Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 24 серпня 2018


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 24 серпня 2018

Mike Quinsey

Ваша влада пробує прискорити зміни. Вони мають здолати перешкоди і відчувається, що наближається час, коли можуть бути зроблені деякі початкові анонси, які будуть влаштовувати тих, у кого кінчилося терпіння і взагалі будуть сприйняті як знак, що Сили Світла просуваються до остаточного завершення. Перші реальні кроки вперед скоро будуть завершені анонсами, які так би мовити "покладуть початок". З іншої сторони, рішення влади пов'язані з миттєвими діями, щоб зробити темні сили повністю не діючими, таким чином, що вони не зможуть перешкоджати неминучим змінам, які ви довго чекали. Отже ситуація дуже мінлива, але настав час для змін і працівники Світла роблять все, щоб прискорити результат.

Суть справи в тому, що ми можемо допомагати вам тому, що є достатня підтримка, щоб гарантувати це і позитивні обставини, щоб надати допомогу. Коли ви маєте це, то залишаєтеся упевненими, що ніщо не зупинить остаточний бажаний результат. Затримка звичайно допомогла тим, хто повільно пробуджувався і в недалекому минулому, їм дуже допомогло зростання вібрацій. Проте, деякі духи не мають ніякого інтересу взагалі до Вознесіння тому, що вони не готові, а також мають вивчити уроки перед тим, як вони зможуть думати про підняття себе вгору. Кожен дух, який досягає рівня, в якому може мати місце Вознесіння, може піднятися у будь-який час, але оскільки теперішня можливість прийшла у кінці циклу, то надана допомога заохочує, щоб якомога більше спробували підготуватися.

Повільно, але безсумнівно люди з різними способами життя і релігійного виховання мають справу з іншими віруваннями, які приводять до деякого тертя, але повна вигода – терпиміші стосунки. Правильніше сказати, що відмінності здаються набагато меншими, коли ви розумієте, що віра іншої особи не набагато віддалена від вашої власної. Є тільки один Бог і іскра Бога є усередині кожної живої істоти і існування пліч-о-пліч вчить толерантності і розумінню того, що люди дуже схожі по всьому світу. Ви маєте вислів "на все воля Божа" і якщо ви маєте на увазі те, що ви інкарнувалися у багато різних рас, які сприяли вашим дослідам, то ви розумітимете "Єдність Усього" в тому, що, можливо, не приходило вам в голову раніше. Немає ніякої причини, чому релігія повинна створювати проблеми за умови, що вона не нав’язується іншому духу і відповідно поважаються відмінності.

Вже все змінюється, навіть якщо це і повільний процес, і немає абсолютно ніякої можливості повернутися назад, хоча деякі духи пробують зробити усе, що вони можуть, щоб триматися того, що їм знайоме. Людству призначено стати Однією Расою з однаковими цілями і зараз деякі індивідууми вже починають розуміти, що вони мають потенційно усе, щоб повністю еволюціонувати. Коли настане правильний час, то вам допоможуть зробити ще один крок вперед. Допомога завжди під рукою і усе, що вам доведеться зробити – попросити цього і вона безсумнівно буде надана, можливо не точно таку, яку ви передбачали або бажали. Ви ніколи не залишалися без допомоги, навіть у ваші найтемніші моменти, але ви часто забуваєте, що допомога завжди є, але ви повинні спочатку попросити про це, оскільки інакше її не можна надавати.

Ви залишили темні віки і відрізали свої зв'язки з ним. Попереду лежить нова перспектива з обіцянками вашого звільнення від старого, яке більше не служить вашій меті. Це усе лежить перед вами і усе, що вам доведеться зробити – заявити про це. Думайте про обіцяні зміни, які мають скоро замаячити і залишити проблеми минулого часу позаду вас. Усе просувається добре, навіть якщо повільніше, ніж ви бажали б, і ніщо не може зупинити ваш марш вперед, у Світло, яке міцнішає і сильнішає. Це вже приносить нове почуття миру і щастя, яке відкрите для усіх духів, навіть якщо нині вони все ще знаходяться в старих вібраціях. Це пройде дуже скоро і абсолютний мир спуститься на Землю. Це має статися тому, що це вже визначив Творець.

В різні часи ви почали випробовувати нові енергії, які прискорюють ваш рух вперед таким чином, що ваші концепти і розуміння поліпшуються. Там, де раніше був граничний рівень, який ви очікували зробити своєю межею вираження, зараз ваше майбутнє розширення відкрите для великих досягнень. З вашим рівнем прогресу ви маєте можливість піти навіть значно далі, ніж будь-коли раніше. Ви переконаєтеся, що прогрес не підганяв або прискорював вас, а встановлювався на сприйнятливих рівнях, щоб бути в межах ваших здібностей. Очевидно, що нема рації в занадто швидкому переході, оскільки має бути даний час для абсорбування нової інформації і повного її розуміння. Майте на увазі, що зрештою ви готуєтеся до великого кроку в еволюції, щоб знову стати Галактичними Істотами. Хоча вам треба пройти дуже довгий шлях до таких досягнень, знайте, що возз'єднання з вашим Вищим Я повертає вас до рівня, на якому ви знаходилися раніше.

Дуже давно ви відповіли виклику, щоб духи опустилися в нижчі вібрації, щоб допомогти піднятися вгору тим, кому була потрібна допомога в їх еволюції. Малося на увазі те, що ви забудете свою істинну ідентичність, але ваші наставники були завжди під рукою, щоб допомогти вам повернутися назад до вашого оригінального рівня. Це відбувається тільки тепер, коли ви починаєте відчувати розширення вашої свідомості і через це все більше розумієте ваше істинне Я. Фактично, ви – потужні істоти, які відчувають свій шлях назад до вищих рівнів, з яких ви прийшли. Не обмежуйте свій потенціал і думайте масштабно, тому що ви знаходитеся зараз на шляху повернення до реалізації вашого істинного Я.

Ви є тими, хто пробуджується і збирається створювати шлях, який зробить його легшим для інших. Досягти такого далекого майбутнього – це усе, чого ви бажали б собі, але спочатку на Землі мають бути встановлені вищі вібрації. Оскільки ви робите так, то Світло стане потужнішим, поки темрява не буде повністю ізольована, і повний мир і ясність встановляться на Землі. Ніколи більше ви не будете змушені проходити через такі ж випробування, але ви користуватиметеся цим досвідом, щоб допомогти іншим, хто слідує по ваших стопах.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge