію звичайних і людських прав. Вони мали працювати разом, обмінюватися інформацією і відомими прикладами того, що було виявлене через блоги Інтернету.

Зараз, ці пов'язані групи мають в межах їх індивідуумів все, що потрібно, щоб досягти успіху. Щоб сприяти їх справедливому процесу, ми з'єднали їх з Агартанцями, які спостерігають за цим царством і забезпечили зв'язківцями, які можуть досягти найвищих рівнів в бізнесі, уряді і залучили їх до роботи Духу. Ніколи не випускайте з поля зору те, що це зусилля - духовний і трансцендентний досвід. Він про підготовку шляху для нових мереж, які впливають на закон, управління і особливо шляхи Духу. Мета - встановити засоби, щоб створити загальне право, яке єдине з оригінальним наміром конституції США і поширювати його по всьому глобусу. Америка отримала проект від Графа Сен-Жермена, щоб створити вільну республіку, наповнену правом, яке гарантувало б індивідуальний суверенітет кожного американця. Це поняття мало кінець кінцем бути повтореним на всьому глобусі. Те що сталося, було диявольським втручанням наміру кабали на крах цього благородного експерименту свободи. Це мало успіх впродовж декількох століть і зараз час завершити це, щоб ця республіка стартувала.

Законний засіб, - це NESARA. NESARA - спеціальний інструмент, який надає можливість цій глобальній мережі загального права переплестись з новою формою управління. Це створить засоби, щоб звільнити ваше царство від найвинятковішого боргового рабства. Це відмітить кінець системи, яка була терпима до корупції і інших форм злочинних дій, які були ядром того, як діяло управління у вашому світі. Ви вводите час загального багатства, незліченого процвітання і добросовісного відношення, показаного урядами і тими, хто управляє ними. Це дивовижний час, який дозволить нам виявити себе і дозволить вам знати, як ці дії являються підготовчими заходами для нової реальності. Це має бути реальністю, яка заохочує ваш ріст у свідомості і повернення до духовної справедливості. Ми вступаємо в цю суміш і даємо вам засоби, щоб завершити ваше перетворення у напрямі Світла і у напрямі виконання грандіозних декретів Небес. Це повернення до повної свідомості - тільки початок того, що ви справді досягнете. Ми знаходимося в радості і готові здійснювати те, що дали нам Небеса.

Ці дії – це начала того, що ми маємо досягти разом. Земне людство, фактично, - це краще і найяскравіше з нас всіх. Повернення вас до повної свідомості додає нашим здібностям творчо вирішити те, що лежить перед нами. Ми радіємо тому, що ми маємо бути спільно здатні до цього. Часто, коли більш передове суспільство досягає значно більше примітивного, то примітивне суспільство дуже страждає. Це не той випадок; ми приходимо спеціально перетворити вас в те , що Атланти забрали від вас. Ви об'єднуєтеся, у вас зараз змішані походження, шляхи приблизно 50 людських зоряних націй. Це об’єднане походження, - найбільш вигідне. Воно дає вам новий шлях подивитися на те, з чим ви маєте стикатися щодня у вашій місії, щоб нести Світло до всієї галактики. В додаток до цього – є мудрість, вирощена поколінням за поколінням від усіх страждань, з яким ви стикалися на ваших численних життєвих подорожах через темряву.

Благословення! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми висловлюємо милість всім, хто працює старанно, щоб довести нову реальність. Перші кроки на цьому шляху завершені і ми бачимо, як проявляються решта кроків. Формуються нова банківська справа і фінансова система, які гарантують, що старі шляхи кабали заборонені. Галаслива корупція у глобальній банківській системі швидко виправляється. У цій зростаючій обстановці має місце глобальна переоцінка валюти, яка завершиться масивною переустановкою валюти. Це закінчиться, коли ці нові валюти знову стануть підтримуватися дорогоцінними металами. Ці події будуть частиною загального процвітання, запущеного братом Сен-Жерменом і древніми сім'ями Європи, Китаю, Індії і Америки. У цьому багатстві, адресованому вам, підніметься нове управління і ряд великих можливостей для кожного з нас. Грандіозний Земний Ангел милосердя, Гуань Інь, - приводить ці адреси з найбільш важливим повідомленням.
Основа усієї любові - божественне милосердя. Поза цим небесним милосердям зростає витонченість, основа для фізичності і всього, що ви знаєте, як чудеса Небес. Процвітання, оточене грандіозною духовною Любов'ю, викликає божественне Світло, щоб фактично створювати нові шаблони і грати. Ви, мої Кохані, знову отримаєте повну свідомість, як божественний подарунок. Ви відкриєте знову, чому ви тут, і як ми, як ваші божественні наставники ведемо вас до цілей вашого життя. Разом, ми створимо нову зоряну націю, чиїм правилом стане звільнення цієї галактики від темряви і маніфестація величної пишності Світла. Це Світло - завершить процес, початий еони часу назад ВІЧНІСТЮ. Ця священна операція продокувала декрети, які проявляться і зроблять цю галактику великим джерелом радості для усіх в цьому секторі фізичності. Різні небесні адміністрації, які спостерігають за нами, посилають верховні благословення цим божественним діям!

Отже, поточна ситуація – безперервна і самий вражаючий фінальний марш. Божественний Елохім змінює щодня грати цієї реальності. Ми щодня проводимо молитовну медитацію, щоб благословити те, що появляється. Це царство готується до возз'єднання з царством у Внутрішній Землі. Ця грандіозна плавка - частина процесу, який надає можливість темряві і її безглуздій кабалі звільнитися від величезної влади, яку вони довго тримали над вами. Ця нова об'єднана реальність - бути царством агартанців і вас. Наша місія - просто контролювати і бути наставниками в тому, що декретували Небеса. Ви перетворюєтеся і ми спостерігаємо і допомагаємо, де необхідно. Завершальні кроки у вашій далекій дорозі близько. Ми також вітаємо це і робимо нашу частину, щоб гарантувати вашу швидку і неминучу перемогу. Небеса також призначили багатьох, щоб були серед вас і використати їх прекрасні здібності для прискорення того, що ви запустили! Алілуя! Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, наше повідомлення продовжилося і ми повідомили вам, що відбувається. Будьте в Радості і будьте готовими зробити вашу частину в поширенні цього масивного процвітання для усіх. Як на Землі, так і вище вас вітають за вашу хоробрість і вашу мудрість. Велике переміщення у свідомості - скоро побачить свої плоди проявленими! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)

Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 30 2020 | Contact | Add to Favorites