Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 24 січня 2020


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 24 січня 2020

Mike Quinsey

Вам тільки треба дізнатися про неминучі світові зміни, щоб зрозуміти, що відбувається щось велике, оскільки на відміну від сезонних змін є руйнування і зрушення такого масштабу, яких ніколи не бачили у минулі часи. Рідна Земля майже кричить, що ваші приготування повинні продовжуватися, щоб ви були готовими навіть до більших змін, які настануть з Подією. Чим довше людство буде розпізнавати потребу змін, тим важче стане управляти ними і уникати травматичних подій, які неминуче слідуватимуть. Передбачаючи, що потрібно буде для готовності до майбутнього, можна підготувати шлях з найменшим впливом на людей. Весь світ повинен прийняти рішення об'єднати зусилля і розділити відповідальність за забезпечення того, щоб прогрес відбувався з найменшим збитком безпосередньо для самої Землі.

Енергії змін відчувається скрізь і хоча результат не загальновідомий людям, відчувається, що приходить щось велике. Багато людей вже мають деяке знання про Подію, але не знають точно, коли вона відбуватиметься. Проте, є відчуття, що Людству треба випереджати потенційні випадки, щоб мінімізувати ушкодження, як для людей і так і для тварин. Ми – не торговці страхом, але потенціал для змін стає очевиднішим і зміна клімату вже має негативні наслідки. Коли ви сприймете ці попередження серйозно, то ми у свою чергу зробимо усе, щоб направити вас, але ви зобов'язані вжити перші заходи, тому що навіть в теперішній час, насамперед шанується ваш вільний вибір.

Зараз робиться акцент на мирні дії і використання вашого багатства, щоб посилити тих, хто веде вас за собою. Прислухайтеся до того, що вони говорять і надайте їм підтримку, яка їм потрібна, в якій би формі вона не була б. Немає ніякої причини продовжувати інвестування грошей в ризиковані підприємства, а замість цього значно краще прокласти дорогу світу, який настає. Темп змін прискорюється і люди шукатимуть сили, щоб об’єднатися і ввести в дію всесвітній мир. Ви нехтуватимете своєю безпекою, але ми сподіваємося, що "сигнал тривоги" буде збуджувати багатьох до дії, яка примусить людство стати на шлях, який передбачений. Попит на ваші ресурси поступово стане більшим і буде потрібно більше прісної води, щоб запобігти катастрофам в областях, де її вже стає недостатньо. Ви повинні звернути свій погляд на очищення морської води, щоб зробити її питною водою, але не вашими теперішніми методами дорогого опріснення води, коли відомі ефективніші і набагато дешевші методи.

Буде важко переконати "великий капітал", що вони також повинні змінитися, щоб допомогти Людству пройти через майбутній період, оскільки ніхто не буде звільнений від ефектів пов’язаних з цим. Проте, з доброзичливістю і розсудливим підходом до проблем, які з'являються, ви зазнаєте найменших ушкоджень. З нашої сторони, ми будемо, як завжди пробувати спонукати до дій ті організації і людей, які мають можливість безпосередньо допомогти вам у часи, коли ви бідуєте. Очевидно, є методи обчислення ваших потреб заздалегідь і в деяких випадках зекономити на “чорний день”. Врешті-решт ви зараз маєте технології, щоб передбачати ваші вимоги незважаючи на те, якої форми вони можуть набути. Ви знаходитеся на перехресті змін і один шлях веде до хаосу, тоді як інший веде до успіху. Це, можливо, не настане так легко, але з рішучістю і доброзичливістю, воістину немає нічого, чого ви не можете досягти.

Очевидно, ефекти від змін відрізнятимуться в одній країни від іншої і навіть в одному місті від іншого, тож вам доведеться шукати знаки діяльності, які впливають на вас, і вживати відповідні заходи. Прогнози погоди добре підготовлені, тож ви маєте бути здатні підготуватися до незвичайних часів і вживати заходи, які гарантуватимуть, що ви готові. Постачання продовольства завжди уразливе і мудро мати невеликий резерв, щоб покрити дефіцит.

Ви, можливо, помітили, що маленькі суспільства, здається, завжди справляються краще з потребами і це, можливо, стане нормальним станом в майбутньому. Фактично вас чекають так багато потенційних змін, що ви можете вирішити, що так чи інакше менші суспільства – це прекрасно. Немає ніяких правил, які можна буде сформулювати, щоб охопити несподіване, але повинен переважати здоровий глузд. Врешті-решт більшість з вас вже пройшла через важкі періоди і навіть війни і знає, як передбачати свої потреби і їх забезпечувати.

Ніколи не втрачайте з полю зору того факту, що є галактичні суб'єкти з великим досвідом, які спостерігають за вашою еволюцією. Вони знають план для людства і їх присутність гарантує, що ви захищені і отримали кожну можливість досягти успіху. Вони мають повноваження вжити заходи, де необхідно, щоб гарантувати, що в міру можливості ви дотримуєтеся плану, щоб гарантувати прогрес і не дозволити його стагнацію, або ще гірше його припинення. Тому, коли життя здається випадковим і безцільним, то зрозумійте, що все ще є план дій і ви повернетеся до нього якомога раніше. Кожен з вас має багато наставників і деякі особливо вибираються із-за мудрості і знань, які вони мають. Тож ви не одинокі у вашому пошуку духовного прогресу, оскільки помічаєте ті спонукання, які ви отримуєте, коли ви знаходитеся у такі тихі моменти як наприклад медитація.

Не дозволяйте негативності навколо вас впливати на ваше життя, оскільки ви маєте план, навіть якщо ви особисто не підозрюєте про це, і події у вашому житті заздалегідь підготовлені таким чином, що ви отримуєте кожну можливість еволюціонувати. Зрозумійте, що кожного разу, коли ви не в змозі досягти рівня, який приведе вас до вознесіння, знову з’являються якісь можливості, але це збільшує число років, які вам залишилося знаходитися на нижчому вібраційному рівні. Прогрес піднімає ваші вібрації і підтримує їх на вищому рівні, коли вознесіння стає автоматичним і це ваша мета. Ви придбаєте саме надзвичайне життя і свободу від негативності, яка є тепер навколо вас.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge