Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Українська > Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 30 червня 2017


Майк Куінсі - Ченелінг його Вищого Я - 30 червня 2017

Mike Quinsey

Час марширує і продовжує зростати таким чином, що ви не можете не розпізнати зміни, які він приносить. Дійсно здається, що ви не маєте часу, щоб зробити стільки, скільки ви робили раніше, але все ж ви переконуєтеся, що час, який ви бачите на вашому годиннику, здається абсолютно тим же. Фактично ви робите стільки, скільки зазвичай, але сенс в невідкладності, яка створює враження що час не жде. Це разом з іншими знаками показує, що час збільшує швидкість, оскільки він несе вас в Новий Вік. Багато чого змінюється і дуже мало повернеться до того, що було змінено завчасно. Зміни йдуть повним ходом, хоча взагалі ви переконуєтеся, що важко точно визначити, де вони відбуваються. Багато чому доведеться очиститися від старого перед тим, як буде представлене нове, але ті, хто несе відповідальність за просування речей вперед дуже активні і чекають правильного часу, щоб ввести те, що вони підготували.

Хоча новий цикл почався в 2012 році, ряд джерел були вже готові внести свій вклад в Новий Вік. Вони залишаються в стані відстрочки і оскільки час лине, то все більше людей приєднуються до них, гарантуючи, що як тільки настане безпечний час, вони введуть їх в дуже короткий проміжок часу. Тим часом хаос неминучий, оскільки люди зазвичай неохоче змінюють свої звички і визнають нові шляхи, які "перевертають" їх звичайний спосіб життя. В одному ми упевнені, що прогрес неможливо стримати, оскільки було зроблено так багато досягнень. Усе буде дуже прийнятно, оскільки це підніме вашу якість життя і залишить вам достатньо часу, щоб задовольнити ваші власні бажання. Мир буде досягнутий на рівні, який ви не випробовували раніше, і ви справді знатимете, що ви перемістилися в Новий Вік.

Повідомлення для кожного – продовжуйте підйом ваших вібрацій, і незважаючи на те, що трапиться з вами в майбутньому, ви зберете нагороди. Я часто згадую ваших наставників, тому що в такий час, вони відіграють важливу роль. Без порушення вашого вільного вибору, вони зроблять усе можливе, щоб гарантувати, що ви досягнете максимального успіху. Багатообіцяюче те, що означає для вас Вознесіння, і це варте зусилля, яке ви вкладаєте, щоб досягти успіху. Навіть якщо ви не готові вознестися, то не варто піклуватися про те, що викликало невдачу, оскільки ви багато чому навчилися і це буде добре служити вам, який би шлях ви не вибрали. Це також означатиме, що із-за того, що ви придбали, вам доведеться менше вчитися в майбутньому, оскільки нічого не втрачається або відбирається у вас.

Майте на увазі, що ви підсумовуєте увесь досвід, який ви придбали, і робите з цього добрий вжиток. Якщо є карма, яку треба очистити, то ваші наставники гарантують, що це частина вашого життєвого плану, а також допомагають вам справитися з цим. Ви не можете узяти неочищену карму з собою у вищі царства, отже чим швидше ви вирішите це питання, тим буде краще. Ви ймовірно прожили ряд життів впродовж останнього циклу, і якщо ви зараз відчуваєте себе готовими і упевненими, щоб зробити квантовий стрибок вперед, то ви вірогідніше всього досягнете успіху. Вірна ознака того, що ви готові – коли ви можете подивитися на кожен інший дух і знати, що ви одне ціле. Те, що ви можете сприйняти їх такими, якими вони є і не зважаєте на їх віру, нагадує, що Універсальна Любов – ключ до звільнення себе від нижчих вібрацій. Ніхто не може попросити від вас більше, ніж ви робите для підняття, і продовжуючи так ви кінець кінцем досягнете успіху. Ви вже пройшли далеко уздовж шляху еволюції і придбали багато досвіду впродовж багатьох життів на Землі.

Зараз настає час, коли багато одкровень готові до реалізації, хоча за багато років вам були надані нові досягнення і технології, тож ви зовсім недалеко від того, де ви мали бути зараз. Проте, це все зміниться, тому що ви і Земля настійно вимагають змін, таким чином Людство зможе просуватися до пункту, який полегшує тягарі життя. Однаково важливо сприяння людям, які краще усього придатні провести вас в Новий Вік, і вони вже відомі і чекають можливості показати те, що вони можуть зробити. Їх бачення – зробити краще для усіх людей і виправити помилки, які заподіяні силами з різних програм. Ви безсумнівно повинні розуміти тепер, що ви фактично ув'язнені у відкритій в'язниці, створеній темними силами, які гарантували, що вам нема чого сказати про ваше майбутнє. Проте, є ті, хто працює над удосконаленнями, які змінять ваш спосіб життя і звільнять вас від залежності. Плани просуваються вперед і як завжди чекають "правильного часу", щоб гарантувати, що коли Істоти Світла виступлять вперед, то це буде безпечно.

Під час таких далекосяжних змін корисно, якщо ви знаєте поточну ситуацію, допомагати тим, кого тримали в невіданні, і таким чином вони узнають, що скоро будуть великі і бажані зміни. Люди взагалі не розуміють, що відбувається і чому стільки хаосу, і не бачать ніякого майбутнього для себе. Занадто велику інформацію комусь може важко осягнути, але декілька слів, які відображають позитивні зміни піднімуть багато людей. Вони стомлені багатьма роками руйнування і політичного сум'яття, і їм потрібно допомогти зрозуміти, що є надія і що мир настане своєчасно. Можливо найбільше підняття буде від знання того, що світової війни не буде і дорога до довгочасного і тривалого миру вже запланована. Дуже скоро буде багато позитивних змін, які приведуть вас в Новий Вік, з усіма перевагами, які обіцятимуть надзвичайне і щасливе життя.

Час від часу необхідно нагадувати вам, що Бог любить усіх духів і навіть тих, хто тепер здійснює негативні дії. Вони випробовують точно те, що їм треба кінець кінцем отримати хороші уроки життя. Карма може бути складною і дивлячись на неї ззовні вам важко визнати, що усі просто "грають" свою роль, щоб надати їм досліди, які потрібні для еволюції. При цьому усі включені учасники зроблять успіхи, вивчаючи результат їх дій. Будьте упевнені, що на деякій стадії ви випробували обидві сторони життя, і, оскільки ви піднімаєте вгору ваші вібрації, то потреба в таких уроках зменшується. Ті духи, які здійснили негативні дії, навчаться на їх помилках, але їм треба багато любові і допомоги, щоб здолати їх екстремальні почуття гніву і ненависті.

Любов – найбільш потужна енергія у Всесвіті, і вознесені Істоти – це ті духи, які досягли рівня, де вони можуть повністю виразитися в усіх обставинах. Це також кінцева мета усіх духів, оскільки вони прокладають свій шлях назад до Божества. Ви маєте природжений імпульс, який рухає вас вперед у вищі виміри Світла, і тугу, щоб повернутися "додому", – це потужне спонукання, яке міцнішає і сильнішає увесь час.

Це повідомлення надійшло від мого Вищого Я і несе енергії Світла і Любові.

Майк Куінсі.


Website: Tree of the Golden Light
Переклад: Fedir

Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge