Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - 8 липня, 2014

Sheldan Nidle - 8 липня, 2014

6 Kan, 7 Kumku, 10 Caban

Selamat Jalwa! (Будьте у Вічній Радості!) Ми повертаємося з багато чим, щоб поговорити про ряд тем. Нині, ви на грані нової реальності. Темна кабала швидко ослабляється. Ряд націй зараз з’єднуються в коаліції, чия мета - обійти багато організацій, заснованих на указах старої темної влади. Цим фінансовим організаціям дало життя підписання договорів Думбартон-Окс восени 1944. Старі установи захисту, як наприклад Міжнародний Валютний Фонд (МВФ), мають бути анульовані, оскільки декларуються нові глобальні валюти “справжньої вартості “, засновані на дорогоцінних металах. Разом з цими новими валютами будуть нові банківські регулятивні правила, як виражаються різними угодами "Базель III . Наші земні союзники і їх численні національні партнери роблять все, щоб перерозподілити багатство планети і створити шлях відсторонення темряви від її теперішньої позиції у фінансовій і урядовій владі. Усе це - тільки початок процесу, щоб звільнити вас від тривалого боргового рабства і корупції урядів, що заприсягнулися підтримувати кожну примху кабали і її численних партнерів.

Цей процес - також дозволить нам показати себе вам. Зараз, наші союзники агартанці працюють з багатьма з цих груп, щоб ввести цю нову фінансову систему. Наша робота з Вознесеними Майстрами, також включає серії уроків, щоб підготувати вас до повної свідомості. Ці уроки будуть основою для тем, які роз’яснять нашу менторську програму. Ці серії проектів , звичайно, почнуться після першого контакту. Як тільки ви будете мати нові установи, що встановлять процвітання і закінчать ваше безперервно зростаюче боргове рабство, для вас стане необхідністю зрозуміти, що роблять Небеса, щоб просувати вас до повністю свідомого стану. Ми подорожували через зірки з цією одною метою, щоб перетворити вашу свідомість. У цій точці ви возз'єднаєтеся з Галактичною Федерацією і почнете виконувати вашу грандіозну долю. У нашому останньому повідомленні ми обговорювали ваші походження. Зараз, нам треба подивитися на те, як це перетворення вплине на Гайю і її багато сестринських світів. Це обговорення розпочнеться з змін природи цієї сонячної системи і реальності, яка оточує її.

Вас оточує реальність, яка трансформується. Небеса видали декрет, що ця сонячна система буде змінена на багатовимірну реальність. Ця трансформована реальність викликає усіх дочок Сонця пройти через великі зміни. Вони включають гуркотіння в завантажених метаном атмосферах у ваших чотирьох газових гігантах і зміну клімату у ваших трьох водних світах. Під пісками Марсу і отруйними газами Венери знаходяться великі океани води. Зброя колишнього альянсу Анчара затопила цю воду, коли вони вторглися в цю сонячну систему приблизно два мільйони років тому. Результати цього нападу - надзвичайний крах Марсу і дивацтво планети Уран. Венера, подібно до Марса, має багато води, яка лежить під її поверхнею. Усі ці сфери - порожнисті і спеціальні суспільства проживають в цих внутрішніх світах. Як тільки ви покинете ваш поточний стан амнезії обмеженої свідомості, то треба буде багато чого дослідити. У вашому новому стані ви зможете краще оцінити те, що відбувалося тут мільйони років назад.

Отже життєвим питанням стає, як ви зможете успішно підготуватися для вашого стрибка в повну свідомість. Галактична свідомість швидко охоплює вас через ряд необхідних попередніх станів. Ви провели перші сім із 12 станів. Наступний стан стосується передусім вашої голови, чакр горла і тимуса. Отже, багато хто з вас буде відчувати головні болі і дивні болі у ваших зубах і пазухах. Кабала використовує елементи в її хімічних слідах, щоб протистояти вашому росту. Їх невдача створила подібні до грипу симптоми у вашій голові; глибокі кашлі у ваших верхніх грудях і загальну втому. Підготовка вашого "Колодязя Мрій" створила тривожний або уривчастий сон разом з дивною сльозотечею з ваших очей, а також дивними головними болями, що повертаються. Крім того, є рідкісні удари вашого серця і супровідних легких струсів у ваших грудях. Ці симптоми - тільки короткий опис занадто довгого переліку численних симптомів і виключно для згадки. Проте, хімічні сліди темряви не завдадуть шкоди тому, що відбувається з вами. Вони тільки додають зайву річ до вашого тягаря.

Благословення і Процвітання усім! Ми - ваші Вознесені Майстри! Ми повертаємося з найчудовішою нотаткою. Закінчені завершальні процедури, щоб маніфестувати ваше процвітання. Ми чекаємо завершальний графік для постачань, які схвалені, і ваші ресурси доставлять вам. NESARA також готова для її грандіозного дебюту. Темна кабала зараз розуміє свою долю і остаточно благословенно готова поступитися. Це дійсно самий славний час для усіх. Тим, хто так довго тримав Світло в своїх серцях зараз оголошена велика свобода і з цим кінець вашої безпорадності. Поневолювачі зустрінуть своє належне і випробування, які послідують, просто зроблять наголос на цьому пункті. Наші партнери в Агарті готуються анонсувати себе також з грандіозним оголошенням, що запрошує вас усіх до їх царства. Проте, перед тим, як ви підете, прислухайтеся дуже уважно до того, що вони говорять. Це царство є в межах 5-d і вимагає, щоб ви зробили деякі фізичні коригування перед тим, як ви подорожуватимете там.

Ця нова реальність - попередня для Гайї, що зрівнює свої внутрішні і зовнішні царства. До того ж, необхідно очистити сучасну атмосферу і повністю відновити її небесну двох склепінну атмосферу. Її божественна Духовна Ієрархія готує триступеневу дію, щоб перетворити і возз'єднати два світи Гайї. Щоб зробити це, їй потрібні ви, щоб повернутися до існування фізичних Ангелів. Ми благословляємо вас і божественно запевняємо вас, що такі процедури дійсно йдуть повним ходом. Божественний Елохім працює, щоб підготувати Гайю до цього перетворення. Отже, багатогранна діяльність по всьому вашому глобусу показує вам, що тектонічні плити мають переміститися і створити нову поверхню для неї. Щоб досягти цього, ви будете переміщені на ваші резиденції Внутрішньої Землі і Світлові Камери приблизно через 14 місяців після масових приземлень. Ми благословляємо ці плани і готові контролювати ваше перетворення на повністю свідомих Істот Світла.

Візуалізуйте цей час, як спеціальний момент переміщення. Ви стаєте галактичними людьми. Ви возз’єднаєте велике море людства, яке поширилося по тисячах зоряних націй і детально вивчає, як усі до цього прийшли. Ми радуємося і благословляємо ці грандіозні священні дії, засновані на священних декретах ВІЧНОСТІ. Вічність назад, наші духи уперше подорожували до цієї священної кулі і колективно вирішили бути майбутніми керівниками Гайї і її майбутніх екосистем, що народяться. Ця священна обітниця зараз готова відновитися нами і розширитися, щоб включати усі водні світи цієї сонячної системи. Ви, благословенні побратими, були втрачені і поневолені з давніх пір. Це переміщення відмічає як ваше звільнення, так і шлях до повної свідомості. Ми стоїмо разом у священному Світлі Творця. Ми стоїмо разом як діти цієї галактики, готові підтримувати наші домашні світи і здійснювати богослужіння, дане нас священними декретами ВІЧНОСТІ!

Сьогодні, ми повторили свої божественні місії і констатували вам тільки те, як близько ми дійсно підійшли до священної резолюції. Ця грандіозна дія - звільнить вас від залежності нав'язаної вам темрявою і дозволить вам поновити ваші священні обов'язки. Всі ми знаходимося в радості, що грандіозний час свободи на вас! Знайте, дорогі, що численні Ресурси і безперервне Процвітання Небес дійсно Ваші! Хай Буде Так! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Сиріуське Будьте Єдині! і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: Fedir


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge