Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 3 травня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 3 травня 2019

Mike Quinsey

Той хто сказав, що час летить, був правий і здається, час біжить швидше, ніж коли-небудь. Це звичайно доводить, що час не стала величина і я не думаю, що хто-небудь заперечував би це. А тепер ми перемістимося вперед в майбутній період, коли вібрації стануть настільки високими, що усі будуть існувати в зараз. Ви можете запитати, чи усе це залишиться назавжди і є причина вважати, що це буде так. Ви зможете подорожувати назад в часі, отже де-небудь ви зможете побачити історію, як подію, яка дійсно відбулася. Багато чого не зафіксовано у ваших історичних книгах і в усякому разі часто записано неправильно. Записи Акаші є вашим головним джерелом інформації і ви можете фактично бути глядачем подій, неначе ви були дійсно там.

Ви переконаєтеся, що історія повторює саму себе. Цивілізації прагнуть пройти через ті ж виклики знову і знову, доки вони не випробували їх достатньо, щоб вивчити їх уроки і йти далі. Ви ніколи не перестаєте вчитися, рухаючись від існування єдиного духу до групових духів, чисельність яких зростає. Ваш людський досвід був великим випробуванням вашого рішення протистояти тому, з чим ви стикалися і багато хто з вас здолали ці труднощі і піднімаються зараз, твердо стоячи на ногах на шляху до Вознесіння. Ви отримуєте допомогу, і вона відкрита для кожного, хто приймає виклик і показує рішучість, щоб досягти успіху. Будьте упевнені, що кожен дух має потенціал для підняття, але багато хто не розпізнав надану можливість.

Немає ніякої встановленої невідкладності, що стосується вашої еволюції, фактично кожне життя, яке ви маєте, планується, щоб задовольнити вашу здатність навчитися від власних дослідів. Тож ніхто вас не підштовхує, за винятком вас самих і це означає, що вам ніколи не даєтеся більше того, ніж ви можете упоратися. Коли випробування “Людина” почалося вічність часу назад, прогрес свідомо утримувався, даючи достатньо часу духам, щоб вони отримали вигоду з цього і повільно еволюціонували. Після багатьох, багатьох життів настав період, коли ваша еволюція збільшила швидкість, і так це продовжувалося доти, поки Homo Sapiens не був представлений інший крок у напрямку до росту і завершення. Ваша історія ясно показує такий прогрес з недавніх часів, що співпадає з вашою здатністю стати більшими, стати Істотами Світла. В кожній фазі вашої еволюції вам допомагали інші духи з великим досвідом .

Ваша історія переоцінюється і стає очевидним, що вам допомагають не лише розвинені істоти, часто вони були іншими різновидами як наприклад Авіани, що тепер оточують і оберігають вас від будь-якого можливого втручання. Печерні малюнки також ясно показують, що тут були відвідувачі, такі істоти як Мурашки і навіть Богомоли. Ви, можливо, зробите висновок, що деякі з них жахливі, але зрозумійте, що вони люблячі істоти, які досягли високої точки еволюції, і вони надають свої послуги, щоб допомогти еволюціонувати молодшим духам. У їх присутності ви переконалися б, що їх енергії мають люблячу природу і жодним чином не загрозливі або неприємні. Є звичайно інші види істот, які дуже розвинені, але служать тільки собі, і це головним чином рептилії, але ми поспішаємо додати, що не усі вони негативні. Взагалі вони тримаються осторонь від вас, але випадково в минулому, одна істота змогла встановити контакт з вами. Не хвилюйтеся щодо цього, оскільки вас захищають вищі Істоти Світла.

Ми знаємо, що є велика кількість людей, які просто не хочуть знати про інші форми життя, і очевидно вони не готові до таких одкровень, і ви можете бути упевнені, що ніхто не форсуватиме події. Проте, розголошування повинне продовжуватися для вигоди тих духів, хто готовий розширити свій рівень свідомості. Еволюція – дуже особиста справа і вас заохочують, щоб ви вибрали свій власний шлях, який вам симпатичний. Що може бути кращим, ніж ніжно рухатися в темпі, який задовольняє вас і не дозволяє будь-який тиск.

В проміжках між життями ви створюєте плани для вашого наступного втілення за допомогою ваших наставників, чия порада поважається із-за їх великого досвіду і знання. З декількома виключеннями, щоб інкарнуватися на Землі, усі ви вибрали ваші власні часи, засновані на тому, який досвід вам потрібний. Ви не обов'язково інкарнуєтеся в ту ж країну або релігію і це залежить від уроків, які вам потрібні для еволюції. Кожне життя влаштоване так, щоб дати вам максимальну кількість можливостей мати успішний досвід. Пропущені можливості повернуться знову, оскільки ваш прогрес повинен проходити упорядковано.

Природно, що є часи, коли робота з дослідами включає інших людей, і опрацьовувати ситуації стає дуже складно. Часто це включає інші духи, які грали свою роль у ваші попередні життя, і ви, можливо, наприклад “винні” їм за допомогу, яка вам була надана, або навпаки. Життя може здаватися повним випадковостей і їх багато, але головні важливі події відбуваються таким чином, щоб дозволити певні випробування, які можуть допомогти усім причетним духам. Найважчий сценарій, з яким ви, ймовірно, стикаєтеся, є тоді, коли вам потрібно народитися в сім'ї, в якій необхідно ладнати один з одним і де попередні можливості потерпіли невдачу.

Коли кожне життя завершується, то завжди відбувається перегляд його з Істотами, які розуміють ваш життєвий план і можуть допомогти вам здолати проблеми, з якими ви можете зіткнутися. У цьому випадку вам, можливо, не обов'язково доведеться пройти через те ж саме знову. Те, що ви, можливо, розглядаєте як випадкова подія, все ще ймовірно планувалося, що здається таким же маловірогідним. Зверніть увагу на будь-яку подію у вашому житті, яка здається вам навмисною і спробуйте визначити її значення після того, як вона випадково дійсно відбулася. Іноді, найважчі досліди для розуміння – це ті, які вимагають від вас деякої форми великодушності, але ви не завжди можете відповідати таким чином. Ясно, якщо ви переконані інтуїтивно допомогти, то ймовірно, що вас “переконали” ваші наставники, щоб зробити так. Звичайно, керуйтеся своєю інтуїцією і ви не вийдете за межі пристойності. Варто нагадати вам, що кожен дух, який інкарнувався на Землі, має мету і план, і оснащений усім необхідним, щоб гарантувати, що їх досвід буде винагородою.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 6 2020 | Contact | Add to Favorites