Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 30 серпня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 30 серпня 2019

Mike Quinsey

В цей час на Землі відбувається багато подій і якщо результат є таким, як призначено, то вам буде добре на шляху до дуже прийнятних змін. Ті об'єкти, які впливають на вас для удосконалення усіх людей, пробують вплинути на вас, щоб вжити заходи, які прискорили б ваші дні до Вознесіння. Як ми згадували нещодавно, зміни лідерів важливі і тому ви можете бути упевнені, що залишите старе позаду, і звільните місце для давно готового просування вперед, яке може штовхати вас в Новий Вік. Прогрес не можна утримувати довго і якщо ваші уряди не зроблять перші кроки, то зроблять інші. Незважаючи на те, що ваша доля знаходиться у ваших власних руках, є мета, до якої ми направляємо вас таким чином, щоб ви були готові до майбутнього набагато іншого від того, що ви випробовуєте нині. Без нашої допомоги ви були б у владі тих, хто має свої власні таємні плани і жодним чином не сприяє вашому еволюційному просуванню.

Ви, можливо, дуже правильно направляєте Людство, але здається, що воно втратило найкраще, оскільки ви очевидно розумієте, що зараз ви повинні насолоджуватися значно більше передовою якістю життя. Звичайно, це чекає вас, але усі мають законні права і можуть повернутися назад. Їх Бог – прибуток від людей, але їм кінець кінцем доведеться змінитися. Правильно розподіляючи і піклуючись один за одного – це основа підняття вгору рівнів життя, щоб вони були більш прийнятними для усіх людей. Не зневіряйтеся, це може статися для багатьох при вашій тривалості життя і усі ваші жертви варті цього. Тож ми говоримо ще раз, продовжуйте йти прямо вперед і пробуйте не відволікатися на інші події. У великій картині все добре і ви маєте багато різних цивілізацій, які підтримують вас, щоб переконатися, що ви досягаєте своєї мети живими і здоровими.

Незважаючи на те, що відбувається на світовій арені, ви упевнено досягаєте успіхів, оскільки зараз за кулісами є багато людей і організацій, які працюють, щоб здійснити зміни. Фактично вони зростають чисельно, оскільки все більше людей розуміють свої життєві плани і допомагають вводити позитивні заходи в дію. Ви переконаєтеся, що має місце розділення, тим самим людям з вищими вібраціями доводиться все менше і менше працювати з людьми з негативними енергіями. Це форма сегрегації, яка готує вас усіх до часу, коли ви повинні йти своїми власними шляхами, і це – цілком чесно і розсудливо, без осудження, яке могло б бути. Можливості майбутнього відкриті для усіх духів без сортування або відбору і обіцяють надію усім досягти прогресу відповідно до їх життєвого плану.

Подумайте про той факт, що ви усі прожили сотні життів і маєте найбільший досвід як чоловік або жінка, бідняк або принц, додаючи його до вашого широкого спектру росту і який забезпечує вас, щоб ви були здатними зайняти своє місце знову між тими, хто вже піднявся. Ваша остання тривалість життя на Землі звільнила вас від ваших гострих кутів і дозволила вам претендувати на всі вигоди від ваших вищих вібрацій. Хай буде так і ви не будете анітрошечки розчарованими у них.

Спостерігайте за молоддю, яка вступила в життя, значно більше обізнана і пильна, ніж ви були в їх віці. Вони розглядають сценарій і переконуються, що важко зрозуміти, як ви досягли такого безладу, в якому ви знаходитеся, і надають вам можливість вийти з цього. Вони не лише принесли свій досвід, але і рішення проблем, які оточили світ. Нині вони борються, щоб їх почули серед багатьох конфліктів, які тривають. Молодь має відповіді і готова допомогти вам піти далі і справді залишити старі вібрації позаду.

Ви чекали тривалий час цього пункту у вашій еволюції і це варте вашого терпіння, доки вирішуються проблеми, які, здається, турбують майже кожну країну. Якщо ви можете читати між рядками, то ви зрозумієте, що люди шукають шлях вперед і очевидно мають свої власні ідеї відносно того, що потрібне. Деякі шукають не більше ніж домашній комфорт, в якому їм відмовляли, тоді як інші дивляться вище матеріальної власності і знають, наскільки важливий їх духовний ріст і таким чином вони можуть рухатися до вищих енергій. Зараз, ви фактично створюєте своє майбутнє і воно поступово проявиться і полегшить вхід в нову еру з усіма асоційованими вигодами.

Ви знаходитеся тут на Землі тому, що ви заробили своє місце в Новому Віці. Вам доведеться багато чого запропонувати людям навколо вас і ви прийшли на Землю, як один з тих духів, хто має багато досвіду і який допоможе іншим піднятися. Будьте упевнені, що є план вашої еволюції і все передбачено, і багато духів підтримують ваш кожний намір, щоб ви були повністю готові, коли настане Вознесіння. Це час, коли вам рекомендують керуватися своєю інтуїцією, яка приходить як підказка від вашого Вищого Я.

Філософськи відносьтеся до того, що відбувається і не приймайте заздалегідь можливе рішення, яким має бути результат. По правді, ви маєте мале уявлення стосовно вашого життєвого плану і все ж ваше життя було організоване навколо дослідів, які вам потрібні, щоб продовжувати розвиток. Ви завжди мали допомогу, але зараз більше, тому що ви досягаєте критичної стадії, коли найбільш важливо, щоб ви мали успіх. Ви не розумієте, скільки духів залучаються до ваших життів, які слідують за вами з одного життя до іншого, пробуючи в міру можливості гарантувати, що усе працює за планом. Життєві випробування завжди влаштовуються таким чином, що, якщо ви досягаєте успіху, то ви насолоджуєтеся просуванням вперед, щоб ніколи більше не довелося йти тим же шляхом.

Багатство і власність не мають великого значення для вас, беручи до уваги те, що з часом ви просто створите те, що вам потрібне силою ваших думок. Як ми згадували нещодавно, оскільки колективне Людство проектує думки, формуючи те, що воно хоче і коли накопичується достатня сила для матеріалізації, то вона відбувається. Ви також звичайно притягаєте енергії потрібні для прояву речей, коли ви потужно фокусуєтеся і сильно тримаєтеся за це. Ви прагнете вважати такі речі збігом, але ви скоро зрозумієте, що це йде від вашої власної здатності. Так, в недалекому майбутньому повільно, але безсумнівно, життя стане набагато легшим і приємним.

Не відволікайтеся на те, що відбувається навколо вас, у багатьох випадках – це усе питання очищення тих місць нагноєння, де проблеми, здається, тривають. Реального рішення не видно, можливо воно все ж прийде, тому що воно має надати можливість проявитися новим енергіям, які піднімуть усе вгору. Старі шляхи врегулювання ваших розбіжностей відживають і співпраця успадкує силу, яку використає для врегулювання ваших проблем. Компроміс і розуміння дістанеться в спадок від войовничих дій, які бачитимуться недоцільними і такими, що завдають шкоди усьому, до чого торкаються. Просто кажучи, настав час вирости і знайти мирні відповіді на ваші проблеми, які задовольнять усіх зацікавлених людей.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge