Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 7 лютого, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 7 лютого, 2014

Прогрес, який все ще відбувається, приносить вам звільнення від багатьох умов і обмежень, які були накладені на вас кабалою. До певного часу це задовольняло нашу мету, щоб дозволити залишитися певним обмеженням, які дозволяли нам працювати над повним звільненням вас від їх контролю. З нашою здатністю бачити, що відбувається, ми можемо бути на один крок попереду кабали і обмежити міру, до якої вони можуть обдурити вас. Наприклад в недалекому минулому було багато спроб розпочати нову світову війну. Кожного разу, ми блокували такі спроби і будемо продовжувати робити так. Фактично ми діяли так нещодавно, щоб зупинити початок воєнних дій, які привели б до нової світової війни. Будьте упевнені, що немає ніякої можливості допустити це і таке наше зобов'язання - гарантія можливого світового миру.

За довгий період часу, який охоплює багато років, ми змогли зробити так, щоб ви відчули себе в безпеці із-за присутності наших суден. Зараз мало людей, які непоінформовані про нас і розглядають нас як загрозу людству. Нашим наміром було поступово отримати вашу упевненість і довіру за багато, багато років і здолати образ, який проектувався так, щоб показати нас, як вашу загрозу. В результаті - багато з вас вітають ідею контакту з нами і приймають нашу гарантію, що ми прийшли з миром. Дійсно, ми приходимо як ваші брати і сестри, хто був пов'язаний з вами через віки, загальним інтересом, щоб принести Людству правду. Досі джерела, яким ви довіряли, маніпулювали цим в їх власних інтересах, щоб тримати вас під їх контролем. Найсумніший аспект цього, що вас притримували у вашій еволюції і розумінні того, ким ви є.

Зараз обставини змінилися, оскільки ви піднімаєтеся завдяки надходженню енергій, які безупинно підвищують вібрації. Ви абсорбуєте більше Світла і збільшуєте здатність розрізнити правду. Проте, це також означає, що прірва між вами і тими, хто відмовляється думати, розширюється. Немає ніякої необхідності піклуватися про них, оскільки усі духи кінець кінцем прийдуть до правди в їх тривалій подорожі, яку здійснюють усі духи. Дійсно, ви зараз вимушені йти своїм власним шляхом, щоб бути повністю готовим для просвіти, яка приходить. Оскільки ви не тільки розрізняєте, але і відкриваєтеся новій інформації, як одкровенню для того, щоб розплющити ваші очі на багато чого, що свідомо замовчували від вас.

Погода у багатьох частинах світу вдається до відчутних крайнощів і це вступ до більш врегульованих часів. В майбутньому, усі люди випробують більше змін, які врегулюються у більш помірний погодний патерн без крайнощів, які ви випробовуєте зараз. Це усе відбувається із-за вищих вібрацій і кінець кінцем нічого не залишиться в нижчих вібраціях. Цього чекаємо з нетерпінням і можливо найбільшим бажаним аспектом буде припинення війни і войовничих приготувань. Ви без сумніву розумієте, що у війну інвестується велика сума грошей і йде пошук нової і більш страхітливої зброї. Дорогі не хвилюються, наступить час, коли буде кінець усьому, що зв'язано з війнами. Потреби оборони - інше обговорення і ми маємо Галактичні Сили, які підтримують правопорядок.

Ваша епоха являється поточним життєвим досвідом, який починає заспокоюватися і ви, можливо, помітили, що є новий імпульс для країн шукали мир. Це – боротьба, оскільки темні сили пробують утриматися при владі, але в цьому нема ніякої користі, оскільки вібрації продовжують підніматися. Ви переконаєтеся, що буде новий настрій у тих, хто знаходиться у збройних силах, оскільки стане зрозумілою марність війни. Людство змінює свою точка зору і прагне миру після тисячоліть деструкції і загибелі людей. Будівлі можуть бути повторно побудовані, але втрата життя духів має такі наслідки на усе з чим вони з'єднані. Потрібен довгий, тривалий час, щоб людина прибула в це усвідомлення і майбутнє бачиться яскравим, оскільки мир на Землі стає новою метою.

Деякі запитують, чому вони інкарнуються в такий час, відчуваючи, що вони не мають ніякої специфічної мети. Проте, тут немає жодного духу без причини і щоб це не означало б для індивідуума, усі мають щось вивчити або внести вклад. Ви – Істоти, здатні до величезної любові і маєте здатність до безумовної любові усіх духів. Як тільки ви досягнете такої стадії, ви дійсно станете вищим духом, хто розуміє Єдність усього життя, і що Ви Всі Єдині.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і радий ще раз звернутися до вас. Ви зараз відкриваєтеся для Правди і здатні її зрозуміти і важливіше всього спрямуйте свою увагу до ваших щоденних дослідів. Для когось ці крайні часи гарячкові і дуже важкі, але це - завершальне очищення карми, накопиченої багатьма життями. Будьте упевнені, що ви не були б в такому становищі, якби тільки ви були здатні керувати цим. Так прийміть свої досліди з мужністю, оскільки вони - ваші завершальні нещастя в цьому вимірі.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge