Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 4 вересня, 2018


Шелдон Нідл - 4 вересня, 2018

Dratzo! Ми повертаємося! Ваш прогрес у напрямі досягнення остаточної перемоги Світла продовжує рухатися вперед, крок за кроком. Як ми спостерігаємо, Альянс і наші земні союзники працюють разом, щоб здійснювати дуже обачливий і старанно організований проект, який ми допомогли їм сформулювати, ми не можемо допомогти, але відчуваємо деяку гордість. Їх динамічний план продовжує збивати з пантелику самовпевнену темну кабалу. Багатовимірний по природі, досі вищий за стратегію – він повільний і стабільний. Очікуйте побачити прискорення руху, оскільки продовжує виявлятися Правда. Загальна громадськість прокидається, незважаючи на наполегливу рішучість кабали, зупинити вашу еволюцію. На щастя, їх гордовитість стане їх крахом. Царювання кабали над вами блякне. Ми просимо вас залишатися позитивними і знайти утіху у вашій Вірі.

Дотепер, галактичний темперамент Альянсу з належною старанністю перемагає темряву за допомогою кращого маневрування і багатьох союзницьких партнерів. Це усе, частина хитрого і ретельного головного плану, як перемогти темряву на вашій планеті. Назріває революція народних мас, нова і скрупульозна моральна система загального права, якій передається мандат, щоб знову формально включити її у ваш світ. Діапазон широких, взаємозв'язаних досліджень з'ясував нечестиві таємниці темної кабали. Ці розслідування мають задати тон для законного позбавлення її влади. Вони асоційовані з приходом різних перехідних урядів, основні цілі яких включають роботу з тисячами індивідуумів, які служили функціонерами нелегальної і фіктивної "війни на терорі". Цей процес все ще здійснюється в даний момент.

Цей процес "прибирання в домі", може призначити нові уряди засновані на свободі, правосудді і індивідуальному суверенітеті. Через практику функціональної етики віддалені республіки можуть служити, як задумано, і глобальний достаток буде розподілятися безперешкодно. Ці зміни мають змінити природу вашої реальності на зовсім іншу реальність. Рідко, Небеса миряться з такою величезною модифікацією за такий короткий час. Нормально, цей ступінь змін відбувається за століття, а не менш ніж десятиліття. Ця санкція – божественна компенсація результатів відкритого виклику темної кабали священним декретам, які управляли модернізацією вашої реальності.

Коли настане час для темної кабали підготуватися до відставки, то ми ретельно дослідимо їх, чи готові вони досягти успіху. Дуже потрібно, щоб призначені тимчасові уряди встановили форму представницького управління, яке підтримує ваш розвиток, тепер і в майбутньому. Програми процвітання і багато доброчесних проектів для цих тимчасових режимів треба буде синхронізувати один з одним. Окрім того, ці режими вимагатимуть нових правил, які уповноважують кожного з вас вільно брати участь в процесі управління: це будуть самі перші кроки, які ви здійсните у напрямі вашого галактичного суспільства. Скористайтеся нагодою, щоб узнати про істоту, якою ви стаєте і високу відповідальність, яку ви взяли на себе в реалізації вашого нового галактичного суспільства.

Благословення! Ми – ваші Вознесені Майстри. Ми повертаємося, щоб обговорити з вами більше питань. Ваша теперішня "не-цивілізація" – буде трансформуватися в цивілізацію, яка випромінює гармонію і радість, і скрізь бачить паростки можливостей для дослідження. Людське суспільство буде повернено до величних висот Лемурії. Ще раз, ми бажаємо виразити нашу глибоку оцінку того, що ви робите. Це – істотний виклик випробуванню віри для такого тривалого періоду, як виявилося. Впродовж цієї подорожі, вашим єдиним підтвердження цього процесу були ці повідомлення, плюс повідомлення, які ви ретельно відбираєте з Інтернету. Будьте упевнені, що як тільки ці екстраординарні події відкриються, ваші випробування радісно закінчаться.

Кожному індивідууму необхідно відчувати себе визнаним і знати, що його вклад має значення для вашого світу. Сенс приналежності лежить в корені здорового місцевого суспільства, яке у свою чергу формує наріжний камінь здорового глобального суспільства. Коли ви справді вільні, ви повністю відповідальні за себе і ваше суспільство. Це йде пліч-о-пліч з духовним ростом. Богослужіння має відповідати вимогам вашого суспільства, щоб ви стали вільними і творчо користувалися вашими природженими здібностями, для вирішення щоденних проблем, які оточують вас. Місцеві суспільства мають стати самодостатніми і саморегулюючими, здатними вирішувати внутрішні проблеми, які протистоять їм. Тільки потім ваша інтуїція справедливо функціонуватиме на національних і глобальних рівнях. Оскільки ваша свідомість розширюється, то ваше бажання свободи приковує всю вашу увагу.

Суверенітет – безпосередній побічний продукт свободи. Він надає кожній істоті рівний статус один з одним. Суверенітет – спеціальна основа, на якій можуть будуватися ваші доброчесності. Він – це засоби, якими ви можете легко маніфестувати всі ваші творчі таланти. Як тільки ви справді розумієте, як ви усі пов'язані, ви виявите, як легко і ефективно співпрацювати. Це з'єднання заохочує неминуче бажання створити любов і життєздатне довкілля для вашого суспільства. Суверенітет – божественні і законні засоби для здійснення позитивних дій. Суверенітет – непохитна основа, на якій можна побудувати ваші доброчесності. Це наш непохитний намір, незабаром вітати вас усіх і святкувати нашу загальну перемогу.

Сьогодні, ми розглядали те, що відкривається у вашому світі. Події йдуть повним ходом, який кінець кінцем гарантує кінець темної кабали і багатьох її співробітників. Ви готові засвідчити дивовижні події: повернення Світла до планети Земля! З цього пункту, це буде тільки коротка поїздка назад до повної свідомості. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge