Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 10 січня 2020


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 10 січня 2020

Mike Quinsey

Дорогі, кожне зусилля, яке ви зараз прикладаєте, щоб продовжувати розвиток, буде варте того головним чином тому, що кожен дух має можливість піднятися на основі того, в якій мірі вони підняли вгору свої вібрації, тому що в певний момент ви зрозумієте, що основний принцип полягає не лише в контролі над своїм его, але і в повному контролі своїх емоцій. При цьому ви переконаєтеся, що байдуже, що або хто атакує вас, ви зможете зберігати спокійний і мирний вигляд, таким чином гарантуючи, що ви завжди тримаєте свої вібрації на їх найвищому рівні. Сповзання назад на старі шляхи затримає прогрес і велика можливість вознестися може бути втрачена.

Зрозумійте, що кінець останнього циклу в 2012 мав на увазі тільки те, що досягнення, які ви зробите, дозволять вам вступити в наступну фазу вашого життя. Великий Сонячний Спалах, який ще настане, сигналізуватиме кінець цього періоду, і тільки ті, хто досягли необхідного рівня росту / еволюції, залишаться у вищих вібраціях і перейдуть на нову Землю. Отже ви зрозумієте, що немає абсолютно ніякого відбору або вибору, оскільки вознесіння відбудеться автоматично, якщо ви готові. Щодо усіх аспектів вашої еволюції, то будьте упевненими, що вам завжди допоможуть, як тільки ви покажете, що ви стали на шлях до Вознесіння.

Допомога поширюється на "домовленості" про зустрічі з іншими духами, які можуть допомогти вам на вашому шляху і захистити вас від втручання темних сил. Це не означає, що вас не будуть тестувати по дорозі, але якщо ви вирішили досягти успіху, то немає ніякої причини, чому ви повинні потерпіти невдачу. Вищі сили хочуть, щоб ви досягли успіху і зроблять усе, що вони можуть, щоб допомогти вам досягти цього, але будуть завжди поважать ваш життєвий контракт і будь-яку карму, яку ви все ще несете. Річ у тому, що стільки зроблено, щоб допомогти вам, що ви навіть не знаєте про це. Але будь ласка пам'ятайте, що ви повинні спершу показати намір стати на шлях до вознесіння перед тим, як буде надана допомога, оскільки ми завжди пам’ятаємо про ваш вільний вибір і не можемо посягати на нього.

Якщо ви змогли б уявити собі, яке дивовижне життя чекає вас в майбутньому, то ви рішуче приклали усі свої зусилля прямо зараз для досягнення вашої мети. Проте, не розчаровуйтеся, якщо ви ще не відчуваєте себе готовим, оскільки з часом з’явиться інша можливість вознестися. Зрозумійте, що не всі духи еволюціонують синхронно, тож немає ніякої ганьби в існуванні позаду інших, у кого все гаразд по дорозі до Вознесіння. Ваші духовні помічники нагадають вам, якщо вони знають, що ви здатні піднятися, оскільки вони мають допомагати вам в усіх аспектах вашого життя.

Оскільки ви починаєте дізнаватися все більше про потреби вашого тіла, то ви і відповідно регулюватимете свій життєвий стиль. Здорова їжа, фітнес і турбота про потреби вашого тіла, закладуть основу платформи, з якої ви почнете підготовку до вашого підняття і Вознесіння. Ви відчуватимете себе все краще і насолоджуватиметеся хорошим здоров'ям, яке допоможе вам успішно йти обраним шляхом. Успіх приходить від присвячення цьому, дозволяючи іншим йти їх власним шляхом, яких, звичайно, є багато. Немає ніякого правильного або неправильного шляху беручи до уваги те, що деякі духи, наприклад, виховуються в релігійному оточенні і все ще можуть знайти свій шлях до вищих вібрацій. Звичайно умонастрій розширюється тоді, коли дух може побачити ширшу картину без упередження і може вирватися з будь-якої старої обмежуючої віри.

Будьте упевнені, що, коли ви знаходитеся на правильному шляху, то все йде гладко і буде в згоді з вашим рівнем розуміння. Ви також отримаєте глибоке задоволення і мир, який не матиме ніяких меж. Ви матимете час, щоб дослідити інші ідеї по темам, які взаємодіють з вашими власними, і розширите ваш багаж знань. Чим більше ви дізнаєтеся, тим більше ви розумієте, що є багато чого, що треба вивчити. Завжди будьте об’єктивними і якщо що-небудь представляється вам тим, що, здається, не відповідає тому, що ви знаєте, то просто відкладіть це до тих пір, коли ви зможете, знаючи, що так чи інакше ви знайдете відповіді, які ви шукаєте.

У деякому сенсі є розгалуження шляхів, оскільки ви можете безупинно підніматися вгору, а інші навколо вас можуть набагато повільніше еволюціонувати і бачити, як віддаляються від вас. Це очікувалося і ви природно шукатимете своїх друзів між тими, хто прогресує майже так же, як ви. Так само, як ви поважаєте віру інших людей, то ви справедливо очікуєте, що інші будуть ставитися до вас так само. Спробуйте не вступати в суперечку про вашу віру і дозволяйте іншим мати свої переконання, оскільки ви не конкуруєте з іншими, хто також шукає правду. Інша справа, якщо хто-небудь хоче з’ясувати ваші думки, але навіть в цьому випадку, вам тільки треба відповідати на їх питання. Пам'ятайте, що вони також мають наставників, які допомагають їм, і знатимуть, як відповісти на їх питання.

Усе прискорилося настільки, що Людство опинилося позаду, але це не може тривати невизначено і деякі одкровення знаходяться на грані оприлюднення. Найбільші прогресивні зміни були зроблені у сфері робототехнічного розвитку і ви випробовуєте деякі з перших реальних змін, які вони приносять. Вже існують знання, щоб зробити роботів, які можуть повністю замінити людей в деяких основних професіях. Проте, протягом наступних десяти років ваш прогрес вирветься вперед настільки, що повсякденне життя стане значною мірою автоматизованим і не потребуватиме участі людей.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Травень 27 2020 | Contact | Add to Favorites