Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 31 серпня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 31 серпня 2018

Mike Quinsey

Темні сили провели багато, багато років, щоб зайняти високі посади, які дали їм тверду владу над подіями і надали їм можливість диктувати курс прогресу людства у їх власних інтересах. Можливо, важко людям визнати, що вони були за сценою обох Світових Воєн, через те, що вони увічнили насильство і різанину для їх власних амбіцій. Вони поставили собі мету, рішуче скоротити чисельність людського населення, і руйнувати будь-які спроби закінчити війни. Вони досягли успіху за винятком того, що в недалекому минулому, коли їх вплив був розбитий і вони більше не мають влади, щоб диктувати, як розвиватися подіям, це зараз забезпечує засоби, які приведуть до миру у світі. Відбувається масивне очищення і багато ключових членів Ілюмінатів були усунуті від влади, і це зруйнувало їх плани панування над світом і Світло стає домінуючою силою.

Сказати, що вас тримали в темряві всіма способами – не перебільшення і впродовж багатьох років ви жили життям, в якому багато людей постійно потребувало основних речей першої необхідності, які гарантують стандартний рівень життя. Відсутність медичного обслуговування і їжі привела до тисяч і тисяч передчасних смертей, незважаючи на всесвітню допомогу від груп, які спеціалізуються на допомозі таким людям. Повільно, але безсумнівно положення змінюється, але як скоро, оскільки подолання однієї проблеми веде до виникнення іншої. Змальовується жахлива картина безвідповідального голоду і нестачі, і цьому не допомагають постійні проблеми, які є результатом недостатніх фондів, щоб захистити їх. Настав час звернутися до проблем таким чином, щоб багатство світу не витрачалося даремно і спрямовувалося тим, хто найбільше його потребує. Оскільки війни припиняються, то гроші, які увічнювали їх, можна буде спрямувати найбільш нужденним і кінець кінцем підняти життєвий рівень. Це важке завдання, але ви маєте засоби, щоб виграти битву і ви стоїте на правильного шляху.

Кінець світу – не дуже приємна тема для дискусії, тому давайте змінимо тему на ту, яка радуватиме серця людей. Сен-Жермен чекає відповідного часу, щоб скористатися величезними фондами, які він накопив і про які він піклувався, і зберігав для підняття і просування Людства. Тож майбутнє дуже яскраве і має безмежні фонди, щоб гарантувати, що, так би мовити, "гроші – не проблема". Проте, людству доведеться спочатку показати свій намір повернутися до Світла і це означає – назавжди відмовитися від усієї зброї війни. Зараз робляться перші нестійкі кроки і вигідні зміни спадають на думку багатьом, що викликає захоплення і здивування народів. Знайте, що ви можете розраховувати на це, тому що Людство відчуває, що настав час для зміни до мирних шляхів і співпраці один з одним. Темні сили, які не хочуть або не можуть відмовитися від їх лиховісних шляхів, зараз сприяють своїй кончині і їх час скоро закінчиться. Розпуття вже почалося з неминучим результатом, оскільки вібрації продовжують підніматися.

Багато чого планувалося для вашого підняття і у вас є основи у значній мірі отримати це, із-за того, що вас тримали в темряві. Ви все ще користуєтеся технологіями, які зараз застарілі, хоча були прийняті деякі досягнення, як наприклад волоконна оптика і мікротехніка. Це тільки вершина айсберга, і ви повинні не втратити можливості і час, щоб пристосуватися до змін, які нададуть вам великий стрибок вперед.

Щоб гарантувати, що ваш прогрес у Світло був результатом вашої власної здатності, тих, хто охоче допоміг би вам, будуть стримувати. Для вас немає ніякої вигоди, якщо інші навіть з хорошими намірами будуть заважати вашій еволюції, і особливо, якщо вам будуть постачати занадто велику кількість інформації без достатнього часу на її абсорбування. Оскільки Людство повинне прогресувати згідно з вашою здатністю засвоїти те, що являється для вас новим, то еволюція об'єднується з вашою історією. Проте, допомога може бути надана як тільки ви починаєте розуміти більшу правду таким чином, що вона може поширюватися між вами. Ніколи не забувайте того факту, що ви всі Єдині, і ви впливаєте один на одного в більшій або меншій мірі згідно з вашою здатністю поширювати нову інформацію.

Є план, який дозволяє надавати допомогу, коли ви "застряли" таким чином, що ви зможете піти далі. Все-таки, вам доведеться виконати роботу, пов’язану з цим, оскільки ви не навчитеся, якщо усе подано вам на тарілці. Еволюція складається з подолання того, що являється новим для вас і таким чином це вкладається у вашу пам'ять. Таким чином, ви, у свою чергу, можете допомогти іншим в еволюції, і очевидно вона стає легшою для всіх, кого це стосується. Можна прискорити еволюцію і такі кроки прийняті, щоб гарантувати, що ви еволюціонуєте, як призначалося. Уздовж шляху є маркери і від людства як чекають, так і допомагають досягти певних вузлових пунктів в часі. Фактично, надається багато уваги, щоб гарантувати, що прогрес здійснюється згідно з планом вашої еволюції.

Вам пробачно, коли ви думаєте, що хаос на Землі не приводить до організованого прогресу, але незважаючи на зовнішнє враження, це відбувається. Людству доведеться стати іншим, оскільки все залишилося б в хаотичних умовах набагато довше. Останні відчайдушні спроби темних сил не допомагають утримати ситуацію, але вони можуть на мить затримати справи. Проте, їх влада – майже втрачена, але вони не визнають поразку і боротимуться до останнього. Фактично, Світло стає потужнішим, ніж коли-небудь, оскільки Рідна Земля все більше заглиблюється в нові енергії. Шлях для вашого майбутнього вже прописаний і вас чекає повний успіх.

Працівники Світла можуть допомогти іншим пройти через цей період, заспокоюючи їх страхи і надаючи гарантії, що підкреслюють позитивні сторони, призначені, щоб знову побачити підйом Людства. Це буде повернення до вищих вимірів, в яких ви були перед опусканням вниз у нижчі вібрації. Майте на увазі, що, коли ви зробили це, то ви фактично стали відрізаними від вашого Вищого Я, і відправилися за течією без знання і розуміння того, ким ви були раніше. На щастя ви почали пробуджуватися в недалекому минулому і почали згадувати, ким ви дійсно є. Ваш потенціал настільки великий, що ви не можете навіть уявити, яким великим духом ви були раніше до зниження ваших вібрацій, щоб зайняти своє місце в нижчому вимірі.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge