Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 31 січня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 31 січня, 2014

Із-за того, що відбувається навколо вас, гармонія і мир здаються далекими, проте поступово сум'яття стане менше і у відносно короткий час на Землі встановиться мир. Це відбувається із-за приходу Нового Віку і більш швидкого підйому вібрацій. Ці зміни завжди супроводжують цей період, з остаточним відділенням тих, хто готовий вознестися від тих, хто не готовий. Це неминуче, оскільки вібрації зростають до точки, де тільки ті духи, хто досяг того ж рівня можуть залишитися. Це - кульмінація багатьох тисяч років випробування через багато тривалостей життів в різних епохах.. Кінець циклу - важливий час, коли усі духи вирішують, як їх життєвий план посприяв їх еволюції і чи треба їм повторювати будь-який специфічний досвід.

Більшість з вас значно просунулася вперед і готова переміститися на наступну стадію вашої еволюції, з допомогою і порадою більш розвинених духів. Багато хто залишиться з Людською Еволюцією, але деякі виберуть, щоб приєднатися до інших різновидів, які, можливо, візьмуть їх на іншу планету. Ви звичайно інкарнувалися б у відповідну форму для цього досвіду. Ті, хто продовжить свої досліди на Землі в 4-му вимірі знайде, що життя приймає повністю новий вигляд і воно знаходиться в гармонійному і щасливому часі. Темні сили йдуть за їх власним заздалегідь призначеним майбутнім і отримають іншу можливість повернутися до Світла.

Ви маєте маленьку ідею щастя і завершення, яке чекає вас, і вона набагато перевершить ваші очікування. Це буде ваша нагорода за прохід через найтемніший період вашого життя і ще раз успішно знайдене Світло. Небагато з вас знайдуть, що деякі з ваших друзів або родичів не скористалися цим у вищому вимірі. Не бійтеся за їх майбутнє, оскільки вони будуть точно там, де вони зможуть продовжити і зробити успіхи у напрямку до Світла. У вашому положенні ви зможете дізнатися про їх прогрес і відвідати їх, коли вони будуть поза тілом в період сну. Поки ви зможете зберігати пам'ять про такі зустрічі, а вони повернуться до їх виміру не усвідомлюючи цього.

Нині ви розумієте ваш істинний потенціал, оскільки ваш рівень свідомості розширюється, поки в недалекому майбутньому ви придбаєте повну свідомість. Будьте упевнені, що багато помічників вже готові допомогти вам зайняти ваше місце у вищих вимірах. Життя - безупинна можливість еволюціонувати і на кожній стадії ви маєте багато помічників. Це завжди відповідальність тих, хто еволюціонував, щоб допомогти тим, хто йде за ними. Оскільки подібні духи збираються разом, то їх свідомість стає, як Один, але будьте упевнені, що в той же час ви зберігаєте свою індивідуальність.

Ми знаємо, що багато з вас стомлені від ваших дослідів і це не дивовижно, беручи до уваги щільних вібрацій, в межах яких ви існуєте. Ось чому ви отримуєте так мало візитів від Істот з вищих вимірів, які вважають її найнеприємнішою важкою вібрацією. Об’єктивно ви підніметеся тоді, коли ви ввійдете у вищі виміри і насолодитеся усіма перевагами зв'язаними з ними. Поза сумнівом, що коли ви вибрали, щоб допомогти тим духам, які вморожені в нижчі вібрації, ви знали, що це буде нелегке завдання. Проте, ви були упевнені, що байдуже, як далеко ви упали, ми завжди будемо допомогти вам повернутися до вашого справедливого місця.

Дорогі, ваше часове перебування в нижчому вимірі – закінчується і ви виходите більш піднесеними, ніж, коли ви уперше входили в це. Ваш досвід допоможе духам, які зможуть отримати вигоду з вашого досвіду і вас хвалили, що ваша велика жертва принесла вигоду іншим духам на шляху до Світла.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і повний захоплення і вдячності, що ваші безкорисливі акти допомогли вашим попутникам. Ви всі Єдині і вічно зв'язані і ви продовжуватимете допомагати один одному у вашій великій подорожі через Космос. Ваша жертва має свої власні нагороди, оскільки ви бачите, як духи переміщаються у Світло і пробуджується їх істинне Я.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge