Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 23 серпня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 23 серпня 2019

Mike Quinsey

Зміни, які відбуваються – це все результат підйому вібрацій і вони продовжують підніматися і для тих духів, хто все ще прив'язується до нижчих вібрацій. Виявляється, що це незручний час, оскільки вони не в змозі пристосуватися до змін. Тому їм призначено залишатися на їх теперішньому рівні доти, поки після Вознесіння вони не знайдуть себе на планеті, що рухається подібно планеті Земля. Природно, що ті, хто підняв вгору свої вібрації вознесуться з Рідною Землею. Немає ніякого вибору, оскільки ви просто йдете до рівня, який сумісний з вашими вібраціями. Це той рівень, який ви напрацювали відколи почався останній Сонячний Цикл і вам рекомендується похвалити себе за те, що ви досягли вищого рівня.

Важливість зближення з природою підкреслюється не достатньо, навіть якщо ви просто біжите босоніж по траві. Це – шлях бути ближче до Землі і використати енергії, які приходять від неї. Вони виліковують і піднімають настрій, допомагаючи вам розслабитися і насолодитися “почуттям прекрасного”. Не в останню чергу, само Сонце виділяє енергії, які життєво важливі для вашого хорошого здоров'я. Майже усі здорові продукти постачає Рідна Земля і чим більше ви харчуєтеся свіжими нефальсифікованими продуктами харчування, тим краще це для вашого тіла і травної системи. Одразу після того, як додаються хімічні речовини, вони впливають на поживні властивості і можуть викликати захворювання. Ваше тіло подібне до прекрасної машини, якій потрібний технічний огляд, щоб отримати кращі характеристики.

Ви говорите про збалансовану дієту і дійсно це істотно, якщо ви хочете підтримувати своє тіло в доброму здоров’ї до самої старості. Люди вважають, що, оскільки немає обов'язкового безпосереднього ефекту від поганої дієти, то вони не ризикують, але остерігаються довгострокової небезпеки, яка існує. Нам не подобається повчати вас, але з підняттям вібрацій, ви маєте можливість отримати повну перевагу від їх, подовжуючи вашу тривалість життя, проте в доброму здоров'ї і вам буде все менше і менше потрібно густа їжа і кінець кінцем ви будете живитися енергіями навколо вас. О, так, ми можемо чути від декого з вас, які говорять, що ви насолоджуєтеся своєю їжею, самим процесом і не хочете залишитися без неї, але ви переконаєтеся, що це зовсім інша справа, коли ви фактично випробовуєте задоволення від менш густої їжі. Відповідь полягає в тому, що, коли ви будете готові, то ви не матимете ніякої нерішучості в заміні вашого стилю життя і насолоджуватиметеся цим.

Ваше завдання зараз – уникати ситуацій, які могли б привести негативні зміни до ваших вібрацій і підтримувати якомога найвищий рівень, гарантуючи, що ви маєте своє місце в 5-му вимірі. Відмінності, в порівнянні із старими вібраціями, будуть істотними і дуже вам сподобаються. Безсумнівно, найприйнятніша зміна – це прекрасне довкілля, яке забезпечує само себе. Ваша радість і щастя буде в знанні того, що ви нарешті досягли рівня, на якому не можуть існувати негативні духи або духи, які не розвиваються. В результаті ви матимете те, що ніколи мир і щастя не закінчиться, яке приходить від скидання оков нижчих вібрацій. Тож почекайте свого часу, поки настануть зміни, які допоможуть іншим духам також підняти їх вібрації, і надсилайте свої думки любові і гармонії, і таким чином допомагаючи змінам, щоб вони настали якнайшвидше.

Ви знаходитеся в Новому Віці і оперативне слово “новий” кінець кінцем своєчасно замінить старий спосіб життя на кращий. Уже є ті, хто досяг успіху і готові представити нові способи виконання, які принесуть вам користь. Є нові способи вирішення старих проблем, які можуть зробити життя зручнішим і зазвичай більш приємним. Теперішній час, можливо, не є правильним для їх введення, але головні зміни готові і просто чекають правильного часу, щоб розпочатися. Ви маєте велику допомогу, яка надає вам можливість повільно просуватися вперед і багато залежить від правильних людей, які можуть з'явитися і анонсувати себе. У різних пунктах вашої еволюції народ завжди виявляв тих, хто спеціально інкарнувався на Землі, щоб допомогти вам зробити деякі головні кроки вперед у вашій еволюції. Ви можете бути упевнені, що вищі Істоти спостерігають за вашими досягненнями і активно “пробуджують” духів, які мають допомогти вам на Землі.

Дорогі, ви можете вважати, що живете у викривленому часі, тому що, як ми згадували раніше, ви відстали приблизно на 50 років від прогресу, який могли б зробити. Наприклад, ваші джерела новин не можуть вільно повідомити про події, тож ви можете думати, що вони підлягають цензурі. Це значною мірою є результатом наміру головних країн світу притримувати для себе нові відкриття. Це постійні перегони, щоб бути першим, щоб придбати знання, щоб випередити своїх конкурентів. Природно, що деякі досягнення не можна приховати і ви отримуєте вигоду з них. Проте, стає все важче підтримувати рівень секретності і є джерела, які незалежні і гострі, щоб ці винаходи з’явилися в полі зору. Це повинно статися зокрема тому, щоб полегшити страждання, яке багато людей випробовують в малорозвинених країнах. Тож вірте в те, що скоро будуть одкровення, які піднімуть вас вгору на наступний рівень існування.

Через систему реінкарнації можуть прийти духи, які знають, які потрібно надати вам знання і їх досвід принесе вам вигоду. Питання в тому, що це не можна змінити швидко, але можуть бути закладені принципи, які гарантують, що вигідні зміни не можуть затримуватися невизначено. Вік, в якому ви знаходитеся зараз, це вік росту і введення нових способів виконання речей, які економлять час і роблять життя легшим для усіх людей. Авторитарний підхід і здійснення того, що вони вважають прийнятним не може досягти успіху, оскільки прогрес повинен дозволити вам йти своїм власним шляхом. Життя могло б бути набагато легшим і зручнішим, якщо б вам дозволили отримати вигоду з вже існуючих винаходів, які економлять час.

Не так вже давно вам говорили, що ви не готові до досягнень, які вже зроблені і це більше відноситься до теми бідних життєвих стандартів, які багато хто випробував. Цей сценарій поліпшився за ці роки і те, що ви називаєте Третій Світ, прогресував і готовий стати головним гравцем, що стосується всесвітніх потреб. Це часто тільки справа секретності, щоб повністю вийти на світові ринки. Їх потенціал був розпізнаний впродовж деякого часу і зараз вони кінець кінцем займуть своє місце між великими країнами. Ви не можете затримати прогрес невизначено і є набагато більше того, що змогло б бути реалізоване для покращення життя усіх людей.

Те, що ви знаходитеся в середині великих змін, не викликає ніяких сумнівів і люди готові зробити кроки, які приведуть їх повністю в Новий Вік з усіма його перевагами. Тож не відчувайте себе занадто роздратованими із-за відсутності змін, які б поліпшили ваш життєвий рівень, оскільки вони просто чекають кращої можливості, щоб їх представити.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge