Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі – 2 серпня 2019


Майк Куінсі – Ченелінг його Вищого Я – 2 серпня 2019

Mike Quinsey

Здається, що є тільки одна країна, яка за останній час не зазнала труднощів з своєю політичною системою і те, що ви тепер бачите в Гонконзі, показує рішучість здебільшого молоді, яка наполягає, щоб політики і влада по справжньому представляли їх. Дні обмежених і мовчазних людей скоро закінчаться і люди бажають вільно говорити. Вітер змін дужчає і цього не можна ігнорувати дуже довго і володарі будуть вимушені взяти до відома те, що бажають люди. Ми звичайно не згодні із застосуванням сили з обох боків, але іноді це здається неминучим, якщо ви готові визнати ваше право на вільне вираження волі.

Вам зараз добре в Новому Віці, проте просування вперед, якого ви чекали, все ще затримується і буде ігноруватися доти, поки ви не отримаєте потужніший голос в політиці. Це настане і переможе, оскільки старі шляхи більше не придатні під час, коли вібрації швидко піднімаються. Старе повинне уступити дорогу новому і немає ніякої можливості постійно призупиняти потрібні зміни. Уникайте насильства, якщо можливо, але знайте, що ви маєте право захищати себе.

Хоча ваша духовна подоріж почалася давно, дуже давно, ми знаємо, що деякі з вас відчувають, що досвід треба ретельно переглянути і є полегшення, що це – скоро закінчиться. Звичайно, багато хто з вас радіє тому, що твердо стоїть на дорозі до Вознесіння і будуть радісні святкування, коли подоріж закінчиться. Ви не можете ще уявити собі того, якими величними ви будете, тому що ви досягнете результату, який не обов'язково очікувався або приймався, як дане. Ви станете першими духами, які піднялися у своїх фізичних тілах і це зробить історію.

Ви входите в кращі часи, коли вібрації будуть підняті і поступово негативність буде зменшуватися доти, поки фактично не зникне з поля зору. Ви можете згадати, що говорили пророцтва про 1000 років миру і він настане в недалекому майбутньому. Це чітко визначений час, коли “негативність буде замкнена” для того, щоб гарантувати, що ви можете насолодитися цим періодом часу. В цей час багато хто з вас житиме набагато довше, ніж ви живете зараз і врешті-решт впродовж декількох сотень років. Це, можливо, не дивує вас, оскільки у вашій історії були часи, коли люди жили набагато довше і дійсно ви маєте дуже старі записи ваших лідерів, які жили багато сотень років. Зрозумійте, що процес старіння за цей період часу буде майже зупинений, на відміну від ваших теперішніх випробувань.

Майбутнє буде відрізнятися від того, яке ви випробовуєте зараз і буде прийнятнішим і приємнішим. Так не залишайтеся вірними часам, коли ви більше звикли до випробовування, оскільки старе швидко замінюється новим і це усе веде до навіть більшого досвіду після Вознесіння. Зрозумійте, що це ви задаєте темп, щоб бути позитивними і думати про часи, які ви створюєте, проектуючи форму думок готову для маніфестації. Природно, що впродовж цього часу вам допомагають ті, хто особливо призначений відповісти ідеям, що обтяжують вас, які мають намір представити вам нові інновації, щоб допомогти вам прогресувати.

Вам фактично допомагають у багатьох відношеннях так, що ви не підозрюєте, у тому числі послуги інопланетян, які були з вами впродовж тисячоліть. Свідоцтво їх участі в справах людства знаходяться скрізь навколо вас і тільки зараз ви починаєте розпізнавати те, що було в давні часи. Річ у тому, що без допомоги ви не змогли б просунутися вперед так швидко. Ніколи не вірте, що ви залишалися без допомоги, але знайте, що деякі ситуації вам повністю доведеться створити самим. Ми тримаємо вашу руку, ми шепочемо вам на вухо, але ми не можемо зробити усе за вас, інакше ви не зможете еволюціонувати. До того ж, це може зашкодити вам розвиватися в унікальний дух через ваш власний вибір. Ми можемо, звичайно, запропонувати керівництво, але тільки тоді, коли ви просите про це, оскільки ми, можливо, необережно змусили б вас переміститися на інший шлях від того, який би ви інакше вибрали.

Життя може здаватися дуже ускладненим і іноді само собою представляє вам виклики, які перевіряють вас максимально. Ви можете звичайно прийняти це, оскільки є дуже поважні причини для його виконання і зрозуміти, що ті Істоти, які допомагають вам прогресувати, повністю знають ваш життєвий план, і знають точно, що ви здатні досягнути. Вони гарантують, що ви не візьмете додатково на себе занадто багато у будь-який час, і можуть надати вам стільки допомоги скільки вам потрібно, знаючи, що вам краще, ніж ви знаєте самі.

Люди іноді можуть бути дуже ірраціональні і відхилятися від їх життєвого плану. У таких обставинах ваші наставники зроблять усе, щоб повернути вас назад на трек, в той же час, турбуючись про те, щоб не заважати вашому вільному вибору. Більшість з вас зможе згадати про події у вашому житті, в яких вас, на вигляд, оберігали від спричинення карми собі тим, що ви б назвали збігом обставин, коли сталося щось незвичайне, і це зберегло вас від того, що, інакше, виявилося б дуже важким завданням. Ви змогли, майже напевно, записати це до втручання ваших наставників, які знаходяться з вами увесь час, щоб ви дотримувалися вашого життєвого плану.

Кожного разу ви йдете далі і вирішуєте прийняти новий виклик, і ви можете бути упевнені, що наставники приєднаються до вас, відповідно до їх досвіду, щоб допомогти вам досягнути успіху. У вашій духовній роботі ви можете наприклад вирішити, що ви хочете взятися за лікування і вам буде потрібна допомога, щоб вказати вам правильний напрям і правильних людей. Щоб стати цілителем, вам потрібний період навчання, який включав би важливість використання кольору або будь-якого іншого методу зцілення. Якщо це те, що ви відчуваєте вимушеним зробити і цей стан приходить вам настійно, то безсумнівно ви переконалися б, що це була частина вашого життєвого плану. Подібний шлях був би, якщо ви хочете навчитися бути ясновидцем, і знову ваші наставники зробили б все, щоб направити вас до духовної групи, яка здійснює цей вид роботи. Отже ви можете бачити, що все, про що ви сильно думаєте, отримує увагу ваших наставників, які тільки раді допомогти вам і направити вас до кого-небудь або групи, яка зможе виконати ваші амбіції.

Ви будете зараз знати, що нічого важливого у вашому житті не трапляється випадково, тож ви маєте завжди бути відкритими для інформації або пропозицій допомоги. Без такої допомоги ви могли б пропустити можливість прогресувати і це, можливо, був би тривалий час перед тим, як така можливість з’явилася б знову. Нормально, кожен дух вступає в життя з кармою для опрацювання, але в цьому новому циклі ви вступили в життя з тим, що б ви назвали б “чистий аркуш”, що дає вам можливість уникати створення нової карми. На випадок, якщо ви зробили, або прийняли на себе нову карму, ви маєте можливість негайно її очистити. Проте, з поточним підйомом вібрацій стане набагато легше залишатися позитивним і уникати будь-якої карми взагалі.

Я залишаю вас з любов'ю і благословеннями і хай Світло осяє ваші дні і шлях до завершення. Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я, мого Божественного Я, і кожен дух має той же зв’язок з Богом.

У Любові і Світлі.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge