Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 24 липня 2018


Шелдон Нідл - 24 липня 2018

Selamat Ja! Продовжують відкриватися багато дивовижних фактів! Темна кабала залишається самовпевненою і безкомпромісною. Вони одурманені вашим швидким підвищенням свідомості і пробудженням загальної громадськості. Світловий коефіцієнт у вашій сонячній системі піднімається експоненціально такими способами, яких вони не передбачали або навіть не вважали можливими. Їх влада в суспільстві слабшає щодня, оскільки все більше людей узнають про їх безсовісні схеми. Дуже давно, темна кабала втратила здатність осягнути втрату влади в управлінні подіями, не зважаючи на думку мас. Кабала продовжує вірити, помилково, що вони піднімуться знову, подібно до фенікса і постануть із праху.

Ви існуєте у свідомості, яка розширюється і їй властива більша гнучкість, щоб завдати поразки темній кабалі і її самовпевненності і упертості. Багато наших союзників провели століття спокійно і зайняли більш вигідні позиції у владі по всьому вашому світу. Впродовж десятиліть, вони таємно планували свої стратегії для звільнення людства від боргового рабства і відновлення Гайї для того, щоб вона стала планетою, яка процвітає в мирі і свободі. Ми продовжуємо просити вас про терпіння. Ці хитрощі не можуть виконуватися надто квапливо. Життєво важливо для вас пам'ятати, що ви демонтуєте енергетичну структуру, яка панувала впродовж понад 13 тисячоліть.

Наші зв'язківці поставили перед кабалою ряд специфічних ультиматумів. Ви маєте засвідчити, що ці сценарії здійснюються, і що темрява остаточно терпить невдачу, користуючись багатьма з їх власних законів проти них. Арешти верхнього ешелону кабали вимагатимуть спеціального ставлення. Вони не можуть здійснюватися помалу, а мають бути зроблені одним ударом. Коли настане цей момент, то будьте готові допомогти вашій сім'ї, друзям і суспільству, бо їх світ, ймовірно, перевернеться догори дном. Як тільки ваша нова свідомість досягне рушійної сили, вона перемістить усе на цей шлях.

Ми хочемо, щоб ви були готові порадіти тому, що передбачається, щоб все швидко маніфестувати. Підбадьорте себе повідомленнями, які, можливо, можуть вас приголомшити, але в дуже позитивний спосіб. Ми забезпечили Альянс новою "комп’ютерною" системою, Квантовою Фінансовою Системою, яка виключить будь-який шлях вкрасти або маніпулювати грошима. Вона проектувалася, щоб бути смертю центральної банківської системи, яка є засобами, за допомогою яких кабала тримає вас у борговому рабстві. Майте на увазі, що ви будете жити у Світлі, насолоджуючись божественною Правдою, даною вам Небесами. У цій новій реальності, ми маємо стежити за вами, щоб ви повністю стали свідомими. Разом, ми маємо принести більше Світла до кожного кутка цієї галактики.

Вітання від Вознесених Майстрів. Щасливого Галактичного Нового Року! Цей випадок – привід для святкування, оскільки вас вітають в енергіях Галактичного Нового Року (26 липня). Удосвіта 26 липня, зірка Сиріус видима вище Піраміди Майя, Чичен Іца і вище за вулкан Мауі, гору Халеакала. Оскільки ми починаємо новий цикл енергії, то не забувайте вітати кожен світанок налаштуванням наміру. Майте на увазі, що цей час має бути випробуваний і бути цікавим, а не використаним просто як масштабна подія. Дозвольте цій новій ери дзвонити з благословеннями радості усім!

У цей час нових начал, будьте радісними і вдячними усім за дивовижні події, які мають місце навколо нашого глобуса. Головний компонент будь-якої реальності – сила колективу. Реальність формується завдяки свідомості. Ця колективна енергія "встановлюється" згідно з первинною вірою, яку ви тримаєте. В межах її, ви функціонуєте на індивідуальній і колективній основі. Але це останнє – саме критичне в цьому моменті. На кожного члена колективу впливають дії кожного іншого члена, створюючи зв'язане фізичне ціле: загальної і повної свідомості. Духовна і фізична свідомість тісно пов'язані. Все більше людей у всьому світі усвідомлюють Правду. Ці громадські взаємодії тчуть гобелен цієї реальності.

Ваш світ благословенний і переповнений божественним Світлом. Ми спостерігаємо в радісному благоговінні, як воно змінюється з кожним зростанням інтенсивності цього Світла. Також, ваше власне Світло посилюється, збільшує різкість і чистоту, ніби воно випромінюється із призми. Рясніють нові тіні і кольори Світла. Усе це викликає вашу реальність, щоб змінити її грати і рухатися в новому напрямі. Ви забуваєте 3-d вимір, який був вашим первинним домом і поспішаєте стрімголов у напрямі 5-го виміру. Осанна Найвищому!

Сьогодні, ми продовжували своє обговорення про те, що відкривається навколо вас. Будьте терплячими, зосередженими і радісно сфокусованими на ваші найбільш бажані цілі. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Majon! Selamat Kasitaram! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте Благословенними в Небесній Любові і Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 31 2020 | Contact | Add to Favorites