Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 7 червня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 7 червня 2019

Mike Quinsey

Ніщо не може підготувати вас до майбутнього за винятком того, що ви з усього очікуєте найкращого. Будьте упевнені, що ви вже знаходитеся на шляху до великих змін, які будуть більш ніж бажані і виконають ваші мрії стосовно наявності усього, що вам коли-небудь було потрібно і навіть більше ніж ви можете тепер уявити. Вже різні групи отримують спонукання, щоб просувати людство до мирних цілей і встановити суспільства, які працюють для добробуту усіх без будь-якого виключення. Очевидно це займе багато часу, щоб досягти остаточних стадій, але усе доводиться починати в деякий час і цей час настав. Мета, яка буде досягнута – просувати більше групових планів і як ви сказали б ”малих та вдалих” і це, відповідно, буде викликом для організації всього. Вже ви переконалися, що менші організації діють ефективніше і вас ведуть у цьому напрямі.

Оскільки ви входите в новий період, який потребує залучати багато змін на шляху формування суспільств, то ви можете бути упевнені, що багато духів, які нещодавно прийшли на Землю, мають надати вам переваги їх досвіду, який допоможе вам просунутися стрімко вперед. Ви також матимете вигоду від нових винаходів, які будуть надані вам, як тільки стане безпечно це зробити, щоб їх не викрали або не зловживали. Як ви розумієте, цього не може статися доти, поки темні сили і їх когорти не будуть усунуті з дороги. Їх ретельно контролювали з давніх пір і їх наміри були відомі. Кінець кінцем вони будуть нездатні завадити вашому прогресу, який потім прискориться.

Ваша Внутрішня Земля – це дім для багатьох інопланетян, які проживають в недосліджених глибинах, але зі змінами багато хто не матиме ніякого вибору, щоб залишитися. Вони звичайно не просуватимуться вперед з новою Землею, яка буде вашим остаточним домом. Проте, деякі з інопланетян, які позитивні і беруть участь у вашій еволюції, відкрито працюватимуть з вами перед Вознесінням. Зрештою ви переконаєтеся, що усі досліди допомагають вашій еволюції, і це тому, що кожен дух має життєвий план, який враховує допомогу їх еволюції і був погоджений ними раніше. Планування вашої еволюції – це складна справа, оскільки вона залучає інші духи, які грають свою роль з допомогою ваших наставників, щоб не заважати вашому вільному вибору.

Смерть – це тема, яку деякі люди уникають обговорювати і це часто походить від не розуміння інформації, яка їм надається. Є ряд пояснень, які головним чином з’являються із релігійних джерел, але вони повністю не точні. Головна річ у тому, що негайно після смерті тіла – коли ваше серце зупиняється, ви залишаєте своє тіло і зазвичай притягуєтеся до іншого рівня Світла, де вас зустрінуть сім'я або друзі, які очевидно чекають вашого прибуття. Із релігійних вчень ви знайде дещо різний прийом при прибутті, але ви цілком будете у вашому ефірному тілі, яке має набагато вищу вібрацію, ніж ваше старе фізичне тіло. Якщо ви можете прийняти це пояснення про життя після смерті, то ви розумітимете, що вам зовсім нічого боятися.

Майте на увазі, щоб продовжувати залишатися на шляху до Вознесіння, вам необхідно довіряти новим енергіям. Не озирайтеся назад і знайте, що є вагома причина для цієї поради, оскільки старі шляхи більше не просуватимуть вашу еволюцію. Кінцева мета – жити в “даний момент” і не пробувати заздалегідь визначити, яким буде ваш шлях. Очевидно, є багато шляхів до Вознесіння, але як колектив ви усі крокуєте особистим шляхом, який спеціально призначений для вас. Дозвольте всьому линути потоком і те, що вам потрібно розвивати, прийде до вас. Ми знаємо, що важко несподівано змінити свій підхід і розуміння свого еволюційного шляху, але ви ввели нову парадигму, яка закликає до іншої реакції. Спробуйте це і ви самі побачите, як прогресуватиме ваше життя, якщо ви просто берете те, що приходить. Потім, ви зможете більше покладатися на свою інтуїцію, і бути упевненими, що якщо ви прийняли помилкове рішення, то ваші наставники зроблять все, щоб перенаправити вас на ваш правильний шлях.

На цій стадії нічого не здатне завадити вашій меті до Вознесіння, оскільки ви зараз занадто просунулися вперед, щоб потерпіти невдачу. Ви зробили усю важку працю, проходячи через нижчі виміри, і утвердили самого себе, будучи гідним до продовження у вищих вимірах. Вам ніколи не доведеться повертатися до нижчих вібрацій, оскільки вони непідходящі для рівня, в якому ви знаходитеся зараз. Це - “прискорений хід вперед” і дуже скоро почнуть впроваджуватися нові нововведення, будучи добре підготовленими заздалегідь, знаючи неминучість грандіозного зростання ваших вібрацій. Не кожен дух зацікавлений в переміщенні із їх теперішнього виміру, оскільки інстинктивно вони знають, що вони не готові і тому, їм треба дозволити прогресувати в темпі, який їх задовольняє. Ніхто не квапиться їх підганяти перед тим, як вони будуть готові зробити великий стрибок вперед в своїй еволюції.

Дорогі, вас так люблять за вашу рішучість і визначення досягти успіху в завданнях, які ви взяли на себе. Ви були так упевнені, що ви можете бути відрізані від Божества і все ж зможете знайти свій шлях назад незважаючи на темряву, яка охопила вас, оскільки ви різко впали в безодню. Ви маєте мало будь-яких ідей відносно того, як довго ви подорожували дорогою назад до Світла, і все ж це було на протязі багатьох тисяч років, але ви остаточно зробили це. Ваші рівні свідомості зараз рухаються швидко вперед і з цим прийде більший рівень усвідомлення і спогадів вашого реального Я як могутньої Істоти Світла. Не дивно, що вас поважають ті, хто спостерігав за вашими подвигами і заохочував кожного з вас не здаватися, незважаючи на перешкоди на вашому шляху. Ви завершили усю важку працю і випробування, щоб переміститися в період звільнення від карми, в радість і свободу.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 27 2020 | Contact | Add to Favorites