Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 31 травня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 31 травня 2019

Mike Quinsey

З нашої точки зору ми бачимо світ, який бореться з проблемами, які не відповідають старому шляху. Очевидно, що ви не вирішите їх доти, поки ви не будете готові подивитися на них з нової перспективи. Люди як колектив починають розуміти, що новий шлях повинен відкритися завдяки належному розгляду змін, які треба зробити, якщо ви збираєтеся здолати свої теперішні проблеми. Відповіді чекають на вас, як тільки ви покажете готовність переміститися в нову парадигму без будь-яких упереджених ідей і будете відкриті для вирішення ваших проблем в спосіб, який раніше не розглядався. Як завжди ваші наставники готові допомогти вам, оскільки вони вже знають відповіді на проблеми, з якими ви стикаєтеся.

Настав час для ухвалення важливих рішень, оскільки ви повинні знайти свій шлях з безладу, в якому ви знаходитеся, як Людство. Є нові люди з хистом передбачення, які готові прийти до влади, щоб направити вас на правильний шлях. Це має бути легке переміщення, оскільки допомога, яка вам потрібна, чекає на вас і спонукатиме вас йти шляхом виконання ваших потреб, в той же час зв'язуючи вас з іншими духами, які також допоможуть вам. Це часи, яких так багато духів чекають, оскільки вони вже готові для виконання роботи. Зрозумійте, що вік – не важливий чинник в теперішній час і що духи компенсують остаточно “нові сили” з більш ранніх втілень. Вони – це працівники Світла, які працюють у ваших інтересах, хто готує вас до часу, цього найголовнішого періоду, який приведе вас безпосередньо до Вознесіння.

Прогрес прискорюється і вже вказує шлях до майбутніх найбільше захоплюючих змін. Те, що трималося в стороні від вас, скоро з’явиться і фактично вже зробило початок, який включає переміщення далі від старого укладу життя. Фактичний результат буде в чесному розподілу багатства світу таким чином, щоб підняти життєві стандарти і знищити бідність. Це може зайняти деякий час, щоб стати очевидним, але сім'я вже засіяне. Багатство світу достатнє і нікому не потрібно більше голодувати і бідувати.

Зараз, впродовж деякого часу, погода змінюється і продовжуватиме бути мінливою, але з сучасними методами прогнозу можливо передбачати, які виникнуть проблеми і задовільно їх вирішити. Поки темні сили продовжують у своїх цілях управляти іншими життєвими формами в межах вашої сонячної системи, людство може прогресувати своїм шляхом, щоб досягти мирного існування, яке підтримуватимуть вищі сили. Вільний вибір в кращому вигляді – це те, коли співчуття і піклування підтримуються Універсальною Любов'ю, і Людство тільки починає розуміти, що тільки це – шлях вперед. Ви усі – брати і сестри незважаючи на колір або віровчення і повинні підтримувати один одного в разі потреби.

При зростаючих вібраціях, чим більше людей стають особливо чутливими до почуттів і потреб один до одного, тим більше надається співчутливої допомоги. І це буде зростати і в наслідку, об’єднає людей у вищих рівнях спілкування і розуміння і здолає будь-яку попередню трудність в сприйнятті один одного щодо того, ким вони є. Тепер ви повинні зрозуміти, що усі духи рівні і на одному рівні і по суті – такі ж самі, як ви і через те, що вони різного кольору або релігійної віри, не змінює їх стосунки до усіх духів. До того ж, пам'ятайте, що для досвіду і росту, усі духи рухаються в своїх багатьох інкарнаціях так, що ви не повинні вважати їх дійсно відмінними від себе.

Найбільша валюта змінюється і становиться нестабільною в основі і все ще чекає “правильного” часу для досягнення успіху. Є багато чинників і найбільший тиск стосується хибної вартості, яку мають деякі валюти. Зроблені кроки, які змусять валюти відображати їх істинні вартості і головна причина в тому, що деякі дуже переоцінені. З часом ваша потреба в грошах в їх теперішній формі зміниться і стане все менш і менш запитаною. Це не ново для вас, оскільки в минулі часи бартер і обмін були засобами ведення торгівлі. Ринками грошей часто маніпулюють і хибні вартості показуються тими спекулянтами, хто працює для особистої вигоди. У вас є вислів, “що гроші – корінь усього зла” і це той випадок, тож зміна на краще на цьому шляху допомогла б тим, хто бідний і багатьом тим, хто живе у бідності.

Взагалі ситуація зміниться на благо людства, коли визнають, що кожен дух заслуговує мати достатньо земного багатства, щоб насолодитися комфортним рівнем життя. Освіта пройшла довгий шлях удосконалення і скорочення розриву між “заможними” і “не заможними”. Тепер люди повинні чекати підняття своїх життєвих стандартів і це повинно продовжуватися, щоб повністю усунути бідність. Майте на увазі, що усі ситуації мають значення через те, що вони пропонують досвід, який допомагає духу еволюціонувати і з послідовності втілень отримують користь від багатьох різних рівнів життя.

Блакитні Авіани продовжують контролювати Землю і гарантувати, що ваші досліди не будуть занадто перервані, оскільки кожен дух має життєвий план, що повністю сприятиме його еволюції. Іншим духам не дано знати причини втілення інших духів, і це означає, що справи можуть прогресувати нормально відповідно до вільного вибору кожного духу. Знайте, що багато Вищих Істот присутні, щоб гарантувати, що зміни йдуть згідно з більшим планом для Людства. Вони безвідлучні і надсилають хвилі любові і благословень, щоб провести вас через цей період сум'яття таким чином, щоб ви могли піднятися знову.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 4 2020 | Contact | Add to Favorites