Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 11 вересня, 2018


Шелдон Нідл - 11 вересня, 2018

Selamat Balik! Ми повертаємося із радісними новинами! Прогрес триває. Темна кабала досягла пункту, де є тільки один вибір – підкоритися. Кожна стратегія, щоб зруйнувати Світло, потерпіла невдачу. Ми наближаємося до берега подій, які мають бути істинним вступом до вашої свободи і приходом до влади нового управління. Разом з нашими земними союзниками, ми знаходимося в середині виконання продуманого плану, який демонтує існуючу структуру влади. Успішно здійснюється швидкі серії неперевірених стратегій, які продовжують приголомшувати темну кабалу. Наша священна коаліція, яка працює гладко разом, зайнята встановленням етапу для нашого можливого тріумфу. Це очевидна радість, щоб спостерігати за тим, як об’єднуються багато динамічних, стратегічних елементів, подібно до шовкових ниток, щоб заплутати самовдоволену кабалу у мережі її власної корумпованої законної системи.

Елементи вже знаходяться в грі, що законним чином змусило темряву відмовитися від її влади і відвернуло виникнення великомасштабних міжнародних війн. Наступні кроки мають закінчити владу незабезпечених грошей і витрусити банкірів із їх барлогу. Ці дії у свою чергу мають встановити стадію для постійного процвітання, щоб трансформувати глобальну бідність і бездомність. Це замінить ці огидні земні трагедії ювілеєм, який звільнить усе людство. Це просуне вас далеко вперед від поточних методів життєзабезпечення і ви нарешті об’єднаєтеся, щоб творчо вирішити проблеми забруднення і велику гріховність, яка погрожувала послати вас в небуття. Ми зараз взаємодіємо з людьми, готовими прийняти властиву їм духовність і внутрішню тугу, щоб зберегти і захистити Гайю. Вони мають служити вам, оскільки ви готуєтеся возз'єднатися з вашими кузенами з Внутрішньої Землі.

Переробляється графік поширення ревальвації коштів, який забезпечить вас грошима для процвітання. Це також створить нову банківську систему, засновану на реєстрації директив, погоджених кілька років тому. Ці правила реструктурують банківські операції і серйозно обмежують будь-який вид банківської фальсифікації. Як тільки усе це буде досягнуто, тоді можна вільно і легально оприлюднити нове управління. Воно відмінить особисте оподаткування і дозволить піднятися повністю новому діловому оточенню. За цих справедливих умов з'являться приховані винаходи. Ці пристрої чиститимуть ваше повітря, воду і небо і зроблять можливим формальне розголошування нашої священної місії. З першим контактом, нам дозволяється подорожувати до ваших берегів і починати програму наставництва, яка приведе вас до повної свідомості. У той же час, ви будете повторно представлені Агартанцям.

Ці події встановлюють життєво важливий наш контакт з вами. Оскільки ви починаєте відновлювати свою духовну суть, то ви також повинні знову відновити зв’язок з тим, ким ви справді є. Ваше оригінальне суспільство Лемурія, створено по моделі, яку ви принесли із зірок і все ще практикується в Агарті. Разом, ви маєте намір моделювати новий галактичний прототип, утілюючи усі численні форми галактичного суспільства, які існують у Галактичній Федерації. Ваша нова зоряна нація призначається, щоб створити природну енергію, яка кінець кінцем об'єднає цю галактику. Заглиблені в це вселяюче трепет Світло, ми маємо зробити багато, щоб розгорнути божественний план Творця. Вітайте Світло! Вперед до Нового Світу і до цього зростаючого Віку Світла!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми прибули цього дня, приносячи повідомлення, наповнене Любов'ю і Світлом. У наших серцях, ми бачимо, що Небеса організовують кончину контролю темряви над вашою полюбленою планетою, Гайя. Древні сім'ї, які були довго відповідальними за велике секретне сховище золота, срібла і дорогоцінних каменів, працюють, щоб привести ваше процвітання до наступного рівня. Вони згодні привести ваш достаток до стадії доставки. Відповідно до їх побажань, ми робимо дуже необхідні заходи, які зможуть безпечно перемістити це процвітання до вас, народів світу. Ми хвалимо ряд урядів, які допомагають нам з новими необхідними мандатами, щоб допомогти вам отримати ваші благословення. Також, Агартанці, наші компаньйони з Внутрішньої Землі, готують процес, який дозволить статися цьому монументальному переміщенню, якомога легше. Це наша честь, щоб ці події принесли плоди, оскільки вони, відповідно до божественного плану Небес, повернуть вас до повної свідомості.

Цей новий світ ознаменує процес повернення людства Небесам і зіркам. Найвеличніша радість приходить від допомоги один одному в Любові і виявлення усіх чудес милосердя. Це радість, яку кожному з вас треба випробувати. Ми, Майстри, найбільше втішаємося тим, коли навіть ті, кому не подобається один одному вчаться, наскільки краще – любити і прощати. Багато хто з вас пробуджується уперше, деякі навіть з другого разу, і серйозно спостерігають, що дійсно відбувається навколо них. Нові грати свідомості успішно встановлюються кристалічними дітьми, які підтримують цей цілеспрямований пошук. Їх прибуття у ваш світ дало нам надмірну кількість нових союзників. Ваш світ наближається до великого суспільства Любові, Світла і взаємної турботи. У цьому процесі, ви продовжуєте рости як у свідомості, так і милосерді.

Багато шарів вашої майбутньої "меркаби", або світлового тіла, активізуються в цей час. Оскільки ви починаєте об'єднувати ці істотні зміни, ви можете переживати почуття не "існування" в цьому світі; чи відчувати під'єднання до іншої реальності, яка з’являється раптово, тільки на мить, у вашій голові. Ці віртуальні міражі – проблиски світу, якого ви ще свідомо не знаєте. Ці головні перетворення – результат надлишку фізичних і розумових змін, які ви випробовуєте. Старі шляхи помирають і нові народжуються: це важливо тому, щоб залишатися гнучким, поки відкривається "потік" вашого світу, який постійно переміщається. Скористайтеся нагодою, дорогі, щоб рости і насолоджуватися цим новим галактичним світлим майбутнім!

Сьогодні, ми продовжили своє щотижневе повідомлення. Як ви можете бачити, багато дивовижних подій знаходяться в процесі маніфестації. Сумлінно і любовно виражайте вашу радість і допомагайте один одному. Будьте готові пояснити дива, які мають здійснюватися. Ви не одні. Ми приходимо трансформувати вас і ваше суспільство. Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge