Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 7 лютого 2020


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 7 лютого 2020

Mike Quinsey

Впродовж понад 50 років триває прогрес в області секретних технологій і швидкість з якою вони зростають, означає, що ви залишилися далеко позаду їх, і вам потрібен довгий строк, щоб досягти цього. Зараз існує технологія, яка дозволяє швидко вирішити ваші сучасні проблеми, які дуже затримують вашу еволюцію, але темні сили перешкоджають вам отримати всю вигоду з цього. Проте, сили Світла пробують створити новий сценарій таким чином, щоб прискорити зміни. Повністю зміни не можуть досягти успіху доти, поки не позбавити темні сили їх здатності продовжувати контролювати справи на Землі. Зараз, впродовж деякого часу багато їх поплічників, які підтримували їх були переміщені і поміщені у в'язницю, але це – дуже важке завдання, мати справу з тисячами негідників.

Як швидко відбудеться Подія залежить від багатьох факторів, можливо, що вона станеться перед тим, як темні сили повністю будуть підконтрольні або знаходитися у в'язниці, отже нині важко що-небудь сказати, окрім приблизного часу 2029/2030. Старі шляхи останнього циклу більше не прийнятні і, щоб Людство прогресувало, важливо, щоб вигідні зміни були введені якнайшвидше, і кожне зусилля повинне вкладатися, щоб досягти цього. Ми згадували вільну енергію багато разів, і це могло б відкрити незалежне джерело енергії. Тільки одне це ввело б масивні зміни в дію і дуже допомогло б рухам скоротити або зовсім позбавити планету забруднення, яке душить моря і знищує морські життєві форми, від яких ви залежні для збалансованої екосистеми.

Кожен дух повинен визначити те, що він зміг би зробити, щоб підтримувати чистоту планети і також заохочувати повернення усіх життєвих форм до здорового довкілля. Зрозумійте, що ви самі залежні від Рідної Землі для вашого благополуччя і виживання, також як і незабрудненого повітря, якщо ви хочете повернутися до здорового образу життя. Впродовж багатьох років цим нехтували і зараз настав час для грандіозного очищення, яке допоможе природі відновити те, що було пошкоджено. Існують невеликі групи, які допомагають змінам, але тільки всесвітній план принесе максимальні вигоди, оскільки час добігає до того, як станеться головна катастрофа. Ви, можливо, відчуваєте, що сенс невідкладності відносно умов на Землі невиправданий, але ми запевняємо вас, що сигнали небезпеки мають побачити ті, хто має здатність їх зрозуміти.

Як ви можете уявити, продукти харчування знаходяться також в зоні ризику із-за отрути, яка існує в ґрунті землі і навіть у воді. Людство знає про ці проблеми і зараз вживає заходи, щоб змінити ситуацію, і тільки починає розпізнавати величезний збиток для коралових рифів, які є домом для багатьох різних видів океанського життя. Звичайно, багато організацій знають про невідкладність, щоб повернути баланс у природу, але розмір завдання вимагає більшого реагування. Ваші уряди і Всесвітня організація здоров'я вживають заходи, але розмір проблем пригнічує і вимагає більшої співпраці між націями. Марно прокидатися, коли це стане занадто пізно.

Сприятливі вісті полягають в тому, що як тільки ви дійсно організуєтеся, щоб відновити Землю, вас чекає допомога від вищих джерел, хоча Універсальний Закон покладає на вас відповідальність за усю шкоду, яку ви зробили довкіллю. По-перше, ми хочемо побачити докази того, як ви піклуєтеся про Землю і вживаєте позитивні заходи, щоб здолати проблеми, які зараз існують. Знову ми нагадуємо, що ми не бажаємо вживати заходи, які заважали б вашому вільному вибору, але ми завжди допомагатимемо в тій мірі, яка нам дозволена. Ми дуже раді, що людство починає приймати відповідальність за свої дії. Ідеї прогресу відбиваються в умах тих, хто має можливість добитися мети, і зазвичай це успішний шлях, щоб досягти цього. Потім, він стосується вас, чи ви будете діяти як вони.

Зрозумійте, що те, що відбувається зараз в цей час, не подібне до звичних випробувань, які ви мали раніше. Не так далеко у кінці останнього четвертого циклу приблизно 25600 років тому, Земля очистилася так, що залишилося мало свідоцтв з попередніх цивілізацій. Цього разу Вознесіння стало можливим тому, що достатньо духів підняли свої вібрації і продовжують це робити, щоб вознестися за допомогою Події. Ті свідоцтва, які були, майже зникли, а більшість з них знаходиться глибоко під поверхнею Землі, де ви випадково знаходите залишки передових рас.

Ваша версія більш ранніх цивілізацій далека від правди, хоча в принципі версія еволюції Дарвіна була правильна. З недавніх часів ви знайшли багато скелетів, які говорять, що було значно більше різних людських різновидів, які приходили і помирали, ніж ви бажаєте визнавати, у тому числі гуманоїдних істот зростом приблизно 30 футів або більше. У відносно короткий час будуть надані подальші одкровення і все більше людей зрозуміють вашу істинну історію. Ви багато дізнаєтеся такого, що це шокує тих, хто досі не цікавився реальною правдою про вашу минулу еволюцію. Перед вами лежить велике майбутнє і багато інопланетян чекають вашого Вознесіння, тому що ви будете першими, хто випробує це, як повністю свідомі істоти. Подія – звичайно тригер для цього і це буде миттєво для кожного духу. Не усі будуть готові вознестися, але йтимуть далі, оскільки старий цикл закривається.

Кожен дух має місце, щоб продовжувати свою еволюцію і це точно охоплює його потреби, тож немає ніякої необхідності хвилюватися про своє майбутнє, оскільки про усіх потурбуються, щоб гарантувати гладке переміщення із одного рівня до іншого. Це хвилюючі часи випробування, якого ви чекали дуже довго, тривалий час, щоб досягти цього пункту, і ви можете зараз радіти успіху від ваших зусиль здолати усі виклики, які ви успішно пережили. Будьте упевнені, що з часом питання врегулюються і ваша еволюція прогресуватиме навіть швидше. На той час темні сили стануть недієздатною силою і більшість з них буде ув'язнена за їх злочини проти людства. Вони зіграли свою роль у "владній грі" і їм ніколи не дозволять узурпувати план вищих сил для еволюції тих, хто жив в енергії Одного Бога. Усі духи кінець кінцем досягнуть успіхів і завжди пам'ятатимуть, що ми стоїмо поряд з вами, ведучи за собою.

У вашій реальності справи рухаються дуже повільно в порівнянні з рівнями вищих вібрацій, але, проте, відбувається більший прогрес. Оскільки ви не можете бачити повну картину, то важко оцінити те, що ви просуваєтеся вперед незважаючи на хаос, який часто існує. Проте багатосторонні зусилля принесуть користь і поступово вам стане ясно, де ви знаходитеся. Багато чого готове з’явитися на місці дії і це ясно вкаже, що Світло – зараз домінуюча сила навіки. Будьте в бадьорому настрої, оскільки вам довелося стільки чекати того, що скоро проявиться.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge