Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 6 вересня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 6 вересня 2019

Mike Quinsey

З настанням Нового Віку ми повільно, але безсумнівно будемо поінформовані відносно істотних змін, які він принесе. Відкривається таємниця “хто” або “ким” ми є і Крайон – це головне джерело, як показано в наступній цитаті. Очевидно, що ми пройдемо довгий шлях перед тим, як ми будемо готовими і здатними повернутися назад до Джерела, але це піднімає настрій і зігріває серця, коли ми знаємо, куди прямує наше майбутнє.


ЦИТАТА: Крайон, квітень 2019. Найголовніше, щоб ви повернулися до вашого Вищого Я.

Немає ніякого повернення до того, що було, нове це норма, це така дорога, яка ніколи не закінчується, постійні зміни і з цим прийде нове і воно завжди буде кращим, ніж раніше. Є Творче Джерело, яке я представляю і в якому ви знаходитеся. В майбутньому не буде ніяким ченелінгів, вам треба буде тільки подумати про щось і ви знатимете, як і що робити.

“Ким є ви” – це не можна пояснити, ви – похідні від Центрального Джерела, яке є Бог. Отже багато груп – це частина вас, але колись вони були матеріальними – усі з них. На вашій планеті є енергія, яка не має ніяких правил, але наповнена емоціями, і це ЛЮБОВ. Емоція є чимось вічним в ядрі усього і це ЛЮБОВ. Є любовне з'єднання між усіма вами, якщо ви дозволяєте це. Чим вище вібрація вашої ДНК, тим більше любові буде в клітинах вашого тіла – Любові Творця.

Жоден з вас не знаходиться удома, ви працюєте на Землі. Ви знаєте, де ваш дім, він там, звідки я і звідки ви усі. Я хочу розказати вам про це, коли ви будете зі мною і існує паритет і співзвучність любові, злиття любові, яку ви не можете навіть уявити або збагнути, звідки ви і це частина вас, яка хоче з'єднатися з вами і є частиною, яку ви шукаєте і якщо ви змогли б надати їй ім’я або цій ситуації, це та частина Бога, яка хоче повторно з’єднатися з частиною вас, це частина вас на інший стороні вуалі, яка буквально осліплює цю частину. Ви усвідомили, що можливо існує щось більше за вас, ніж здається на перший погляд.

Визначення:

Матеріальний – фізичний світ. Співзвучність – важкий для розуміння. Злиття – з’єднуватися, об’єднуватися.

КІНЕЦЬ ЦИТАТИ.


Людство показує перші позитивні знаки розуміння зростаючих вібрацій і стає обізнанішим про істинний шлях, який веде до рівнів існування, які залишать усі старі енергії позаду. Вони відслужили свою мету і зараз настав час іти далі і насолодитися вищими вібраціями, які безпечні від втручання темних сил. У значній мірі ви створюєте своє власне майбутнє, хоча шлях вже визначений. Мета – гарантувати, що ви починаєте встановлювати нову парадигму, яка веде вас в напрямі, який потрібний, щоб зробити великий крок вперед у вашій еволюції. Ті з вас, хто готовий, легко пристосуються до нових рівнів, які захоплять вас легкістю роботи з ними. Пристрої і системи, які економлять час, зроблять ваше життя дуже прийнятним і приємним. Проте, спочатку повинно прийти очищення усього від залишків старого таким чином, щоб нове повністю могло вступити в дію. Кінець кінцем ви озирнетеся назад і запитаєте, як ви впоралися, і ваші методи будуть здаватися вам дуже незрілими в порівнянні з новими шляхами життя. Ви заробили своє місце у вищих царствах і будете насолоджуватися багатьма роками швидкої еволюції.

Ми знаємо, що ви втомилися від безладу, який існує на Землі, але це подібно до нагноєння, яке доведеться вилікувати перед тим, як зможуть початися повні вигоди від Вознесіння. В цьому аспекті ви отримуєте допомогу, але як ви, можливо, сказали б, що спочатку потрібно очистити місце, щоб гарантувати успіх. Зміни все ще знаходяться в процесі і сформують основу нової цивілізації. Отже, багато змін плануються і вони піднімуть морок, який тепер існує. Будьте упевнені, що ми впливаємо на результат теперішніх подій, і хоча ви не можете бачите це, все ж усе кінець кінцем спрацює і ви будете задоволені. Ви заробили новий спосіб життя, який проявляється навіть зараз і ми знаємо, що він сподобається вам.

Ми знову наблизимося до теми, яка, здається, хвилює вас найбільше, з приводу долі тих, хто навряд чи достатньо просунутий, щоб бути готовим до Вознесіння. Вони отримають користь від своїх теперішніх випробувань і це надасть їм переваги, коли вони розпочнуть нове життя на новому шляху, щоб продовжувати розвиток. Необхідно підкреслити, що кожен дух інкарнується з планом і знає заздалегідь, готовий він чи не готовий піднятися. Якщо вони є членами вашої сім'ї, то цей досвід допоможе їм в майбутньому. Будьте упевнені, що кожен дух прогресуватиме в темпі, який задовольняє їх здатність розуміти значення еволюції і її наслідки. За усіма духами любовно стежать і завжди їм доступна допомога.

Тим часом світові події повільно, але безсумнівно, приходять до завершення і підготовлюють грунт для необхідних змін, які нададуть вам можливість взяти участь в заходах, щоб їх ввести. Ви були б здивовані, якщо б фактично знали, скільки влади ви маєте, щоб впливати на тих, хто представляє вас. Ваше завдання – зробити ваші бажання відомими, що стосується вашого майбутнього таким чином, щоб час і гроші не витрачалися даремно на дії в іншому напрямі. Ви маєте великий вплив на напрям, в якому йдуть енергії і чим більше ви зосереджуєтеся на тому, чого ви хочете, тим більше ви досягаєте успіху.

Ми бачимо рухи у всьому світі, які швидко приходить до завершення. Хоча потрібен час, щоб повністю розпізнати ваші досягнення, ви бачитимете начала головних змін, які впливають на якість життя. Занадто довго вас затримували і часто відхиляли основні потреби для щасливого життя. Не сумнівайтеся, що все змінюється на краще, і рівень позитивних енергій збільшується, що гарантує, що це так і є. З закінченням старого віку, все, що було непідходящим для вашого майбутнього і плану змін – вже приведено в дію. Це означає, що ви можете бути упевнені в кращому і яскравішому майбутньому і важливіше всього, життя буде без бідності і злиднів. Очевидно, це не може статися дуже швидко, але нікому не дозволяється втручатися або повернути прогрес назад.

Залишайтеся життєрадісними і сповненими рішучості зустріти виклики, які нестимуть вас вперед в “обітовану землю”. Спробуйте відчути щастя, задоволення і радість, яка приходить і таким чином ваш дух піднімається вгору. Ми знаходимося завжди на вашій стороні і заохочуємо і прислухаємося, щоб ми змогли надати вам допомогу там, де можливо.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями, і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має такий же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge
© GalacticChannelings.com Квітень 9 2020 | Contact | Add to Favorites