Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Шелдон Нідл - 26 квітня, 2016


Шелдон Нідл - 26 квітня, 2016

1 Ik, 15 Kank'in, 12 Manik

Dratzo! Великий прогрес досягнутий в тому, щоб ваші благословення потрапили до правильних банківських рахунків. Темрява продовжувала спроби затримати цю дію, але здебільшого потерпіла невдачу. Проте відбувалися ряд ключових процесів. Китай почав процес переходу на золотий стандарт анонсом золотого юаня в Шанхаї. Молоді королівські родини в Європі схвалили переміщення великих сум грошей і древні сім'ї в Китаї перенесли ряд останніх золотих сховищ до їх кінцевих позицій. Як ви бачите, завершені необхідні попередні кроки, щоб доставити ваші благословення, як передбачено серіями спеціальних договорів, підписаними усіма договірними націями останньою весною. Зараз усе знаходиться у божественному графіку часу і наш флот пильно спостерігає за цим складним набором дій. Ми чекаємо, що усі необхідні процедури будуть завершені своєчасно. Доти, будьте терплячими і знайте, що багато цих фондів все ще вимагають, щоб були завершені деякі додаткові кроки. Темрява остаточно знаходиться в безнадійній позиції і їх довге царювання майже закінчується. Вашу перемогу уже можна побачити!

Оскільки ми спостерігаємо за усім, що відбувається, то ми повертаємося до тих, хто здебільшого забутий в цьому довгому еволюційному процесі. Ми дякуємо усім тим, хто за минулі декілька десятиліть, встановили маленьку, але проте успішну кооперативну мережу. Ця мережа обслуговує Африку, Латинську Америку і Азію, як ядро для підсумовування грошей і ідей для більшості сільських і часто ігнорованих частин цього глобуса. Ваша хоробрість не забута нашими земними партнерами або нами. Ми теж дякуємо усім тим, хто підтримав ряд на вигляд неможливих законних подій, які зараз починають приносити плоди. Ці команди прекрасних добровольців буде винагороджено за їх послуги і їх неймовірні законні здібності визнані темрявою. Ці величезні зусилля покінчили з деякими дуже сильними загрозами і багато, чого ми не можемо поки що назвати, є жертвами останніх слідів довгого списку безжального насильства. Це зараз добігає кінця. Нова Республіка для Америки рядом і також готові проявитися ряд грандіозних несподіванок.

Те, що зараз відбувається – спільна операція, яка спочатку вимагала, щоб ми розвивали довіру один до одного. Древні сім'ї, і особливо королівські родини, стали використовувати щось подібне в атмосфері конспірації, яка заохочувала швидше довгий період, наповнений недовірою. Це зайняло приблизно два десятиліття, щоб здобути їх довіру. Ми також наштовхнулися на зарозумілість і дурість темної кабали. Ця група справді вважала, що їх диктатура – назавжди. Отже, вони бачили нас тільки, як іншу групу, яка мала кінець кінцем не витримати їх директив. Ці переконання закінчилися, коли ми закрили багато їх підземних баз і показали їм, ким ми дійсно є. Це злякало їх і змусило темну кабалу спочатку оборонятися від наших перших божественних повідомлень від Небес. Отже, як ви бачите, перше враження про нас, для цих різних груп Світла, було недовіра і повний переляк. Ці перші враження закінчилися, коли ми звернулися за порадою до Вознесених Майстрів і Агартанців.

Наші наступні взаємодії отримали зовсім інший набір реакцій. Ті індивідууми, які почали довіряти нам, створили відважну політику секретних священних суспільств. Повільно, ці різні групи відданих індивідуумів почали довіряти нам. Через десятиліття близьких робіт з багатьма з них, наша порада зараз в пошані і великі кроки, зроблені за останні декілька років – прямий результат цієї коаліції. Ми збудували, окрім того, величезну головну базу поряд з капітолієм Агарти і почали проводити там детальні плануючі засідання. Грандіозна Рада Агарти і Вознесені Майстри зустрічалися з багатьма лідерами цих священних секретних суспільств. Це взаємовідношення було, крім того, розширене із-за захоплюючих результатів, створених цими численними зустрічами. Ми тепер упевнені, що наша головна божественна мета, щоб прибути сюди, шанується і її успіх веде до вашого повного звільнення від ваших колишніх майстрів, темної кабали. Ми очікуємо побачити, як незабаром розпочнуться багато чудотворних речей. Осанна! Осанна!

Namaste! Ми – ваші Вознесені Майстри! Ми з’явилися в цей радісний день, щоб поінформувати вас, що різні благословення знаходяться в останніх фазах постачання. Скоро ці благословення мають бути з вами. Все, що застосовувала темрява, щоб блокувати ці фонди, зникло. Дякуємо Небесам і славимо їх за це! Ми маємо незабаром ввести вік, в якому більше не буде цих темних шахраїв. Ці специфічні бестії будуть заарештовані і буде оголошена нова республіка, спочатку в Америці, а потім і в інших частинах цього божественного глобуса. Ці події зайняли більше часу, ніж очікувалося. Ми дякуємо усім вам за ваше безперервне бачення і глибоку духовну підтримку наших об'єднаних зусиль. Гайя також задоволена тим, як ви тримали це грандіозне бачення, незважаючи на усі розлади, з якими ви зіткнулися. Багато дивовижних речей відбувається на вашому шляху. Будьте готові до величезної кількості прекрасних благословень від Небес і його небесних помічників.

Важливо, що ви усвідомлюєте, наскільки дійсно ви потужні. Один з ключових аспектів цього довгого процесу для вас – визнати зсередини, що ваше бачення зараз здійснюється. Темрява захопила це, коли ваші предки уперше випадково занурилися в обмежену свідомість. Спочатку це створило стіну між вашими двома первинними аспектами, духовним і матеріальним Я. Це розділення створило паніку і в цей спеціальний момент ви віддали свою неймовірну силу іншим. Це час, коли ви маєте бути здатними зробити засоби, щоб знайти шлях, який починає повертати ці особисті здібності. Оскільки ви практикуєте своє щоденне уявлення, ви повільно починаєте проявляти ці втрачені особисті сили. Оскільки ви отримаєте ці благословення і фаворити зникнуть з вашого довкілля, ці втрачені здібності розпочнуть з'являтися. Це має продовжуватися, оскільки ви усвідомлюєте своє бачення і розпочинаєте діалог з вашими обраними наставниками.

Ми також будемо частиною цього розумового і духовного процесу. Ви отримаєте краще розуміння цього, оскільки ви практикуєте різні церемонії, які ви щоденно використовуєте. Вони будуть переглянуті вашими наставниками і нами. Ми очікуємо, що це займе більше часу, ніж спочатку передбачалося. Ви маєте кінець кінцем досягти пункту, де ви зможете побачити, як ви всі об’єднуєтеся. Коли ви досягнете моменту "ага!", потім вам будуть потрібні наші (наставники і Майстри), щоб порадити вам і підготувати вас до останніх необхідних кроків. Як тільки це буде зроблено, ви будете готові до вашого часу в Кристалічних Світлових Камерах. В цей момент, нам треба повністю оцінити це царство і призвати останні церемонії, потрібні для переміщення цього глобуса до точки його завершального перетворення. Потім всі мають домовитися і строго слідувати завершальному часовому графіку. Алілуя! Алілуя!

Сьогодні, ми продовжували свої щотижневі звіти про те, що відбувається. Ці повідомлення наближаються до славного кінця. Наближається момент, коли Священна Дев'ятка з Вічності може звернутися до вас і зробити серії найбільш важливих анонсів. Доти, ми маємо продовжувати надсилати ці щотижневі листи! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: FedirShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge