Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Sheldan Nidle - August 28, 2012

August 28, 2012

3 Chiccan, 13 Uo, 9 Eb

Dratzo! Ми повернулися! Ми чекаємо певної дати для того, щоб почати попередні дії, які повинні бути перед встановленням нової банківської системи. За цим швидко підуть офіційні заяви щодо нової світової фінансової системи, яка за своєю природою зробить неможливим існування кліки. Створені після уряди забезпечать розподіл фондів процвітання. Вже давно ваш світ переконали прийняти не тільки ірраціональний погляд на реальність аннунаков, але і те, що ніякої іншої реальності не існує. Ця віра буде знищена новою фінансовою системою, яка відкриє закриті двері, що ретельно охороняються клікою. Великі обсяги переміщення фондів приберуть блокування прогресу, яку кліка встановила десятиліття тому. Як тільки цю перешкоду буде прибрано, стануть можливими нові процедури і супроводжуючі їх офіційні заяви. В той же час, це лише перші етапи, які швидко приведуть до масової операції і прояву повного плану, оголошеного Світлом, і перетворять існуючий кошмарний світ у мрію Світла.

Як тільки буде оголошено про численні поліпшення, і ваш світ зміниться на краще, народиться зовсім новий стиль управління, і уряду більш докладно розкажуть про зміни, що відбуваються на різних рівнях. Під час великих змін ми прийшли сюди як наставники. Одним з важливих факторів зміни стане запуск численних технологій, які десятиліттями від вас ховалися. Ми дуже хочемо зробити заяви, які будуть сприяти розкриттю. Розкриття лише знову відкриє для вас безкрайню галактику. При цьому, ви будете посвячені у знання, які радикально і безповоротно змінять ваш спосіб сприйняття світу і вашого місця в цьому світі. Тут більше не буде негостинного і незрозумілого простору, воно буде містити місця, де знаходяться ваші друзі та родина, і куди ви зможете легко потрапити, використовуючи нові технології. Але що ще важливіше, це буде зовсім зрозумілий світ, який голосно заявить про вашу єдність з усім живим і покаже, наскільки ми всі пов'язані з Творцем і Небесами.

Наше об'єднання приведе вас на поріг повноі свідомості, дозволивши вам побачити, наскільки просто подолати останній етап на шляху до вашого природного існування. Як тільки ви знову будете єдині, ви зможете продовжити своє святе служіння як вірні наставники Гайи, відновивши таким чином заставу, яку ми, люди, зробили 900 000 років тому. У дійсності, це наставництво включає в себе спостереження за всією сонячною системою. Відновлення вашого божественного служіння означає з'єднання з вашою родиною з Внутрішньої Землі і зустріч з численними нематеріальними істотами, які прийшли з різних куточків сонячної системи і виконують завдання, які ви готові виконувати самі. Ваша місцева Духовна Ієрархія нас запевнила, що ви дійсно готові до виконання цього завдання, а також інших, які потребують вашої уваги. Жителі Агарти і їх китоподібні помічники готують заяви, які будуть зроблені, як тільки ви повернетеся в стан повної усвідомленості. Сюди входить історія вашого прибуття на Землю і причина, по якій численні духовні ієрархії дуже давно, ще на Везі, погодилися зробити з вас повністю усвідомлених істот.

Ця історія є частиною величезного процесу вашого возз'єднання з вашим особливим походженням. Вона показує вам завдання повної свідомості, а також різноманітну відповідальність по відношенню до цієї частини матеріального світу. Коли ви згадаєте своє походження, у нас виникне необхідність дати вам основні знання, які допоможуть вашому ледве народженому галактичному суспільству виконати своє дійсно неймовірне призначення. Ті з вас, хто у своїх життєвих контрактах дав згоду залишитися тут, повинні усвідомити, що від вас хоче ваша Духовна Ієрархія. Небеса, разом з нами, будуть працювати над розгортанням божественного плану в цьому секторі матеріальності. Одним з названих нами аспектів є наставництво великої групи істот, сильно бажаючих знайти Тіло Світла і здійснити священну подорож до повної свідомості. Такі можливості роблять з вас дійсно особливих істот, ось чому так багато спостерігаючих за вами зі всієї Галактики. Це також пояснює, чому Небеса дозволили здійснити нам місію першого контакту.

Ми благословляємо вас! Ми Піднесені Вчителі! Сьогодні ми принесли кілька хороших новин! Сьогодні нам дозволено пояснити, наскільки готова нова банківська система. Провідні банки світу готуються до встановлення нових численних правил. Ці правила змінять операції міжнародних угод і підготують ґрунт для заяв про введення нових грошей. Уряди планети були попереджені, що повинна бути впроваджена міжнародна версія NESARA, що прискорить зміни у ваших міжнародних політичних системах. Відповідно з цим, Галактична Федерація надала кілька кораблів оборони для того, щоб переконатися, що всі зміни відбуваються згідно з договорами, досягнутих з клікою. Для неї настав час передати владу Світлу!

Ці зміни дозволять нашим священним таємним організаціям почати розподіл фондів процвітання. Ми також повідомили наших співробітникiв про необхідність підготувати спеціальні роз'яснення, які пояснять правду, яка була сильно змінена або ховалася протягом тисячоліть. Ці обставини змусили нас приховувати цю інформацію глибоко в підвалах багатьох храмів до тих пір, поки вона не могла стати відкритою. Можливо, спочатку ви будете шоковані, але ця священна Правда повинна стати частиною вашого духовного знання про цей фізичний світ. Це буде сприяти початку роз'яснювального процесу щодо чудес стану повної свідомості, до якого ви повернетеся. Протягом наступних тижнів він стане головним у вашому житті, так як небесам необхідно, щоб ви почали священне служіння силам Світла.

Ми, Піднесені Вчителі, маємо божественний обов'язок провести вас через священну завісу і повернути вас у ваш природний стан втілених Ангелів. Отже, ми зустрічаємо наших близьких родичів і кошти з Внутрішньої Землі для відновлення вашого стану. Все робиться для виконання небесного декрету. Ви дуже довго перебували в стані штучної амнезії, настав час повернути вашу мудрість і ваші здібності. Суспільство, придумане темними силами і втілене аннунаками, повинно припинити своє існування. Вашу єдність буде відновлено, що дозволить вам створити чудовий прототип галактичного суспільства, ваш новий світ зустріне темні внутрішні імперії цієї галактики і, надавши їм готове Тіло Світла, а також техніки і необхідний духом етикет, перетворить їх у Світ.

Сьогодні ми дали вам більше подробиць про те, що таємно відбувається у вашому світі. Ця підготовка дозволить відбутися великим змінам у банківській сфері, що, у свою чергу, призведе до усунення кліки. Галактична Федерація і її кораблі захисту підтримують ці акції, отже, кінець кліки близький! Знайте, дорогі, що Достаток і бесконечноге Процвітання Небес дійсно Ваші! Так Воно І Буде! - Selamat Gajun! Selamat Ja! (по Сириански це: Будьте Єдині, і Будьте в Радості!)


Website: Planetary Activation Organization
Переклад: IgorShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge