Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 31 січня 2020


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 31 січня 2020

Mike Quinsey

Якщо коли-небудь ви сумнівалися, що зміни Землі прискорюються, то зверніть увагу на регіон Арктики, який привертає багато уваги з цієї причини. Відомі потенційні підйоми рівня моря і коли вони стануть вашою реальністю, то ви можете спостерігати постійні повені на низько розташованих землях. На щастя, є достатньо часу, щоб підготуватися до таких випадків, гарантуючи, що людей можна буде перемістити у безпечніші області. Очевидно, щоб уникнути паніки, розумно розробити відповідні плани заздалегідь, щоб можна було швидше розпочати спокійну передислокацію людей. З часом з сучасними досягненнями такі проблеми більше не представлятимуть таку загрозу, як зараз, але очевидно, що попереджений заздалегідь – це озброєний заздалегідь.

Легко сказати, щоб ви не хвилювалися, але факт залишається фактом, що ваші представники з Космосу завжди знають, що відбувається і будуть в різний спосіб допомагати вам. Ви не завжди помічаєте і із-за даного вам вільного вибору, ми можемо мало що зробити, якщо ви знехтуєте допомогою або порадою, що дається. Наша допомога розповсюджується на вжиття заходів від вашого імені, коли існують потенційні загрози, які можуть знищити великі області вашої Землі. Це може статися через природні події або в результаті використання людством небезпечних технологій. Завжди є моменти, коли ми уповноважені втрутитися від вашого імені, а також, щоб захистити тих, хто живе за межами світу.

Тим часом по всьому світу люди пробуджуються і здатні притягнути увагу до своїх потреб і протистояти діям влади. Ви вириваєтеся із в'язниці, якою стала ваша Земля, де ваша свобода поступово розмивається. Свобода слова зберігається в універсальних законах, які захищають вас, і ми допоможемо вам їх відновити. Старі правила сильного більше не прийнятні і багато доведеться змінити, щоб справді дозволити маніфестувати Новий Вік. Оскільки час лине, то все більше духів розуміють правду, і ті, хто стримував вас, повинні дозволити відбутися потрібним змінам.

Не дивно, що на Землі існують громадські безпорядки, оскільки більшість людей мало знають, що дійсно відбувається. Ми говоримо, щоб ви були піднесеними і знали, що судячи з усього все розвивається добре, і ви переконаєтеся, що відбуваються події, які оповіщають про початок очевидних змін, які мають намір сприяти рухатися далі до свободи і відновлення ваших прав.

Настають часи, коли людям з подібними поглядами треба об’єднуватися, щоб надати силу своїм вимогам. Влада визнає, що часи змінюються, але повільно реагує. Проте, гучні вимоги змін триватимуть невпинно і вони повинні прийти. Придушення – більше не стоїть на порядку денному і люди хочуть знати правду і мати лідерів, які по справжньому представляють їх прагнення. Це шок для багатьох людей, які зазвичай не шукають змін, знати, що життя могло б бути набагато кращим вже багато, багато років тому, тільки б вас не стримували, щоб "тримати вас на своєму місці". Добре, що таке ставлення більше не підтримується і люди мають право знати правду і отримувати вигоду з досягнень, якими насолоджувалися темні сили, але тримали їх в стороні від вас.

Зрозуміло, що багато хто з вас поставить питання, яке майбутнє чекає на вас і ваші сім'ї. Ми зверталися до цієї теми раніше і наша відповідь залишається такою, що сім'ї часто прогресують разом хоча дух, який тільки приєднався до них для отримання досвіду, може йти далі. Зрозумійте, що духи не обов'язково просуваються разом, оскільки немає ніякого певного часу для підняття, це дуже індивідуальна річ. Сім'ї часто залишаються відданими один до одного навіть впродовж декількох життів, але духовний прогрес – це здебільшого індивідуальна річ і коли ви готові піднятися на новий вібраційний рівень, то вам потрібно випробувати його для вашої подальшої еволюції. Проте, це не означає, що вам треба втратити свій контакт з ними.

Коли ви проводите свій час між життями на астральних рівнях, то ви, ймовірно, зустрічаєте багатьох старих друзів, особливо тих з ким ви маєте сильні взаємовідносини. Вам доведеться тільки "подумати" про їх ім'я і це багато в чому подібне до спроби подзвонити по телефону, і якщо вони отримують ваш "виклик", та зможуть відповісти, то вони це роблять. Зрозумійте, що на цьому рівні думка всемогутня. Саме на цьому рівні ви обговорюватимете своє наступне втілення з вашим наставником. Виключення – це ті духи, які опустили так низько свої вібрації, що вони фактично існують в темряві з маленьким світлом і їм треба допомогти прогресувати.

Якщо ви добре просуваєтеся вперед по вашому духовному шляху і є відчуття, що ви підніметеся, то безсумнівно ваші вібрації будуть набагато вищі. Ви будете знаходитися на рівні, на якому ви зможете управляти своїми емоціями і бути дружелюбною особою завжди при усіх обставинах. Така упевненість в собі, ймовірно, означає, що ви підняли себе вгору, і більше не управляєтеся своїм его. Проте, вам завжди доведеться бути насторожі проти несподіваного виклику, хоча ви навряд чи втратите обережність. І в останню чергу, що ви хотіли би зробити – це втратити свій контроль, оскільки це може зайняти тривалий час, щоб відновити свої вібрації до попереднього рівня.

Дорогі, я ніколи не переставатиму нагадувати вам, що ви завжди маєте допомогу і можете викликати нас, якщо обставини виправдовують це. Попередження даються тільки тому, що люди звикли давати волю своїм почуттям без думки про наслідки. Екстремальна негативність може привести до хвороби, оскільки зниження ваших вібрацій залишає вас відкритими цьому. Ви можете завжди відійти від протистояння без наслідків, врешті-решт вам не треба нічого нікому доказувати. Те, що інші люди можуть думати про вас – не має значення, оскільки ваша еволюція більш важлива, ніж що-небудь ще. Збережіть спокій і будьте завжди стриманими, оскільки це краще усього і ви відчуватимете себе усе краще.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge