Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Mike Quinsey - СаЛуСа, 24 січня, 2014

Mike Quinsey - СаЛуСа, 24 січня, 2014

Як летить час, поспішаючи до часів важливих змін, які ведуть до нового періоду у вашій історії, залишаючи минуле позаду. Все відбувається, як призначено, і пройде небагато часу, як ви почнете отримувати докази того, що ви шукаєте. У вас не буде ніяких сумнівів, що всі сили завжди працюють у напрямку змін, які вам обіцялися і що Новий Вік на вас. На вигляд, багато хто тільки бачитиме безладдя і сум'яття в багатьох частинах вашого світу. Це - завершальні муки темних сил, які зараз відступають. Незабаром ті, хто працює тихо для Світла, проявлять себе, і ви знатимете, що по справжньому почався Новий Вік.

Тим часом робітників світла закликають залишатися життєрадісними і сфокусованими на їх роботі, яка гарантує, що Світло продовжує надавати допомогу. Довгий, тривалий час ви шукали докази змін, які ви знаєте, повинні прийти, якщо Новий Вік йде повним ходом. Це впродовж деякого часу буде обмеженим до тих часів, коли стане безпечно для Світла проявити досягнутий прогрес. Проте, є численні ознаки того, що зміни збільшують швидкість і можуть бути знайдені тими, хто шукає серйозно. Вже деякі духи роблять себе відомими в їх роботі Світла, і ви можете бути упевненими, що ми їх захистимо.

Оскільки сила Світла зростає, то все більше духів почнуть пробуджуватись, їх рівні свідомості нададуть їм можливість підняти їх вібрації. Ми вже знаходимо, що все більше людей відкрито говорять про їх нове розуміння і є нове завзяття обговорювати те, що відбувається на Землі. Пробудження продовжуватиме зростати з більшою швидкістю, яка одночасно тягнутиме подібних духів. Дійсно, це створить очікуваний ширший розрив у поглядах між людьми зі Світла і скептиками. Проте, ми не відстоюємо ніяких умисних спроб розширити його. Робітникам світла, більш ніж раніше, потрібно буде допомогти тим, хто шукає більшого розуміння того, що відбувається.

Деякі з вас чекали з давніх пір, щоб служити вашим попутникам на шляху Світла. Тепер, коли прибув час, багато хто призивається, щоб виконати їх життєвий контракт. Будьте упевнені, що ви не одинокі у будь-який час, вас завжди супроводжують декілька духів, які обслуговують вас. Тож не вагаючись викликайте їх, коли вам потрібна допомога. Якщо ви шукаєте деякої вказівки відносно того, якою повинна бути ваша роль, то нехай це не турбує вас, коли настане ваш час, то у вас не залишиться ніякого сумніву відносно того, що потрібно від вас. До вашої ролі ви готувалися багато тривалостей життів і ви не матимете ніякої потреби сумніватися у вашій здатності.

Як ви знаєте, в ці останні часи піднімається багато карми, яка повинна очиститися і це одна із причин, чому має місце така активність. Проте, цей час буде зменшуватись і допоможе зібратися разом багатьом духам, які досі свідомо трималися окремо. Темні сили створили багато шляхів, щоб перешкодити вам зібратися разом, як Один, але це зміниться, оскільки ви розумієте, скільки ви маєте спільного один з одним. Релігія поділила людей і багато воєн велося із-за різних ідеологій. Ці проблеми також будуть подолані, коли стане відомою правда і прийде усвідомлення, що Усі Єдині.

Так занадто не піклуйтеся відносно того, які на вигляд неймовірні відмінності між вами можуть бути подолані. Коли правду нададуть ті, хто має ваше довір’я, багато труднощів просто згаснуть. У глибині душі більшість з вас шукає мирного життя і жити щасливо і дати жити другим. Стане загальноприйнятим дозволити іншим вибирати їх власний шлях Світла і вони зможуть прогресувати, повільно або швидко, за їх бажанням. Усі кінець кінцем знайдуть Світло і є нескінченні шляхи до цього.

Зберігайте позитивний підхід до всього, що ви робите і не дозволяйте сумніватися, оскільки темні сили спробують збити вас з курсу прямо до останньої хвилини. Вони поступово ослабляються і більше не будуть здатні заважати вашому прогресу. Повільно вони втрачають свою владу і вже не в змозі контролювати владу, яку вони мали раніше. Ми постійно моніторимо їх, навіть в точках, де вони не можуть ніяк заховатися від нас. Немає ніякої втечі і вони не проситимуть, щоб уникати наслідків їх дій.

Я – СаЛуСа із Сиріуса і так радий допомогти вам в ці періоди інтенсивних змін. Будьте упевнені, що, якими б неможливими здавалися земні ситуації, з нашою допомогою вони скоро будуть подолані. Поки з кармінних причин ви повинні пройти шляхи, які ви створили для себе, ми можемо увійти у відповідний час і допомогти відновленню ваших країн. Тож не сумуйте або зневірюйтеся над "безладом", який залишили в деяких країнах багаторічні війни. Ми допоможемо вам і очистимо шлях до дивовижного Золотого майбутнього.

Дякую СаЛуСа.

Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge