Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 24 травня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 24 травня 2019

Mike Quinsey

Триває довге очікування і здається, продовжують виникати питання з цього приводу, неначе важливі зміни збираються відбуватися без укладання угоди. Все ж є результати, які наводять на думку, що всюди відбувається повільний процес, щоб відокремитися від старої парадигми і дозволити новій парадигмі мати достатньо часу для набуття чинності. Очевидно, що багато чого із старих шляхів, що все ще залишилося, повинне уступити шлях новому і, зокрема, мається на увазі видалення тих, хто стоїть на шляху прогресу. Зміни у вищих сферах істотні, тож не можна втрачати час, щоб розпочинати зміни. Світ несподівано побачив, що значною мірою із-за войовничості людей, держава не може проігнорувати це, ризикуючи вашим життям. Громадська думка – це не сила, яку можна ігнорувати і за її запитами на дію потрібно уважно стежити.


ЦИТАТА ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯ КРАЙОНА. 2019. У 2020 НЕГАТИВНІСТЬ ЗМІНИТЬСЯ (2019. EVERYTHING WILL CHANGE NEGATIVETY IN 2020)

Ваше майбутнє часто бачиться як повторення минулого часу, але якщо ви маєте переміщення парадигми, то ви не цінуєте, не любите або не розумієте жоден з принципів, дій або взаємодій, або очікування того, що сталося в минулому і може бути застосований до майбутнього, оскільки жоден з вас не був там ще, або випробував ці зміни. Ця безодня для вас набагато глибша, ніж тільки переміщення парадигми. Якщо ви дійсно розумієте елементи фізики, яка говорить про час, то ви знали б, що все знаходиться в крузі і в ньому ви прагнете повторювати ті ж енергії, які ви створили в минулому, потім створюючи, чи епізод, чи те, що ви назвете “повторення історії” і я говорив вам, що ніхто там ще не був, отже деякі з вас випереджають мене, а потім ви сказали б “що сталося з кругом” і відповідь – те, що ви розірвали його. Ви на іншому шляху, називайте це “виміром переміщення”, якщо ви бажаєте, називайте це як ви хочете, що говорить – “ви починаєте щось нове, цього ніколи не відбувалося на цій планеті коли-небудь раніше” і річ, яка управляє – не ззовні джерела, чого деякі з вас бояться, це – у вас.

Це починає об’єднуватися свідомість індивідуумів, злиття енергії, яка почне направляти планету. Подивіться на вибір часу, ви ніколи раніше не мали соціальних ЗМІ, ви ніколи не мали здатності радитися з кимсь віч-на-віч і контактувати з мільйонами людей, а сьогодні маєте таку можливість. Ви ніколи не мали здатності досягнути консенсусу щодо того, що ви думаєте, а сьогодні ви це робите. Десятки тисяч, сотні тисяч людей колективно можуть зробити те, чого вони ніколи не могли, вони можуть зробити речі, які змусили б політиків тремтіти від страху, тому що вони знаходяться під таким контролем і ви не знаєте ще цього, але ви будете знати. Досконалий вибір часу для переміщення парадигми було передбачено тисячі років тому раніше сучасної релігії, стародавні народи були залучені до цього тисячі років, як говорять зірки.

Прийде день випередження рівнодення, 26000-річного коливання Землі. Прийде день, коли Людство закінчить час, який був і розпочне інший час. Представники народу майя назвали це календарем, який закінчився в 2012. Це не було помилкою, тому що календар був складений 5125 років тому. Настав час для переміщення і ви знаходитеся в ньому. Зміна часу, переміщення парадигми, розмірність простору все більше спадає на думку футуристам. Зараз інший життєвий шлях і ви не можете узяти з собою те, що було і застосувати це до того, що буде засновано на тих же принципах і парадигмах. Те, що відбувається – це систематично, ви повинні мати інші попередні досягнення на якийсь час перед тим, як ви зможете почати бачити знаки, які означатимуть інше, ніж те, для чого їх використовували. Навіть найглибші вчення засновані на минулому, а не майбутньому, тож не заважайте логічному мисленню щодо того, що може статися потім. Не вирішуйте, що буде цим або іншим на основі минулого, або навіть, якщо ви вірите, що це було аналітично точно в минулому. Людська природа зміниться і як, це ви відстежуєте у світі.

Коли ви змішуєте старе з новим, то у вас виникають проблеми, переміщення в нову енергію ускладнюється і у декого викликатиме почуття великого переляку, страху, тому що кермо, на яке ви розрахували відійшло в минуле. Кермо відсутнє, нове кермо тільки будується під назвою парадигми, як думають нові Люди і що вони хочуть і можуть колективно зробити у новому часі, де зв’язність буде між свідомістю країн. Старі духи самостійно один за одним, можливо мільйонами зміняться, що надасть зв’язність планеті, злиття думок планеті і коли це розпочнеться, то ви дещо зрозумієте. Це привабливо і ми говорили про це раніше, дійсно духи із старою енергією кінець кінцем відімруть, вони нестимуть це до могили, вони пробуватимуть зробити всяку всячину для цього і ви бачитимете витримку старої гвардії, витримку Ілюмінатів, яких ви знали, що вони постійно управляли Людством і доречні речі, яких ви не чекали і ось чому ви повинні компенсувати це вашою інтуїцією, а не логікою, яка базується на людській природі.

Деякі з речей, які не можна оцінити взагалі – це вже внутрішня частина вас, надана вам як футуристам, коли ви можете проектувати речі без даних, а потім вони відбуваються. Ви рухаєтеся від темнішого місця до світлішого місця, де змінилися магнітні грати, щоб ви досягли його. Це – ваше місце в Космосі, як і сонячної системи. Цього важко досягти, але зірки вирівнюються, щоб досягти правильного місця в потрібний час. Не бійтеся, що ви підписалися на це.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ


Ніщо не може зупинити просування Людства вперед, яке зумовили ті, хто спостерігає за вашою долею. Ви маєте могутню підтримку, яка переконує вас і надсилає вам їх любов, таким чином, що ви знаєте, що ви не одні у вашій боротьбі з тими, хто пробував би зупинити ваш прогрес. Ніколи не відмовляйтеся від вашого рішення, щоб здолати усі перешкоди на вашому шляху, оскільки ви завжди маєте невидимих помічників, що надають вам заохочення. Енергія остаточно зростає з кожним днем і допомагає вашим позитивним діям, щоб переміщатися в правильному напрямі. Ви притягаєте такі енергії, тому що “подібне притягає подібне” і скоро ви зрозумієте, що ви отримуєте допомогу.

Дивіться в майбутнє, воно золоте, усе, про що ви коли-небудь думали, може бути. Це те, у напрямку до чого ви направлялися вічність часу, отже ніколи не озирайтеся назад, усе гаразд.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 4 2020 | Contact | Add to Favorites