Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 7 вересня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 7 вересня 2018

Mike Quinsey

Я вважаю, що нашу цікавість про наше минуле зараз задовольняють деякі недавні повідомлення, оскільки ми пройшли маркер 2012 і здається, що зараз ми готові ще більше еволюціонувати, щоб прийняти і зрозуміти більше про наше минуле. Оскільки зараз ми знаходимося на шляху до Вознесіння, то ми звичайно очікуємо стати більш поінформованими. Від нас утаювали все на протязі багато, багато років і доводиться багато дізнаватися про правду нашого минулого часу. Майбутнє стає яснішим і привітним, знаючи, що ми залишаємо старі низькі вібрації, з усіма їх темними енергіями і тими духами, які відмовляються повернутися до Світла. Мир і щастя манить і не в так вже віддаленому майбутньому ми повинні так розвинутися, щоб стати Галактичними істотами.


УРИВОК ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯ КРАЙОНА: ОСТАННІ ДНІ.

Життєва сила створює дух, який є створенням миру. Людський дух унікальний, він багатомірний і ви – єдина істота на планеті, яка має цю багатомірність, із очевидних 23 пар хромосом, 24 пара є, але ви все ще не можете бачити її тому, що вона повністю і повністю багатовимірна. Це дає вам дух, який має всередині Бога. Він створює усі ваші ДНК з квантовим спіном електронів в квантовому полі – це наука. Людський дух такий складний і такий прекрасний, сама основа вашого духу, його фрактали, створені в красі священної геометрії в межах багатовимірного фрактала і говорять про вашу тривалість життя, ким ви є, де ви зараз і де ви були.

Ваш дух має Акаші, але ваша ДНК не має. Ваш дух буде представником Творчого Джерела, яке не має ніякого початку і не матиме ніякого кінця, і в цій душі є інформація про планети, на яких ви були частиною сценаріїв, в яких ви брали участь в інших системах. Космічна історія завжди не має початку.

Реальність говорить нам, що є багато всесвітів, а не лише єдиний всесвіт. Перед цим всесвітом були інші, ви були там і що дух управляв тим, що ви робили, в що ви, можливо, були залучені, в еволюції іншої Галактики, або двох. Це настільки велике, якими великими ви є, і все це в Людському Дусі. Ви знаєте, що ваш дух знаходиться у багатьох частинах на іншій стороні вуалі, допомагаючи вам і іншим духам, які подібні до вас. Це ваше Вище Я, з яким ви говорите – це шматок Бога всередині вас – це ваш дух і він діє на обох сторонах вуалі.

КІНЕЦЬ УРИВКУ ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯ КРАЙОНА.


Ми часто посилалися на Світло довгий період часу і згадували про його силу зцілення. Це – енергія високої вібрації, тому не кожен може надіти мантію цілителя. Не кожен може стати цілителем, але все ж кожен дух має потенціал, навіть якщо тільки здатний заспокоїти інший дух вимовленим словом, як матері роблять із своїми малюками і новонародженими. Це приклад того, де вимовлене слово супроводжується лікувальними енергіями. Це не говорить про те, що батьки чимось відрізняються, але вірогідніше всього, вони не мають таких близьких зв’язків, і це також викликає різну відповідальність в їх сім'ї. Природно, що ситуація повільно зміниться, оскільки усі духи кінець кінцем розвиватимуть природні лікувальні здібності.

Ви безсумнівно зрозумієте, що сила любові – також лікувальна енергія і якщо ви були б ясновидцем, то побачили б різні прекрасні чисті кольори, що направляються до того, хто потребує їх. Просто, перебування рядом з ким-небудь з енергією прекрасної аури, змушує вас відчувати себе добре, і якщо ви думаєте про це, то ви піднімаєтеся вгору завдяки цьому. Тварини дуже сприйнятливі до енергії людей і навіть усміхненого обличчя. Це природно, захотіти бути рядом з тим, з ким ви можете відчувати себе невимушено і бути в мирі з самим собою. Те, що люди носять, в тому числі колір одягу, впливає на них і благополуччя інших людей, але мода не відображає того, яким типом особи вони є. Якщо це так, то ви зможете отримати що-небудь з зчитування символів специфічних кольорів, які вони вибрали. Так, деякі люди можуть читати аури і кольори відображають аспекти їх особи.

Зараз, більшість з вас не може не помітити, що багато чого знаходиться в процесі зміни. Можна ледве помітити зміни в погоді і вона створює як дуже прийнятні зміни, так і навпроти деякі крайнощі, які викликають багато лиха для людей і тварин. Це часто змушує їх переміщатися в нові області, що є частиною змін природних сил Землі. Вас попереджають про нестачу води, яка вже має місце, і це привело до невідкладних заходів, щоб знайти відповіді на старі проблеми кожного разу, коли виникає посуха. Проте, відбувається прогрес у пошуку рішення, щоб користуватися водою, яка оточує кожен острів і берегову лінію, і це в деякому сенсі, не так вже і дорого.

Тим людям, які безпосередньо залучені в такі розробки, допомагають “згори” таким чином, щоб вони знаходили правильний шлях для людства. На протязі всієї історії, ви маєте таку допомогу і це гарантує, що, оскільки ви розвиваєтеся, то ви отримуєте ідеї і матеріал, щоб стати успішними. Це – факт, що ви отримуєте набагато більше допомоги, ніж ви вірогідніше всього можете уявити. Вона не подається вам на тарілці, оскільки вам самим повинні уперше прийти ідеї, які потрібні для розвитку. Як ви можливо знаєте, багато нових дуже корисних ідей придбали ті, хто працює проти вас, і перешкоджає вам їх використовувати або розробляти. Проте, вони не втрачені і при самій першій можливості вони будуть реалізовані.

На усі країни впливають зміни, що відбуваються і оскільки час лине, то молодші покоління мають все більше впливу. З недавніх часів, на Землі народжувалися діти індиго і це продовжується, оскільки прибувають більш "передові" і добре поінформовані духи. Ваш прогрес, як Людства завжди контролюється стосовно вашої еволюції, але це стосується і вас, наскільки швидко ви відповідаєте на надані стимули. Дуже важко надати точні пророцтва, оскільки зазвичай вони мають більш космічну природу.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це звичайно потрібно посеред такої плутанини і невпевненості. Все ж, це здаватиметься набагато більш очевидним і ви переконаєтеся, що прогрес просувається дуже швидко. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge